підкажіть переоформлення

ramin

Мисливець
Чего тут спрашивать подробности, если можно спросить в своей разрешиловке?
Туди потрібно, як мінімум, зходити..., а для деяких їхати через весь район. А тут, люди, які, в більшості, не одноразово проходили дану процедуру і можуть допомогти,-хоча б порадою+-.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
То був не жарт!
Якої рушниці, мать його, рік випуску?
То був сарказм зі стьобом!
Яке питання - така відповідь.
Вітя вище про Петьку з Чапаєвим написав правильно!

По-друге, і головне, перш ніж ставити таке питання треба як мінімум взяти відірвати зад від дивана і прочитати назву теми.
Люди тут задають питання по реєстрації, переєрестрації зброї.
До чого тут взагалі питання про рік випуску :mad:
 

Mykola STARyy

Снайпер

Trigal

Снайпер
Туди потрібно, як мінімум, зходити..., а для деяких їхати через весь район.
Дык 21 век на дворе. Зачем ехать через весь район? Телефоны у каждого в кармане. Я своему разрешителю позвонил, спросил какие бумажки надо собрать. Собрал и потом приехал.
ПС. для не догадливых: если нет телефонного справочника - телефон районной разрешиловки можно узнать, позвонив дежурному по номеру 102 :) Ну или позвонить в справочную районного отделения связи. Раньше это был номер 09. Сейчас не в курсе, может 109.
А еще проще - "звонок другу" )) кто-то из местных охотников нсверняка знает номер. А может и вообще брат-кум-сват-друг разрешителя )
Ну честное слово - как дети. Лишь бы кнопочки на клаве понажимать :)
 
Останнє редагування:

ramin

Мисливець
Все Ви вірно говорите, але є 2 але:
1)не всі можуть подзвонити у дозвільну і почути і відповідь "...ан ......вич приїздіть завтра і ми все вирішимо";
2) у нас форум УТМР,- невже так важко допомогти порадою товаришу по хоббі - це ж так просто.
 

Mykola STARyy

Снайпер
2) у нас форум УТМР,- невже так важко допомогти порадою товаришу по хоббі - це ж так просто.
Досвід каже що не всі товариські поради можна приймати за чисту монету. Все одно треба йти в дозвільну і перепровіряти.
 

tyrist 1945

Тигр
Все Ви вірно говорите, але є 2 але:
1)не всі можуть подзвонити у дозвільну і почути і відповідь "...ан ......вич приїздіть завтра і ми все вирішимо";
2) у нас форум УТМР,- невже так важко допомогти порадою товаришу по хоббі - це ж так просто.
Так підказав ж.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
це моя тема, щоб не создавать нової
Круто! Тоді питань не має..
Все Ви вірно говорите, але є 2 але:
1)не всі можуть подзвонити у дозвільну і почути і відповідь "...ан ......вич приїздіть завтра і ми все вирішимо";
2) у нас форум УТМР,- невже так важко допомогти порадою товаришу по хоббі - це ж так просто.
У Вас взагалі дозвіл на право зберігання і носіння є чи Ви отримуєте вперше, я не можу зрозуміти?

Я ще розумію, коли людина отримує вперше, там все зозуміло. Нічого не знаєш, стрьом, дрижаки і т.д.
Але мене добиває, коли людина в якої є дозвіл створює тему типу: "А-а-а-а, допоможіть, закінчується термін дії дозволу, скоро перереєстрація, що робити?!"
А як же Ви отримували вперше, їдріть Вашу за ногу!? А якщо отримували, то які ще питання у Вас можуть бути про перереєстрацію?
Бо коли отримували ще вперше і причому самі, то мали б почитати принаймі якийсь мінімум документів, що з цією процедурою пов,язаний.

Навіть, якщо щось змінилося в порядку перереєстрації все рівно візиту до дозвільної Вам не уникнути. І одним не відбудетесь.
Наприклад, я б не рекомендував при наближенні цього моменту проплачувати по старих квитанціях, якщо вони у вас збереглися. В нас за три роки 4 рази мінялися реквізити і разів зо два коди найменування послуг в квитанціях. Так що можна було проплатити, але грошики пішли б "за вітром".
Так що за квитанціями все рівно доведеться заїжджати, отут і можна уточнити в дозвільника всі моменти. Крім того треба поставити його до відома, що у Вас наближається термін перереєстраціїї і написати заяву.
По друге, при такому візиті можна попрохати дати Вам його номер телефону і на майбуть чим пертися "в гості" можна спочатку зателефонувати і все вияснити наперед.
По третє, я думаю, якщо в людини є інтернет, щоб ставити питання тут, то в неї має бути інтернет і щоб загуглити це питання, та витратити хоча б півгодини-годину на самоосвіту.
Так в дозвільній легко можуть "начухати" на вуха зайвого. Але саме для того, щоб розмовляти на з ними на рівних і потрібно штудіювати ці всі питання самостійно.
Я сам це все проходив і пам,ятаю як зараз. Мене врятувало те, що я півроку до того моменту по крихтах збирав інформацію про порядок своїх дій і пакет необхідних документів. І то мало не потрапив на гачок (так, там сидять досвідчені жуки, а ти почуваєш себе наче незайманий у колі хтивих підпитих дівок :D) з рапортом для дільничого в плані, що мені мало не втулили форму того рапорта, щоб я сам біг, шукав свого дільничого, тягнув його за руку додому, хвалив перед ним сейфа, а на його суворе питання "чого сейф не прикручений до стелі на 8 анкерних болтів", щось винувато белькотів. А щоб він потім написав "потрібний рапорт, мабудь би довелось йому "тицьнути" в руку. Але в останній момент я глибоко вдихнув-видихнув, згадав, що вимагає 622-й від громадянина, перечислив їм по пунктах, звірив список поданих документів, поклав їх на стіл, поклав квитанції, сказав "адйос, я чекаю 30 днів, а потім приїду і волію бачити свій новенький дозвіл підписаним і проштампованим. Якщо ні - будемо розмовляти з вами мовою письмових звернень до низки чиновників вищого рангу (прийомні дні начальника і всі контактні дані я списав на стенді в коридорі).
Майже так все і вийшло. Був там один момент відхилення від правил, але то я вирішив що буде на краще. Випросив номер дільничого, щоб зв,язатися з ним, щоб він прийшов з перевіркою тоду коли зможе сам і коли я буду вдома. Вирішив трохи піти на зустріч системі.
Чекав його візиту 29 днів :). За два дні до закінчення строку передзвонив у дозвільну(у них теж взяв телефони при відвідинах) і дільничому і нагадав, що в них залишилось 2 дні, а далі буде розмова мовою письмових звернень. Наступного дня прийшов дільничий, спробував прикопатись до неприкрученрго сейфа :D на що отримав читати роздруківку 622, скис, роздратувався і пішов. Настуного дня подзвонили з дозвільної і повідомили, що мій дозвіл готовий :).
Не так все й важко, правда? :)

А вже як і тоді щось залишиться незрозумілим, можна і поставити кілька запитань тут.
П-ф-ф..якось так...
 
Останнє редагування:

охотнік14

Мисливець
я отримав дозвіл в перше, і хочу узнати якого року мій иж 27 номер А-03084 ну і все
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Зверху