Карто-схеми мисливських господарств Київської області

Шановні колеги! На Ваші прохання та за узгодженням з адміністрацією форуму наше підприємство, ТОВ "НВП Укрмисливрибпроект", надає Вам для використання карти-схеми мисливських господарств Київської області. Ми надамо карти-схеми лише тих господарств, яким ми робили мисливське упорядкування!!!!
Прошу звернути увагу на наступні речі!!!!
1. Межі мисливського господарства нанесені у відповідності до рішення облради, про надання мисливських угідь.
2. Межі єгерських обходів та відтворювальних ділянок є достовірними на момент розробки проекту організації та розвитку мисливського господарства. За період часу, який пройшов з моменту розробки проекту МГ могло змінити межі відтворювальних ділянок та єгерських обходів.
3. Межі територій та об`єктів ПЗФ нанесені за інформацією Департаменту екології. За період часу, який пройшов з моменту розробки проекту могли бути створені нові заповідні території.
4. Контакти керівництва МГ (мобільні телефони) ми надавати не маємо права, без узгодження з їх власниками.
Якщо будуть виникати питання, готовий на них відповісти.
Заздалегідь вдячний за співпрацю.
З повагою, Катиш Сергій Васильович - директор ТОВ "НВП Укрмисливрибпроект"
0677509224 або 0503611003
sergeikatysh@gmail.com
 

Вкладення

ToxaRat

Мисливець
Выложите на гугля диск в папочку, и дайте доступ - для всех
или напишите мне в личку - помогу всё сделать
 

ice_steel

Новачок
Переглянув всі карти...
Вибачте, але я трохи не розумію, можливо не орієнтуюся в ситуації.
Міг би хто пояснити?
Являюсь членом УТМР та отримав обласну відстрілку на пернату дичину.
1) Чи можу я полювати у всіх вказанних на картах мисливських господарствах з моїми документами?
2) На відкриття я полював у Таращанському районі біля сіл Станишівка та Велика Березянка. Я полював законно чи перетворився у браконьєра?
3) Згідно карт є угіддя поблизу сіл Боденьки та Сувид Вишгородського району, але наскільки мені відомо, то угіддя УТМР не закріпленні за Вишгородським районом вже декілька років. Чи можу я там полювати з вказанними вище документами?
4) І загальне питання. Де я можу полювати в моєму випадку?!
 

ZeusUA

Новачок
А откуда эти карты? "Оксамыт сервис" ваще смотрю страх потерял, их хозяйство разрослось и поглотило воспроизводник, с каждым годом столбики передвигают :( там между Грушевом, Ходоровым и границей с Черкасской областью всегда был воспроизводник, а сейчас я смотрю там все уже занято. То то ублюдки в конце февраля там загоны делали по безпределу. Есть компетентные люди которые могут ответить на данный вопрос?
 

cagor

Слідопит
Переглянув всі карти...
Вибачте, але я трохи не розумію, можливо не орієнтуюся в ситуації.
Міг би хто пояснити?
Являюсь членом УТМР та отримав обласну відстрілку на пернату дичину.
1) Чи можу я полювати у всіх вказанних на картах мисливських господарствах з моїми документами?
1.Можете полювати у всіх угіддях УТМР Кийвської обл. По узгодженню з єгерем угідь де полюєте

2. Законно +,- (По узгодженню з єгерем угідь де полюєте)[/QUOTE]

3. ??????

4. Відповів вище
 

skiff

Мисливець
1.Можете полювати у всіх угіддях УТМР Кийвської обл. По узгодженню з єгерем угідь де полюєте

2. Законно +,- (По узгодженню з єгерем угідь де полюєте)
3. ??????

4. Відповів вище[/QUOTE]
Про що ви таке кажете??? Людина член УТМР!!!, і відстрылка у нього УТМР. Всі карти - це карти ПРИВАТНИХ МИСЛИВСЬКИХ УГІДЬ (СКС, Полевовк,Сафарі, ЗАВБАР ітд.) Хто цого з документами УТМР там жде????
 

cagor

Слідопит
3. ??????

4. Відповів вище
Про що ви таке кажете??? Людина член УТМР!!!, і відстрылка у нього УТМР. Всі карти - це карти ПРИВАТНИХ МИСЛИВСЬКИХ УГІДЬ (СКС, Полевовк,Сафарі, ЗАВБАР ітд.) Хто цого з документами УТМР там жде????[/QUOTE]



А де я написав що він може полювати в угіддях вказаних на картах вище????? Я чітко написав про угіддя УТМР по Київській обл.
 
А де ваші карти угідь УТМР?!
Ми робили Проект лише Бориспільському підприємству УТМР. Карту виклав. Інші господарства системи УТМР Київщини робили проекти мисливського упорядкування Харківліспроект....((( Про конкурентів нічого поганого не скажу...Всі питання до них до до господарств УТМР.....
 

ZeusUA

Новачок
Подскажите, возле Вишенек есть база УООР там охтугодья есть, там есть хорошие места для перепела?
 

Genry

Снайпер
Подскажите, возле Вишенек есть база УООР там охтугодья есть, там есть хорошие места для перепела?
База есть. Угодья по воде и земле, что прилегают к базе - ОХ Киевское. По отстрелкам у частников 3 утки, 3 лыски, 10 куликов и бродячие собаки и вороны. Остальное запрещено.
 

troeshnek

Мисливець
Підкажіть будь-ласка, у Фастівсьському районі є мисливські угіддя? Чи можливе там полювання, якщо є контакти єгерів скиньте будь-ласка.
 
Добрый вечер. Илько я тоже ищу выход на Обрий.Если найдешь выход на них поделись инфой. Я так же если, что поделюсь. НЕ давно переехал в Новоселки хотелось бы здесь охотится.
 
Останнє редагування:
Зверху