Аліменти

Валериевич

Мисливець
Смешного немного... Зять - сука (не...уй взять), долго рассказывать. Короче, господа - алиментщики, вы платите на на содержание бывшей жены, а на питание, проживание, воспитание, обучение, капризы-забаганки и т.д. своего ребёнка!
Я, честный неалиментщик. Бог миловал!!!!!
 

Zaratustra

Мисливець
Почему за межами, водительского удостоверения лишают и разрешение на оружие анулируют
 

Zaratustra

Мисливець
Так, если долг по уплате алиментов превысил сумму платежей за шесть месяцев, должника могут ограничить в праве выезжать за границу, временно ограничить в праве управлять автомобилем, охотиться и вообще пользоваться оружием, если у него есть такое право.
 

ramin

Мисливець
Розкажу маленьку історію зі сваго життя.
Виріс без батька і його аліментів (не жаліюсь!)
Через 25 років дзвінок і питання "узнав?" (У мене вже робота, дружина)
Кажу "ні", хоча відразу зрозумів хто це - чуйка мабуть.
Тіпа: "я твій батько, я тобі писав, шукав.... Ти не проти зустрітися"
Кажу "ну давай". Зустрілися: що казати-комок в горлі слова сказати не можу. Він тоже. Потім ще раз, після народження моєї старшої дочки. І все! Ще пару раз зідзвонились і знову вже років 6-8 ні слуху.
До чого я це все розповідаю? А до того, що ніякі аліменти, обмеження та заборони не замінять дитині справжнього спілкування з обома батьками, і легше від цього нікому не стане. В даному випадку час не лікує. І, насамперед, не про аліменти потрібно думати, а про віносини між батьками та дітьми... Можу довго дискутувати, але взападло багато писати.
Любіть своїх рідних не за гроші чи гроши, а за те, що вони у вас є!
 

Валериевич

Мисливець
Розкажу маленьку історію зі сваго життя.
Виріс без батька і його аліментів (не жаліюсь!)
Через 25 років дзвінок і питання "узнав?" (У мене вже робота, дружина)
Кажу "ні", хоча відразу зрозумів хто це - чуйка мабуть.
Тіпа: "я твій батько, я тобі писав, шукав.... Ти не проти зустрітися"
Кажу "ну давай". Зустрілися: що казати-комок в горлі слова сказати не можу. Він тоже. Потім ще раз, після народження моєї старшої дочки. І все! Ще пару раз зідзвонились і знову вже років 6-8 ні слуху.
До чого я це все розповідаю? А до того, що ніякі аліменти, обмеження та заборони не замінять дитині справжнього спілкування з обома батьками, і легше від цього нікому не стане. В даному випадку час не лікує. І, насамперед, не про аліменти потрібно думати, а про віносини між батьками та дітьми... Можу довго дискутувати, але взападло багато писати.
Любіть своїх рідних не за гроші чи гроши, а за те, що вони у вас є!
Та же история.Мой родненький где то в Сурско-Литовском бичует.Позвонил мне в 35 и начал втирать про ошибки молодости и амбициозный характер .Послал я его ,куда Макар телят гонял и не жалею ни капли.И еще ,пусть моя мама трижды плохая,но хза 35 лет можно было приехать и навестить.Все таки знал о моем свуществовании.Ходят такие пальцы веером, а на старость подают на СУД и досматривай его козла до смерти.ЗАКОН!!!!!!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
містити - содержать
Досить "грамотії" гнути українську мову на турецький лад!!Спочатку уважно ознайомтесь http://sum.in.ua/s/mistyty що воно таке,а потім перегинайте через коліно.Слово "містити"в даному випадку взагалі не клеїться і не ліпиться до вашої теми.
 
Зверху