Пух,копыто 2016-2017

Ivan1989

Мисливець
Радіти потрібно, що заощадив на оранці:)
і на зборі врожаю картоплі)))) сволота заходить з одної сторони рядка і копає прямо по рядку до краю грядкі, розвертається і в іншу сторону до кінця. І саме головне собак не боїться.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
і на зборі врожаю картоплі)))) сволота заходить з одної сторони рядка і копає прямо по рядку до краю грядкі, розвертається і в іншу сторону до кінця. І саме головне собак не боїться.
Їх би на ці поля з вересня і до жовтня-ціни б їм не було!!!!
 

мр 153 12 76..

Снайпер

Кайзер

Мисливець
Пройшлися вихідними з таксою по норах,пусто. За одне,дратхаара вигуляв.Заєць піднімався досить далеко,проте нас він уже, до наступного сезону не цікавить .
Зустрів колектив мисливців з семи чоловік.З захватом розповідали ,як зайшли в беріжок, підняли та добули трьох зайців....Сумно.....

 

север

ветеран форуму
надійна команда
Пройшлися вихідними з таксою по норах,пусто. За одне,дратхаара вигуляв.Заєць піднімався досить далеко,проте нас він уже, до наступного сезону не цікавить .
Зустрів колектив мисливців з семи чоловік.З захватом розповідали ,як зайшли в беріжок, підняли та добули трьох зайців....Сумно.....

Как лапы у дратхаара в морозую и снежную погоду - обмерзают?
Честно говоря, несмотря на настойчивые просьбы ( мольбы!!!), пожалел своего и на охоту, в прошлые выходные, увы. не взял: жалко смотреть на его мучения по поводу постоянного выгрызания ледяно-снежных калтышей/сосулек на лапах между пальцами. Так, в принципе, не мерзнет: содержится в вольере круглый год и на мороз ему начхать ( тьфу-тьфу-тьфу!): лишь был бы накормлен да соломы побольше в будке... Может даже спать прямо на снегу, во время перерыва/ перекуса.
В оттепель, при снеге, даже глубоком - без проблем. Но снег и мороз - адская смесь: снег, между пальцами, тает от тепла собаки и тут же замерзает от мороза, превращаясь в лед. Собака, в буквальном смысле, начинает звенеть при движении...
 

Кайзер

Мисливець
Как лапы у дратхаара в морозую и снежную погоду - обмерзают?
Честно говоря, несмотря на настойчивые просьбы ( мольбы!!!), пожалел своего и на охоту, в прошлые выходные, увы. не взял: жалко смотреть на его мучения по поводу постоянного выгрызания ледяно-снежных калтышей/сосулек на лапах между пальцами. Так, в принципе, не мерзнет: содержится в вольере круглый год и на мороз ему начхать ( тьфу-тьфу-тьфу!): лишь был бы накормлен да соломы побольше в будке... Может даже спать прямо на снегу, во время перерыва/ перекуса.
В оттепель, при снеге, даже глубоком - без проблем. Но снег и мороз - адская смесь: снег, между пальцами, тает от тепла собаки и тут же замерзает от мороза, превращаясь в лед. Собака, в буквальном смысле, начинает звенеть при движении...
Частково, є проблема намерзання снігу,проте не критично.Я,заздалечідь час від часу, вистригаю шерсть між пальцями(у собак:D).
Мисливський азарт,жага відшукати дичину в угіддях,як правило не створює їм жодних погодніх перешкод.
Та і чесно кажучи,я досить специфічна людина, у плані поглядів на чотирилапих помічників.
Для мене,мисливська собака має працювати, не зважаючи ні на що. Він, має зробити все можливе ,для того,що б я отримав емоційне задоволення від його роботи.
З рештою,це лише моя точка зору на дане питання.
Собаки,які не відповідають моїм вимогам,у мене довго не затримуються.
Я,полювання без участі собак,взагалі не сприймаю.

