Перша нарізна зброя ...

Garanter

Новачок
Ну я вже в думках собі добавив) коло звузилось до мілкаша і 308 якщо задешево)
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
[QUOTE="Monya, post:А по поводу СКСа говорю со знанием дела,был у меня когда то....Продал,хоть и в очень хорошем состоянии.
Дiма,то забув добавити:" .i не жалiю"
:)[/QUOTE]
Витя и в мыслях нет...:)
 

kef

Зброяр
Тоді або Манліхєр...К -98...чи совєтський СВТ 38...або 40...
Драгунова СГ.. "мосінку"..Їх вистачить для досить таки кучної стрільби ..і ціна підходяща ..про сучасні російські промовчу...СКС в новому законсервованому стані коштував 150--200 дол...:D
 

Сергийко

Слідопит
Можна і в магазині одразу з оптикою взяти,хоч там яка,але на початок буде позаочі,і стволи там не армейські,до .308 патрон GGG від 20грн.Та і продати,судячи з тієї рубрики,можна швидше,ніж СКС.А 22lr.-ну то аби було,дуже вона обмежена законодавством і своїми мижливостями щодо полювання.
Я купляв Ругер Предатор Компакт .308,впринципі не набагато дорожче від Скс,але!
 

Androsh

Слідопит
Если рассматривать вариант с мелкашкой, то я бы взял пневматику помощнее и все. Не надо заморачиваться ни с какими "зеленками", да и стрельба езще дешевле. А мелкан то такое... покупаешь игрушку, а оформлять как настоящее оружие. :)
 

Visioner

Слідопит
А мелкан то такое... покупаешь игрушку, а оформлять как настоящее оружие.
Не хотел бы я попасть под выстрел такой игрушки :)
А хороший ПСП пневмат в калибре 5,5 или 6,3 мм. все равно нужно регистрировать.
Да выстрел дешевле, но первоначальные вложения в 3 раза больше, стоит подумать и посчитать сколько стреляешь.
 

Androsh

Слідопит
Из постов топикстартера не совсем понятно, зачем ему нужен нарезняк. Если для охоты, то сразу надо брать в "охотничьем" калибре (я предпочитаю 308) и сразу из него учится стрелять. В бюджет ТС вписываются Rem, Mossberg, Savage уже с оптикой. Оптика беспонтовая, но для охоты сойдет. У меня у самого такой Мосс, свои задачи выполняет нормально.
 

Garanter

Новачок
Ну я говорил про некую универсальность, понятно что на охоту буду ходить но и пострелять по мишенях не против не сильно дорого, на охоту пока не научусь стрелять и с гладкой можно как сверху говорили , кстати вчера мосберга в магазине видел в 308 за 16 к неплохая цена наверное
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
Если не планируете охоту на трофейного кабана и лося, достаточно 223 - й калибр. Кабан кулинарный до 120 киллограм, коза, олень, волк, лиса и патроны от 15,00 грн., да и оптика практически любая держит отдачу.
 

Garanter

Новачок
Если не планируете охоту на трофейного кабана и лося, достаточно 223 - й калибр. Кабан кулинарный до 120 киллограм, коза, олень, волк, лиса и патроны от 15,00 грн., да и оптика практически любая держит отдачу.
Прислушаюсь , и в мой бюджет будет вариант поинтереснее в даном калибре чем в 308 , но если не ошибаюсь говорили что 223 дичь разрывает из за большой скорости или я чтото путаю
.. пока ищу на форуме правда выбор не сильно велик или от цены новой малая разница , может знаете еше куда можно заглянуть
 

Mykola STARyy

Снайпер

Mykola STARyy

Снайпер
Пластик сильно м'який , що погано впливає на кучність, там без беддінга діла не буде, спробуйте кінець ложі прижати до ствола, побачите як він грає
Там алюмінієві вставки передбачені, спеціально щоб не можна було притиснути. Якщо ми про те саме говоримо.
Имеется Pillar Bedding – т.е. стяжные винты, фиксирующие ствольную коробку в ложе, без люфтов крепятся в алюминиевые втулки. Такой способ укладки ресивера гарантирует стабильность его положения, что выражается в повышенной кучности боя. Карабин «из коробки» стабильно показывает группы около 1 МОА (30 мм) по 5 выстрелам.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Там алюмінієві вставки передбачені, спеціально щоб не можна було притиснути. Якщо ми про те саме говоримо.
Кінець ложі притисніть і побачите як він м'яко грає, при пострілі ствол коливається і зачіпає кінець цівки
 

Androsh

Слідопит
Ну я говорил про некую универсальность, понятно что на охоту буду ходить но и пострелять по мишенях не против не сильно дорого, на охоту пока не научусь стрелять и с гладкой можно как сверху говорили , кстати вчера мосберга в магазине видел в 308 за 16 к неплохая цена наверное
Дело вкуса и кошелька, конечно... Я бы в вашем бюджете брал
https://ibis.net.ua/products/detail...83-kal-308-win-s-opticheskim-pricelom-3-9x40/
И маленький совет из личного опыта. Если вдруг будете брать нечто подобное из бюджетных вариантов - берите сразу с оптическим прицелом. Если решите брать без прицела, а потом прицел отдельно подбирать - замучаетесь искать бюджетный вариант прицела, который держал бы отдачу 308-го. А с дорогими - точно в бюджет не вложитесь. Комплектуются они прицелами без понтов, но, как я уже писал, для пострелух и охоты достаточно. И отдачу держат.
 

