ДЛЯ ВИСЛОВЛЕННЯ ДУМОК ФОРУМЧАН ЩОДО ВИСТАВЛЕНИХ ДОКУМЕНТІВ

Admin

Administrator
Команда форуму
Сделал 2 подраздела - "документи" и " обговорення".
В разделе "обговорення" по интересующему вопросу пользователями открывается тема, в названии котой следует чётко прописывать какой именно документ ( закон, проект закона, распоряжение, приказ ) предлагается обсудить.
 
Останнє редагування:

Старшина27

Новачок
Допоможіть розібратись !
в новому статуті УТМР прописано що
5.3. Вищим органом первинної організації (клубу) УТМР є загальні збори, які скликаються головою первинної організації (клубу) УТМР в міру необхідності, але не рідше одного разу на рік.
5.4. Загальні збори первинної організації (клубу) УТМР
5.4.1. Загальні збори первинної організації (клубу) УТМР мають такі повноваження:
а) обирають на альтернативній основі строком на 7 років голову первинної організації (клубу) УТМР, ревізора, а також делегатів на районну, міжрайонну, міськрайонну, міську, регіональну конференцію.


А в Положенні про первинну організацію УТМР :
3. Загальні збори первинної організації УТМР

1. Вищим органом первинної організації є загальні збори , які скликаються радою первинної організації в міру необхідності, але не рідше одного разу на квартал.
2. Збори первинних організацій вважаються правомочними, якщо на них присутні більше половини членів УТМР, які перебувають на обліку. Рішення на них приймаються більшістю голосів від числа присутніх.
3. Загальні збори: обирають ( за рішенням зборів) на альтернативній основі терміном на
5 років
голову і раду первинної організації, ревізійну комісію (ревізора), а також делегатів на районну / міжрайонну/, міську конференцію.


де істина??? Дякую за відповідь!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Допоможіть розібратись !
в новому статуті УТМР прописано що

А в Положенні про первинну організацію УТМР :

де істина??? Дякую за відповідь!
Статут є вищим керівним документам Товариства, тому треба у першу чергу керуватися ним.
Про первинні організації розроблено та затверджено нове Положення, але воно набирає чинності у грудні 2017 року. Тому його поки що не надаю.
 

Старшина27

Новачок
Статут є вищим керівним документам Товариства, тому треба у першу чергу керуватися ним.
Про первинні організації розроблено та затверджено нове Положення, але воно набирає чинності у грудні 2017 року. Тому його поки що не надаю.
На мою думку , теперішне Положення більш демократичне по відношенню до кожного члена первинної організації , і дае змогу контролювати роботу організації гуртом , а також вживати самостійно заходів при бездіяльності голови .
А згідно статуту більше прав надходить не громаді а Голові та щей на 7 років . Прямуємо до авторитаризму!?
і ще одне
в статуті не знайшов хто саме "організовує полювання " , в "старому " Положенні це була рада !?
 

Старшина27

Новачок
Шановний Яковлев В.А. , а чи не можно на неофіційне обговорення викласти "проект" чи ще не "набравше чинності " Нове Положення про ПО.(так як вже майже грудень;)) Дуже був би вам вдячний !
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Статут УТМР (нова редакція):
"2.3 Товариство відповідно до статутних завдань у встановленому порядку:
е) організовує полювання, любительське і спортивне рибальство для членів Товариства, а також іноземних мисливців і приватних осіб в наданих в користування угіддях".
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Шановний Яковлев В.А. , а чи не можно на неофіційне обговорення викласти "проект" чи ще не "набравше чинності " Нове Положення про ПО.(так як вже майже грудень;)) Дуже був би вам вдячний !
Виклав! Але ще раз нагадую: воно набирає чинності від 31 грудня 2017 року!
 
Останнє редагування:

Старшина27

Новачок
Виклав! Але ще раз нагадую: воно набирає чинності від 31 грудня 2017 року!
Щиро дякую! Почитав - поміркував та якщо дозволите є декілька питань :
1 . в положенні відсутнє визначення кількісного складу ради первинної орг. , скільки членів ради має бути ?? які в них посади( заступник чи то секретар як раніше )??
2. згідно положення , я так розумію , проводити полювання можливо без голови ПО(бригадира) , бо в його обов"язки це не входить !?
3. чому загальні збори може скликати саме Голова а не рада ПО
Ці запитання мають велике значення у випадку коли колектив ПО , наприклад незадоволений діями та виконанням своїх обовязків Головою ПО як їм бути підкажіть б\л , вони навіть не мають юридичного права зібратись якщо голова не збере .
і взагалі чи є юридичний механізм зміни Голови ПО членами цієїж ПО чи тільки як в 2014:mad: ?
Взагалі я вважаю що новим Статутом та Положенням більше прав надано Голові ПО а не колективу ПО,
НАЖАЛЬ з громадської організації потихеньку перетворюємось у фірму
 
Останнє редагування модератором:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
То Старшина27:

Під час затвердження Положення відповідним органом, його члени, виходячи із свого досвіду роботи, вирішили, що рада первинної організації (клубу) (надалі -ПО(К) дуже часто не виконувала свої функції, зібрати її було дуже важко, а при мінімальній чисельності ПО(К) їй й роботи фактично не було. Тому вирішили, що питання може організації та керівництва ПО(К) може здійснювати безпосередньо голова.

