Порох пироксилиновий сп спорт

huntumy

Зброяр
Можно было бы и на другом порохе зарядить... А так все клей нюхаем;)
А шо за пыж обтюратор в патроне?
 

ldkukr

Снайпер
Можно было бы и на другом порохе зарядить... А так все клей нюхаем;)
А шо за пыж обтюратор в патроне?
Как бы там не было, а патентовать надо:);):D.
Это же патрон для дальнего выстрела!:), так 19 дробин точно в зайце найти можно:D, теперь интересно что будет на 50м. тоже в дюрочку придет?
если пыж ППУ(пенополиуретан C8H16N2O2), дробь продавливает прокладку заходит в него, остаётся и получается аля Пуля с десятком дробин.
Пыж не находили случайно?
реально Копперфильд отдыхает
 

Trigal

Снайпер
Судя по видео - там 15-17 шагов до мишени. Это метров 10-12. У меня из МЦ 2112 с постоянным чоком с такого расстояния осыпь можно ладонью накрыть. Ну а двумя так точно )))
Но все равно интересно было посмотреть. Действительно странная история...
Спасибо за видео!
 

Александр Васин

Мисливець
Дуже дякую Всім за увагу!Радий шо зміг порадувати.Так, там 15 м.міряв метром,пиж ні до чого тому шо з порохом від тахо та нобель спорт д-20 працює добре.Все вирішив пиж-дісперсант шо приїхав з Одеси .Взяв два види,один від 15 до25м. працює відмінно(а це мій" розмір"як раз)З другим працюю.Ще завдяки цьому,Я тепер вмію викладати відео,це цікаво.Так шрот самолитий(тому якісний)обтюратор саморобнний"тарелочка"3мм.(тіпа хрябки)але пристрій для виробництва в мене трохи інакший.З пов.
 

Trigal

Снайпер

ATIS

Снайпер
Мужики, а не може бути що шріт просідає в пиж і летить одним цілим?
Александр Васин, а який пиж використовували?
 

Mazaj 2018

Слідопит
По видео явно видно что ПК в патроне не те что на этом фото снаряжены. Там чтото или буферное насыпано вместо пыжа или пробка молотая. По цвету похоже. Ну явно не этот ПК дисперсант. Могу ошибатся.
 

Александр Васин

Мисливець
Вибачте не завжди можу відповісти,на телефоні нема кіріліци а пк не завжди поруч.Ні в пиж ніпросідає бо на ньому пиж "тарєлочка"кортон 3 мм.Шрот не мягкий,це точно,останій раз взагалі довше катався.Насипав пороху, брату, хай ще він спробує.
 

ldkukr

Снайпер
Мужики, а не може бути що шріт просідає в пиж і летить одним цілим?
Александр Васин, а який пиж використовували?
А я про шо.
1.jpg 2.jpg
Теперь второй вопрос развернул картинку, как может быть такой перепад пыжа. а на первом фото дробь явно внутри пыжа. качество сами понимаете, в динамике лучше видно.
Можно фото пыжа с видео.
 

Александр Васин

Мисливець
Было бы интересно эту дробь из других ружей отстрелять.
Вряд ли порох может дать такой эффект. Но если дело в порохе - то ну его нафиг )))
Гарно Ви вигадали.Брат з товаришем часіків в 7 будуть їхать стрілять,казав часа через-4 заїду.спорядю ім як собі ,подивлюсь,самому цікаво?
 
Зверху