Полювання на лисицю

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Минулої неділі полювали на лисицю колективом 8 чоловік. В трьох нагінках підняли чотири лисиці. Але взяли, на жаль, тільки одну. Лисячих слідів на полі - уйма. Таке враження, що чим більше її стріляєш, тим більше її є.
Мороз в животі бурчить от вони і полюють з 17.00 і до 11.00 ранку, а на сзон весіль ще й сили потрібні :)
 

Гусар

Слідопит
У нас в Криворожском районе все председатели и егеря жалуются, что лисы практически нет. Не поймем что такое. За всю охоту на зайца, видели только две лисы.
 

ВадДим

Новачок
ліхтар. фоткано в ночі, бо лисиця щойно добута - не перевозилась та не переносилась (не вимазана в кров та шерсть не зім"ята). отак у нас поюють а потім ще й виставляють. чекай зараз буде оправдання типу як той що по 2 зайці б"є, а потім вигороджується, що за 2 дні.
Я не буду оправдовуватися , мені це подобається , один постріл один труп . . . . . . . . !!! Слова пісні ( я ночью вижу всё , ты так и знай . . . . . . . . . . . . З повагою
 

Вкладення

роман!!!

Слідопит
У нас в Криворожском районе все председатели и егеря жалуются, что лисы практически нет. Не поймем что такое. За всю охоту на зайца, видели только две лисы.
Якщо у вашому повідомлені поміняти місцями слова з зайця і лисиці,то це точно охарактеризує ситуацію в наших угіддях.:(
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Невеличкий звіт з полювання за суботу. На колектив взято 6 лисів, в тому числі одногою в особистому заліку. Погода: хмарність з проясненнями, двічі пускався сніг, температура -4 градуси, вітер мінімальний. Порадувала робота російських гончаків, лис добутий шротом О-кою в контейнері, правда пройшов ще 5 метрів і впав в очереті. Попутно, за полювання, вискочила 3 зайці. От звідки вони знають, що полювання на них закрито?:).Всім мисливцями гарного полювання і влучних пострілів.
 

Вкладення

Останнє редагування:

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Порадувала робота російських гончаків.
В наших угіддях такі речі заборонені. О цій порі гасання собак по угіддях вважається браконьєрством. Льохи поросяться і потребують спокою.
Лиса можна добути і з манком:
fghsgd.php.jpg

Результат чотириденного полювання з манками.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Куниця хижак і також йде на манок .
 

Фридрих Освальд

Мисливець
Добрый вечер! Богун ,каким манком маните? сижу уже 4 раз ходит стороной,и не слышно чтоб гуляла! сижу на закате с 4 до 6 вечера..результата ноль! пользуюсь писком мыши!начинаю впадать в отчаянье..)))
 

olga 83

Мисливець
Добрый вечер! Богун ,каким манком маните? сижу уже 4 раз ходит стороной,и не слышно чтоб гуляла! сижу на закате с 4 до 6 вечера..результата ноль! пользуюсь писком мыши!начинаю впадать в отчаянье..)))
место меняйте,я ,к примеру нордиком мини,два выхода -два лиса ,следующие два выхода -подранок(ушол быстро,крови не много ,думаю выживет) и один вечер не подошла на выстрел,все выстрелы до 17-00
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Маскировка,ветер, место переходов будет результативным но только не очень близко к её месту дневки!
 
Зверху