Далі. Ви самі обираєте голову, а стаття 5.4.1 Статут УТМР у частині другій п. «а» встановлює, що «у випадках бездіяльності, грубих порушень Статуту ця ж президія (ради Кримської республіканської, обласної, міської, регіональної, районної, міжрайонної, міськрайонної організації УТМР. – В.Я.) може звільняти його від виконання обов’язків голови цієї первинної організації (клубу) УТМР. Тобто, якщо голова ПО(К) не виконує свої обов’язки, грубо порушую вимоги Статуту, не збирає, наприклад, загальні збори хоча б раз на рік, то можна звертатися до згаданої президії з вимогою про звільнення голови від виконання цих обов’язків.

А під час загальних зборів, які за Статутом є згідно із його п.5.3 Вищим органом первинної організації (клубу) УТМР, можна вирішити багато питань та проблем.

Окрім того, відповідно до п .4.4 Статуту, члени УТМР мають право:

- звертатися до органів управління та ревізійних органів Товариства за допомогою у захисті своїх прав і законних інтересів;

- оскаржувати рішення, дії та бездіяльність органів управління Товариства у порядку, визначеному Законом України «Про звернення громадян» та іншими законами України.

Але якщо голова не сподобався особисто ВАМ, а більшість його підтримує – можливо, причини у іншому?..
 

Старшина27

Новачок
Дякую за вичерпну і обгрунтовану відповідь !
стосовно ради ПО(К) я з вами частково згоден , але навіщо тоді в статуті про раду ні слова а в новому (не набравшому чінності ) положенні пункт 5 з обовязками , та щей "організовує полювання," чого не має в обовязках голови , Мені здається щось не клеїться !?
Взагалі хто в ПО(К) згідно статуту може організовувати облавне полювання (проводити інструктажі , робити записи в журналі і т.і. ) наприклад на зайця або на лисицю!??

"Але якщо голова не сподобався особисто ВАМ"
то треба зібратись щоб розібратись!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Автор Положення зараз у Мінприроди на нараді, прийде завтра - перебалакаю про "залишки" ради ПО(К).
Стосовно організації полювання, то, взагалі, це, наскільки розумію, є прерогатива користувача мисливських угідь. ПО(К) (як у особі свого голови, так і можливої ради) може лише "організувати" колектив своєї організації до проведення полювання саме до межі мисливських угідь, а також слідкувати за дисципліною та порядком у колективі під час заходу.
А голову краще відразу обирати адекватного...
 
Останнє редагування:

Старшина27

Новачок
Ще раз дякую за підтримку дискусії! Вибачте за можливо деяку некомпетентність!
Взагалі питання полягає в тому що згідно нового статуту, я так розумію, без голови По(К) облавне полювання неможливе так як журнал знаходиться в нього і передати він його нікому неможе (так як ради вже не існує) або не хоче!!?? Поправте мене якщо я не так розумію!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ще раз дякую за підтримку дискусії! Вибачте за можливо деяку некомпетентність!
Взагалі питання полягає в тому що згідно нового статуту, я так розумію, без голови По(К) облавне полювання неможливе так як журнал знаходиться в нього і передати він його нікому неможе (так як ради вже не існує) або не хоче!!?? Поправте мене якщо я не так розумію!
НЕ совсем понял... Что такое "облавне полювання"? Який журнал у голови ПО(К)?
І хочу спитати: а що ви знаєте про РОЗПОРЯДНИКА ПОЛЮВАННЯ та читали ви таке:
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1211-11
 

Старшина27

Новачок
Вище я вже вибачився за свою неповну компетентнісь,
І так, я, читав сей документ, як я зрозумів "роспорядник полювання" це егер!?
Та в цьому документі чомусь немає зайця (чи він там є, так як хутрова тварина)
На ділі в нашому (вибачте не скажу якому саме) Утмрі охоту " облавну" колективну чи підковою, а саме на зайця, проводе голова чи зам., то він і проводе інструктаж і записує в журналі який йому видали на початку його головування. Якосьтак!!???
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
У такому разі уважно прочитай місцевий наказ про полювання на хутрових. Там "ролі" повинні бути розписані. І може голова там ні до чого, а може без нього... плюнути не можна.
Але просто так про його "керівну роль" на полювання у статуті чи положенні не зазначено.
ПіСі. Не треба вибачатися: ми тут не сваримося, а розбираємося у документах та законах.
 

Старшина27

Новачок
Дякую за роз'яснення, обов'язково знайду наказ!
З нетерпінням чекаю відповіді щодо "залишків ради" в новому положенні!
 
Зверху