тоз - 66 володарі данного аппарату відгукніться

Серг-Кл

Слідопит

Sahno_Bogdan

Слідопит
да хочу сказати чи підходить стволи від тоз 54 до тоз66 ? так підійдуть тількі чучуть підігнать потрібно ! в неділю був чоловік з тоз 54 і я скористався можливістю приміряти ! пристібались але дуже туго !
 

uTEL

Мисливець
да хочу сказати чи підходить стволи від тоз 54 до тоз66 ? так підійдуть тількі чучуть підігнать потрібно ! в неділю був чоловік з тоз 54 і я скористався можливістю приміряти ! пристібались але дуже туго !
так там же все подогнано индивидуально, у меня между двумя ружьями ТОЗ-66 "перекинуть" ничего особо не получилось
 

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
Так я і не кажу шо стає як рідне , але якщо хоч якусь маєш тяму в цьому ділі підженеш без проблем !
я колись пробував на свій тоз 66 приміряти стволи від ще 2 тоз 66,ні один ствол не став,закрити рушницю неможливо було.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
"перекинуть" ничего особо не получилось
я колись пробував на свій тоз 66 приміряти стволи від ще 2 тоз 66,ні один ствол не став,закрити рушницю неможливо було.
Так я і не кажу шо стає як рідне , але якщо хоч якусь маєш тяму в цьому ділі підженеш без проблем !
Эх, все мы, как малые дети! Только игрушки теперь стали "повзрослее"!;):):D:rolleyes:
 

Серг-Кл

Слідопит
Та там не руки нужны, а хороший напильник)) Хотя конечно не ясно как достигли такой "унификации" ? Можно ли теперь эти ружья считать штучными??))
 

WowkA 76

Мисливець
щось всі мовчать про 66 може мало їх у людей ?
Богдане , а що чесно кажучи Ви хотiли почути про звичайну двохствольну курковочку ?Це зброя на любителя хоча iменно в ТОЗ - 66 щось такого заворожуючого е , може забули добавити одну шiсть щоб було ТОЗ - 666.:)
 
Зверху