Иж 27-1с, 12/70.1977рв.

Статус
Закрита.

hantersvirid

Мисливець
"Поматросили и бросили".
Чекаю пропозицій по торгу. Дійсно, рушниця яких мало. Не зрівняти з сьогоднішніми російськими МР, за аналогічну ціну
 

hantersvirid

Мисливець
Ні, металева. З запитання я не зрозумів будете купувати чи ні ?
Я Вас розумію. Річ хороша, слюни течуть а грошей немає.
Якщо купувати не будете то навіщо коментарі.
 

babur

Слідопит
Ні, металева. З запитання я не зрозумів будете купувати чи ні ?
Я Вас розумію. Річ хороша, слюни течуть а грошей немає.
Якщо купувати не будете то навіщо коментарі.
Не треба нервувати,за коментар потрібно подякувати,хоча б за те що піднімає тему.
 
  • Like
Reactions: LVO

Гусар

Слідопит
В 70 годах выпускалось ружье ИЖ - 12. Там приклад не такой формы. А вот кум покупал ружье ИЖ-27 в 86 году, уже с такой конфигурацией приклада. Удачной продажи.
 
  • Like
Reactions: LVO

lektor

Мисливець
В 70 годах выпускалось ружье ИЖ - 12. Там приклад не такой формы. А вот кум покупал ружье ИЖ-27 в 86 году, уже с такой конфигурацией приклада. Удачной продажи.
Выпуск Иж12 прекращен в начале 1973г. и в этом же году пошел в серию иж27. Иж 27-1с в 1976. Но на фото ружье самое раннее 1985 года, тут я согласен.
 
  • Like
Reactions: LVO

hantersvirid

Мисливець
Нехай буде 1985 року якщо вам так подобаеться. Всі таблиці які я бачив і визначав для себе роки виготовлення рушниць ИЖ були якісь писані рукою. Теоретично по номеру рушниці рік виготовлення можуть твердо сказати лише на заводі.
Прошу назвати джерело інформації.
 

lektor

Мисливець
Нехай буде 1985 року якщо вам так подобаеться. Всі таблиці які я бачив і визначав для себе роки виготовлення рушниць ИЖ були якісь писані рукою. Теоретично по номеру рушниці рік виготовлення можуть твердо сказати лише на заводі.
Прошу назвати джерело інформації.
Ви знаєте мені чесно кажучи всеодно, але якщо Вам подобається то вважайте що 77. А всі ті таблиці складені на російських форумах, і достовірність їх 10%.
 

hantersvirid

Мисливець
в теорії я з вами згідний. Таблиці зараз складає хто завгодно. Але для мене рік виготовлення не принципово важливий. Може бути і 86 - від цього рушниця тільки новішою стає, тай настріл зменшується.
 
Статус
Закрита.
Зверху