Перша нарізна зброя ...

Гобой

Снайпер
Для стрільби на номері у лісі простої двох дулки вистачає...аби лише встигнути два постріли зробити...Тому то і потрібно знати для чого той гвинторіз...
А так щоб кляцати то 22 лр. .вистачає цілком. ..і патрони дешеві...
Полностью с Вами согласен, за все время что я охочусь мне еще не разу не понадобилось нарезное оружие. Имею ввиду охоту на копытных.
В большинстве случаев копытные добываются с гладкого и на не больших расстояниях.
 

skiff

Мисливець
30-06 це тема. Звичайно якщо не планується полювання на куницю чи білку. 30-06 на мою власну думку дуже правильний калібр. Рекомендую HOWA 1500 30-06. Коштує не так дорого, але якість відповідає всім вимогам. РЕКОМЕНДУЮ
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму

Вік71

Снайпер
Як на мене,нарізна зброя потрібна в основному при індивідуальному полюванні на копитних ,стрільби з вишки ,в горах...
Якщо вже "зеленка"на руках і вирішили таки щось придбати-беріть 30-06 !
 
Останнє редагування:

Вік71

Снайпер
Возжушка есть Magtech с зорошим прицелом , но ломать ее никакого удовольствия , ну и это уже можно водяной пистолет тогда)
Для пострілушок купіть хорошу пневматику РСР в "дедушкіному"калібрі -будете задоволені на всі 100,і ламати не треба ,і пульки по 1 грн.!
 

kef

Зброяр
Це вже виходить аби було щось...:D:D:D..
Відповідь - а для чого .для якого полювання...Не у всіх є змога таких полюваннь. ..як написано вище. ..:oops::):D
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
30-06 це тема. Звичайно якщо не планується полювання на куницю чи білку. 30-06 на мою власну думку дуже правильний калібр. Рекомендую HOWA 1500 30-06. Коштує не так дорого, але якість відповідає всім вимогам. РЕКОМЕНДУЮ
Хову можна брати тільки в дерев'яному ложі, бо пластик там ні в пі...ду ні в красну армію, із-за проблем з пластиком люди масово в півціни розпродували ці хови
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Якщо вже "зеленка"на руках і вирішили таки щось придбати-беріть 30-06 !
Зачем ему 30-06? Ведь у него бюджет
бюджет район 10-20 тис
Карабин бюджетный то можно найти, а оптика, кольца, база? Это деньги и не малые, если их хоть более приемлемого качества. Да и сам патрон не дешевый, особо не постреляешь при таком бюджете.
 

Вік71

Снайпер
Зачем ему 30-06? Ведь у него бюджет

Карабин бюджетный то можно найти, а оптика, кольца, база? Это деньги и не малые, если их хоть более приемлемого качества. Да и сам патрон не дешевый, особо не постреляешь при таком бюджете.
Згоден,не звернув уваги на бюджет:oops:
 

Garanter

Новачок
та я ще думав можливо хочаб без оптики взяти,пізніше докупити ,але і стріляти добре з нарізного не вмію ,також дивлюсь на патрон щоб не стріляти в годину 5 соток)
 

Вік71

Снайпер
Відповідь - а для чого .для якого полювання...Не у всіх є змога таких полюваннь. ..як написано вище. ..:oops::):D
Так я ж і написав: "нарізна зброя потрібна в основному при індивідуальному полюванні на копитних ,стрільби з вишки ,в горах..",
все решта спокійно перекриваеться гладкостволом!
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
та я ще думав можливо хочаб без оптики взяти,пізніше докупити ,але і стріляти добре з нарізного не вмію ,також дивлюсь на патрон щоб не стріляти в годину 5 соток)
Для начала возьмите мелкашку с оптикой и учитесь. Со временем получите опыт и понимание, для чего и какой калибр Вам надо.
 

Garanter

Новачок

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Карабин бюджетный то можно найти, а оптика, кольца, база? Это деньги и не малые, если их хоть более приемлемого качества. Да и сам патрон не дешевый, особо не постреляешь при таком бюджете.
Согласен что оптика которая сможет держать выстрел из 3006 будет стоить не мало...У меня это ценник с быстросьемными кольцами 1200.Ну конечно может быть и меньше ,но все равно не дешево.
 
  • Like
Reactions: kef

Monya

S-Moderator
Команда форуму

kef

Зброяр
А я маю тоза 78 - 04 л...і більше нічого не хочу.. .дешево і пальба обходиться бюджетно. ..А для серйозної зброї то і оптику потрібно мати відповідну..щоб не посипалась при пострілах...
А так економ варіант мене влаштовує...і дружина теж часом любить постріляти з мілкашки..:D
 
Зверху