Патроны РИО .... Стоит брать??? Кто что посоветует???

Trigal

Снайпер
Цей рейтинг не є результатом суб'єктивної думки.
Цей рейтинг складений на основі статистичних даних імпорту і продажу мисливських патронів за період 2006-1010 років,
сформованих на підставі фінансових звітів 1С: Бухгалтерія.
Так говорять цифри.
Все інше є суб'єктивним і емоціями.
Цифры тоже не всегда объективны.
Вот, к примеру, едет человек на голубя или по тарелкам пострелять. Что он купит? Разумеется много дешевых патронов, каких - понятно. Поскольку ни голубь, ни тарелка особо ценным трофеем не являются.
А если человек берет патроны хотя бы на зайца? И понимает, что может проходить весь день и иметь одну возможность выстрелить... наверняка купит десяток-два патронов от нормального производителя. Вот и статистика ;)
 

TRUST ME

Мисливець
Цифры тоже не всегда объективны.
Вот, к примеру, едет человек на голубя или по тарелкам пострелять. Что он купит? Разумеется много дешевых патронов, каких - понятно. Поскольку ни голубь, ни тарелка особо ценным трофеем не являются.
А если человек берет патроны хотя бы на зайца? И понимает, что может проходить весь день и иметь одну возможность выстрелить... наверняка купит десяток-два патронов от нормального производителя. Вот и статистика ;)
Якщо цифри, що є основою науки "Статистика" не є об'єктивними, то далі тільки пустота.
Для цифр не застосовуються ".. к примеру", "А если человек берет патроны хотя бы на зайца?" і т.д. це суб'єктивізм.
 

TRUST ME

Мисливець
А я B&P ставлю в один ранг з Ріо, не подобається мені їхній м'який шріт. Скоріш куплю Ріо ніш Бішеллі. А так рейтинг такий самий. Кульові Ротвайл правда на першому місці.
Навчіться робити аналіз. Ваш рейтинг майже повністю співпадає з моїм.
Ви ж бачите, що B&P - 50/50. Це означає, що з 10 проданих патронів 5 мисливців хаяли, а 5 хвалили.
Дійсно B&P, дуже залежить від рушниці. Особисто я відстрілював B&P з двох нових МР-155 одної партії. Не повірите: в одної мурки розсип - мраки, в другої - ідеал.
Таж SAGA дала однаковий хороший результат на обох рушницях.
 

Trigal

Снайпер
Якщо цифри, що є основою науки "Статистика" не є об'єктивними, то далі тільки пустота.
Для цифр не застосовуються ".. к примеру", "А если человек берет патроны хотя бы на зайца?" і т.д. це суб'єктивізм.
Цифры может и объективные, но используете Вы их, мягко говоря, не корректно, напрямую связывая качество с количеством продаж. Почему - Вам наглядно пояснили на примере с машинами.
 

TRUST ME

Мисливець
Цифры может и объективные, но используете Вы их, мягко говоря, не корректно, напрямую связывая качество с количеством продаж.
Такий словесний перформенс вражає.
Ви дійсно вважаєте, що продаж товару не залежить від його якості???
ПЕреконуйте не мене, а інших 350 тис. мисливцям, а також 20 млн. Українців.
Цифри відображають вибір мисливців України, що купували приблизно 11 млн. патронів що року. Люди купили приблизно 55 млн. патронів і зробили статистику.

Якщо вже і відділяти якість патрона від ціни, то тільки за критерієм рівномірності дробовогу осипу та різкості для кожної рушниці окремо.
Читайте, що написано і в інших темах на Форумі.
Можна і тут:
http://www.nexplorer.ru/news__11284.htm
 
Останнє редагування:

ATIS

Снайпер
Якість Міражу краща за Ріо чи Тахо, але продається його в Україні набагато меньше чим останніх. В нас ринок диктиє ще ціна, не кожен може собі дозволити якісне але дороге. Зараз більше стараються вибрати щось середнє.:)
 

