Барахолка

Нужен ли раздел Барахолка?

  • Да

    Голосів: 23 63,9%
  • Нет

    Голосів: 13 36,1%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    36

Admin

Administrator
Команда форуму
Парни!
Нужно ваше мнение - нужно ли на форуме создавать раздел Барахолка по продаже новых , б.у. вещей или товаров , не относящихся к охоте??
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ІМХО, але втратимо профіль Мисливського форуму.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
ІМХО, але втратимо профіль Мисливського форуму.
Ми не збраємось робити тут торгову площатку типу ОЛХ.

Ідея барахолки в тому що до прикладу ти маєш б/в планшет який тобі без потреби і тобі приходиться переходити на інші ресурси з незнайомими людьми, то чому б тобі не продати його тут своїм колегам пофорумі.

+ Я промоніторив сусідні мисливські ресурси у всіх є такі розділи!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ми не збраємось робити тут торгову площатку типу ОЛХ.

Ідея барахолки в тому що до прикладу ти маєш б/в планшет який тобі без потреби і тобі приходиться переходити на інші ресурси з незнайомими людьми, то чому б тобі не продати його тут своїм колегам пофорумі.

+ Я промоніторив сусідні мисливські ресурси у всіх є такі розділи!
я тебе зрозумів. але... якщо такого плану річ як планшет - я можу запропонувати колегам в особистому або в Курилці. так у мене може з"явитись 2 непотрібні машини - то тут виставляти? то вже не ОЛХ буде а Авторіа
Я промоніторив сусідні мисливські ресурси у всіх є такі розділи!
ну на ЮА хантері ще й клубні картки якісь є, дисконти і ше купа всього. я сумніваюсь
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
я тебе зрозумів. але... якщо такого плану річ як планшет - я можу запропонувати колегам в особистому або в Курилці. так у мене може з"явитись 2 непотрібні машини - то тут виставляти? то вже не ОЛХ буде а Авторіа
Ну розділ (ТРАНСПОРТ І СУПУТНЄ ) вжев нас давно є!


ну на ЮА хантері ще й клубні картки якісь є, дисконти і ше купа всього. я сумніваюсь
Дисконтів і знижок в нас непередбачається!!!! Але торг завжди був!;)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ну розділ (ТРАНСПОРТ І СУПУТНЄ ) вжев нас давно є!
ага тілько то спецтранспорт - мисливський. а у мене 2 десятки і запорожець - куди з ними полювати чи рибалити. але то таке, я думку казав, а як там товариство вирішить - то так і буде!
Але торг завжди був!
я торгуватись люблю на зеленому фоні Форуму...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Сделаем проще - откроем такой раздел до 1 марта. Посчитаете потом , что всё таки такое нам не сильно и нужно - удалю тогда этот раздел.....
Тему не закрываю, она будет открыта до 1 марта 2017 года - тогда в этой теме сообща и примем решение.

Пишите, предлагайте идеи - буду периодически в тему заходить...
 

shurila

Мисливець
Добрый день!Я считаю,что эта тема лишняя.Не буду переливать из пустого в порожнее,но отмечу не маловажный факт:участяца случаи мошенничества и кидалова на форуме.А так решать Вам!P.S.это в том случае,если откроется доступ к барахолке людям из-за пределов форума.
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Парни!
Нужно ваше мнение - нужно ли на форуме создавать раздел Барахолка по продаже новых , б.у. вещей или товаров , не относящихся к охоте??
Напишу тут, щоб не плодити теми, то подякую Адміністрації Форуму тут за новий розділ та його наповнення, гарна підбірка профільних законів та підзаконних актів, які регламентують полювання, хто не лінується, той прочитає і знайде що треба!
 

Студент

Мисливець
Ми не збраємось робити тут торгову площатку типу ОЛХ.

Ідея барахолки в тому що до прикладу ти маєш б/в планшет який тобі без потреби і тобі приходиться переходити на інші ресурси з незнайомими людьми, то чому б тобі не продати його тут своїм колегам пофорумі.

+ Я промоніторив сусідні мисливські ресурси у всіх є такі розділи!
Згідний з вами
 

Гусар

Слідопит
Можна рассмотреть вопрос создания на форуме раздела "Рацпредложений". Куда вписывать кто, что-то придумал или изменил в приборах, снаряжении. Или чем можна заменить охотничье дорогостоящее снаряжение на находящееся в простых магазинах. Допустим. Маскировочную сеть можна заменить на солнцезащитную сетку для огорода. И дешевле и продается везде. И так далее.
 

DimonHUNTER

Новачок
Не дуже багато знаю інтернет-магазинів, та щей щоб не відносилися до мисливства)
Відомо тільки,що дружина замовляє взуття постійно донечці на цьому сайті: https://theoleo.com.ua/detskie-tufli/
Каже,що там якість хороша.
 

imell16

Новачок
из подобных интернет-магазинов сталкивалась с реф.юа . покупала принтер и сканер . все работает и недорого
там , кстати еще большой выбор комплектующих - https://ref.ua/
 
Зверху