п.с Доречі, отримав массу емоційного задоволення ,від роботи суки Бетсі(дратхаар) по стайках куропаток, цими вихідними.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Я,заздалечідь час від часу, вистригаю шерсть між пальцями(у собак:D).
Мой на такое не дается...:(
Нельзя удержать. Да и вообще, категорически не приемлет хоть каких лечебно/косметических процедур. Чего только стоит уход за его бородой!!!:)
А лекарства за 100 км причуивает, хоть как их не прячь:rolleyes::confused:
 

Кайзер

Мисливець
А как после подъема, стоит или гонит?
Стоїть,по команді піднімає на крило,фіксує поглядом куди перемістилася стая. Далі,чекає команди....
Хоча,коли увійде в азарт,особливо після пострілу(перепел,болотна дичина),приходиться приструнювати.
 
Останнє редагування:

Кайзер

Мисливець
Мой на такое не дается...:(
Нельзя удержать. Да и вообще, категорически не приемлет хоть каких лечебно/косметических процедур. Чего только стоит уход за его бородой!!!:)
А лекарства за 100 км причуивает, хоть как их не прячь:rolleyes::confused:
У нас з Вами,певно різні методи впливу на собак;)
Не покору,та дисципліну у кобелів,я шлангом відшліфовував.Методом,батога і пряника.
З суками,це зайве.Там, трішки інший підхід потрібен,аналогічний як із жінками:)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
У нас з Вами,певно різні методи впливу на собак;)
Не покору,та дисципліну у кобелів,я шлангом відшліфовував.
З суками,це зайве.Там, трішки інший підхід потрібен,аналогічний як із жінками:)
До этого был выжлец гончака: по сравнению с дратом- небо и земля!!! (того один раз "научишь" и запомнит на всю жизнь, а у этого -характер!). Не собака, а бестия...:(:rolleyes:. Все понимает, но...старается сделать, все-таки, по своему! Добавлю- любимая бестия!:) Предки - немцы, что с него взять?, поэтому до сих пор некоторые русские слова ему плохо доходят... Украинские - тоже! так и охотимся- он терпит меня, а я - снисходительно смотрю на его "выходки";). Но охота для меня, без него-грустно и скучно:( А с ним, зато - не соскучишься:D:rolleyes:
Да и куда нам без них, наших любимых собак?!

PICT0064.JPG
 
Останнє редагування:

Кайзер

Мисливець
Мав подібні проблеми з кобелями. Щоб зберегти свої нерви,та їх здоров"я,позбувся.
Завів сук,тепер усім комфортно.
Головна проблема при утриманні кобеля,боротьба за лідерство.Кобелі,як правило вимагають "ежовых рукавиц".
Зробиш поблажку,дасиш слабинку,далі собі дорожче.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Мав подібні проблеми з кобелями. Щоб зберегти свої нерви,та їх здоров"я,позбувся.
Завів сук,тепер усім комфортно.
Головна проблема при утриманні кобеля,боротьба за лідерство.Кобелі,як правило вимагають "ежовых рукавиц".
Зробиш поблажку,дасиш слабинку,далі собі дорожче.
+100
И упертые - до упора!!!
В итоге, в большинстве случаев, каждый остается при своем мнении.
Все, давайте заканчивать-это тема об отчетах...:rolleyes:
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Мав подібні проблеми з кобелями. Щоб зберегти свої нерви,та їх здоров"я,позбувся.
Завів сук,тепер усім комфортно.
Головна проблема при утриманні кобеля,боротьба за лідерство.Кобелі,як правило вимагають "ежовых рукавиц".
Зробиш поблажку,дасиш слабинку,далі собі дорожче.
сейчас прохожу этот период.....задрал скотина
 

sergo 771

Снайпер
Сподобился и я в эти выходные почувствовать прелесть работы собакина и добыть трофей ( хотя зайца ни я , ни кто другой в моей семье не ест - охота хуже неволи :D ).
20170108_114657.jpg
20170108_114730.jpg
 
Зверху