TRUST ME

Мисливець
Якість Міражу краща за Ріо чи Тахо, але продається його в Україні набагато меньше чим останніх. В нас ринок диктиє ще ціна, не кожен може собі дозволити якісне але дороге. Зараз більше стараються вибрати щось середнє.:)
Все вірно.
Якщо говорити про кількість проданих патронів, то ТАХО незважаючи за низьку ціну ніколи не була лідером і так їм і не стала. Причина криється в філософії компанії.
Найбільший продаж давала SAGA. І це не дивно, адже не дивлячись на те, що RIO і SAGA використовують порх і капсулі Maxam, якість патрона SAGA, була вищою за рахунок більш якісного пластику гільзи. "Зелені" гільзи RIO - це було щось страшне.
 

ATIS

Снайпер
Це ще від регіону залежить. От в нас в Рівному Сага завжди була слабенько представлена, не скажу що не було але асортимент малий і були перебої з постачанням, а от Ріо завжди було як гною. Особисто Сага також більше подобається.
 

Trigal

Снайпер
Люди купили приблизно 55 млн. патронів і зробили статистику.
Я тоже "робив статистику"))
Несколько пачек патронов уже не первый год в сейфе пылятся, поскольку на охоте показали никакой результат, а выбросить как-то рука не поднимается. А ведь они тоже вошли в те 55 миллионов. И в моей доле купленных заводских патронов это весомая часть.
И зачем так волноваться, если чьё-то мнение отличается от Вашего? Это всего-лишь форум :)
 

babur

Слідопит
В мене з ними було саме більше підранків, і рівномірності ніколи не було. На якість пострілу м'ягкість можливо не впливає але на дальність то точно. В нас якщо міраж і Ротвайл хвалять всі, то Бішеллі так собі, не дуже відгуки.
Я також розчарувався в B\P, різкість погана,підранки були часто,лежать в сейфі декілька видів хваленних і дорогих патронів.
 

TRUST ME

Мисливець
Це ще від регіону залежить. От в нас в Рівному Сага завжди була слабенько представлена, не скажу що не було але асортимент малий і були перебої з постачанням, а от Ріо завжди було як гною. Особисто Сага також більше подобається.
Перебої з SAGA пояснювалося тим, що фура, ще не перетнувши кордон, була вже розпродана.
 

ATIS

Снайпер
Мене цікавить щоб патрон був в наявності в магазині постійно. Тільки звик до одного і вже тра переходить на щось інше. От чому вибрав самокрут;)
 

Lex12310

Мисливець
Не знаю, согласен со многим о патронах РИО, но во многом и не согласен. Скажу так РИО с навеской 32 грамма очень даже ничего.....36 грам- жо...а- отдача чрезмерная и летит хрен пойми куда.... Нравятся патроны с навеской 24 грамма и дробью 7,5 или 9, как на голубя так и для тарелок. Картечь ихняя хрень(это субъективно), пулю пробовал бренеке кажется, норм...Как так!!
 

ATIS

Снайпер
Аналогічно, спортивні гут, 32 грами ще може бути, все інше не подобанться. Картеч взагалі лажа.
 

Serg_otto

Мисливець
Цифры тоже не всегда объективны.
Вот, к примеру, едет человек на голубя или по тарелкам пострелять. Что он купит? Разумеется много дешевых патронов, каких - понятно. Поскольку ни голубь, ни тарелка особо ценным трофеем не являются.
А если человек берет патроны хотя бы на зайца? И понимает, что может проходить весь день и иметь одну возможность выстрелить... наверняка купит десяток-два патронов от нормального производителя. Вот и статистика ;)
200%
 

КДН

Слідопит
Для стенду можна сміливо брати РіО і не паритись. Тим більше,що в РіО є патрон EVO.Я вишмалив його не одну сотню,відмінний патрон.
В минулому році полював на качку,забув основний патрон і прийшлося стріляти RiO EVO 7,5 - 24 гр. Жодного підранка,вся чисто бита!
 
Зверху