Androsh

Слідопит
Пластик сильно м'який , що погано впливає на кучність, там без беддінга діла не буде, спробуйте кінець ложі прижати до ствола, побачите як він грає
Странно, Хова, вроде, не такой уж и бюджетный карабин. У меня на более дешевом Моссберге пластик вообще не "играет". У приятеля Ругер в зеленом пластике - тот вообще жесткий.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Странно, Хова, вроде, не такой уж и бюджетный карабин. У меня на более дешевом Моссберге пластик вообще не "играет". У приятеля Ругер в зеленом пластике - тот вообще жесткий.
Метал добрий, а от з пластиком не все гуд, але миритись можна))) хвилину півтори вона видає, але знаючи на перед, що там є нюанс, то я б подумав би
 

Maximus1983

Мисливець
Хову можна брати тільки в дерев'яному ложі, бо пластик там ні в пі...ду ні в красну армію, із-за проблем з пластиком люди масово в півціни розпродували ці хови

Я свою Хову( в калібрі 308 win), яка саме в пластику, ні за пів, ні за повну ціну не продам.
Дуже хороший і якісний карабін.
Снайпінгом не займаюсь, тому за пластикову ложу ні разу не переживаю.
Вона дуже цупка(як суха так і мокра), зручна, приємна на дотик , тобіш не дубова і не слизька як це часто буває в бюджетних карабінах. Й абсолютно не боїться хімії.
І навіть моїми кривими руками на сто метрів видає менше кутової хвилини, це патроном хорнаді за 36 грн., які йдуть по 50 шт у червоній коробці. Про патрони вармінт класу навіть мова не йде, а ними буде ще краще.
Тому для полювання і пострілювань для навиків пречудова зброя.
Звісно для гарного результату на дальні дистанції ложу прийдеться замінить. Але тоді Хова вже буде зовсім не схожа на мисливський карабін.
Одним єдиним мінусом в карабінах Хова ,на мою думку ,являється занадто важкий спуск, який я все таки виставив на мінімальне зусилля без зриву шептала , правда промучився два дні.
Так ‚ що трапиться гарна Хова тим паче за пів ціни , то не бійтеся беріть сміло не пожалкуїте.
І якщо надумаєте калібр 223 , то в Ібісі кажись на залишках ще були вони. Візьмете в когось картку на15% знижки і ціна Вас порадує.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Я свою Хову( в калібрі 308 win), яка саме в пластику, ні за пів, ні за повну ціну не продам.
Дуже хороший і якісний карабін.
Снайпінгом не займаюсь, тому за пластикову ложу ні разу не переживаю.
Вона дуже цупка(як суха так і мокра), зручна, приємна на дотик , тобіш не дубова і не слизька як це часто буває в бюджетних карабінах. Й абсолютно не боїться хімії.
І навіть моїми кривими руками на сто метрів видає менше кутової хвилини, це патроном хорнаді за 36 грн., які йдуть по 50 шт у червоній коробці. Про патрони вармінт класу навіть мова не йде, а ними буде ще краще.
Тому для полювання і пострілювань для навиків пречудова зброя
Згоден на всі 100%! Навіть на Меско і GGG в хвилину вписується.
Про патрони вармінт класу навіть мова не йде, а ними буде ще краще.
Там швидкість набагато вища і вони скоріше зношують ствол.
Одним єдиним мінусом в карабінах Хова ,на мою думку ,являється занадто важкий спуск, який я все таки виставив на мінімальне зусилля без зриву шептала , правда промучився два дні.
Мені дісталася з цілком комфортним спуском, правда обслуговувалася в майстерні десь у Дніпрі чи в Запоріжжі.
 
Останнє редагування:

karman

ветеран форуму
надійна команда
Прислушаюсь , и в мой бюджет будет вариант поинтереснее в даном калибре чем в 308 , но если не ошибаюсь говорили что 223 дичь разрывает из за большой скорости или я чтото путаю
.. пока ищу на форуме правда выбор не сильно велик или от цены новой малая разница , может знаете еше куда можно заглянуть
Енот, лиса, волк стреляю либо по лопатке, либо шея ближе к корпусу, шкура целая, а потроха по барабану. Кабан в шею у основания черепа.
 
Зверху