Дуже потрібна Ласка

БВВ111

Новачок
Христос народився!
Шановне товариство, потрібна допомога у придбанні тваринки - Ласка — хутровий поширений звір з родини куницевих. Літнє забарвлення спини — бурувато-руде, низ білий, а взимку увесь білий. Живиться переважно гризунами. У ви¬плодах буває від 3 до 10 малят (в середньому 4—7).

Куплю декілька тварин (живих і не ушкоджених)

З повагою, Василь
 
Останнє редагування:

БВВ111

Новачок
Я серйозно готовий обговорити придбання даної тварини, тому хто допоможе той отримає гарну винагороду за кожну тваринку, озвучену вище
 

Гобой

Снайпер
Я серйозно готовий обговорити придбання даної тварини, тому хто допоможе той отримає гарну винагороду за кожну тваринку, озвучену вище
За 100 баксов можна такую ласку и нежность получить , что до самого утра будет ласкать.:p:p:p
 

стасооныч

Мисливець
то все добре.але наприклад я з луганськой обл ,а ви з закарпаття-видправляти поштою(воно не доїде,здохне)
просто в купі шифера живе ця падоль,спіймати можна попробувать...
 

БВВ111

Новачок
Я з Одеси
Ви її зловіть і тоді можемо домовитися про доставку вже по телефону
 

БВВ111

Новачок
Невже нікому не цікава дана пропозиція, отримати 100$ за шкідника з вашого двору?
 

БВВ111

Новачок
в мене їх не видно і снігу немає, щоб сліди знайти та поставити живоловку, тому і сам не можу зловити, та й не мисливець я
 

WildWest

Мисливець
как то к жителям одного селения приехал бизнесмен. и сказал за каждую обезьяну пойманую вами плачу 10 долларов.. люди начали ловить и здавать бизнесмену обезьян. обезьян стало мало в лесах. тогда бизнесмен сказал плачу 20 долларов за обезьяну. люди выловили всех обезьян и здали ему по 20 долларов.
тогда бизнесмен сказал плачу за каждую обезьяну по 50д. но я должен по делам уехать вместо себя помошника оставляю..и уехал.помошник сказал сельчанам. в ваших лесах нет больше обезьян. а у моего босса их полно. давайте я продам вам по 40 долларов его обезьян благо он незнает сколько у него их. а вы когда он приедет здадите ему их по 50. люди собрали все свои деньги заняли в банке и купили у помошника по 40 долларов всех обезьян. после чего помошник тоже пропал.....

Сорри, навеяло)))
 

БВВ111

Новачок
Про це розкажу тому, хто мені їх впіймає
Повторюсь, що потрібно дві-три особини(самець і дві самочки), а це потенційний легкий заробіток 200-300$ для того хто їх впіймає. Намір самий самий що не нає серйозний.
 

БВВ111

Новачок
на жаль поки ніхто не зловив
Пропозиція в силі, тому чекаю на гарні новини
 
Зверху