Полювання на лисицю

fichhanter

Мисливець
Не кто и не кому не отменял в среду и в субботу да и в воскресенье охоту на лису но только с егерем если Вас так устраивает
Та не так же і просто запросити цього єгера в колектив до простих смертних мисливців....у нас усі квоти та ліцензії ще до полювання розібрані районними та обласними царьками......отакої.
Все- пішли на полювання всетаки ж неділя.......
 

Кайзер

Мисливець
В ці вихідні,вирішив протестувати кобеля Дарчика (ЖШТ DAR.....) на природних норах.
Полювання проходило на старих бобрових поселеннях.
URL=http:/[/radikal.ru/big/aad7618ad56243169c076daae9d023ff]
[Собака понорився.Не встиг ще вибрати позицію для стрільби,як одночасно з різних віднірків,вилетіли два лиси.
Першим, б"ю дальнього лиса,трофей лишається на місці.
Другим, б"ю лисичку,підранок встигає поноритись в найблищому віднірку. Кобель нориться слідом за підранком.Боротьба тривала з пів години,лисичку кобель діставав з нори по частинах

Захоплений боротьбою в норі,забуваю про трофей,яким тішиться сука Кобра.
Як результат,фото трофеїв виглядає не естетично.Тому звиняйте,та вірте на слово
.
ото з тел.і погода не для зйомок.Промокли я і собаки до нитки.Кобра виглядає ображеною,адже відібрали трофей на злобі .
Найбільшою помилкої, було використання контейнерних патронів.Трофей добутий на поверхні,розбитий зарядом в хлам.
Підранок який понорився,певно битий переферійними дробинами.Тому в черговий раз переконався,при полюванні на норі, ніяких контейнерних патронів
Власне кажучи,ланшафт для стрільби не надто вдалий,на постріл лічені долі сикунди.URL=http://radik[al.ru/big/ae448407b5c94f3794b51260dd141326]
[/URL]
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А що то за хер...я, чуть выше оптики?
ліхтар. фоткано в ночі, бо лисиця щойно добута - не перевозилась та не переносилась (не вимазана в кров та шерсть не зім"ята). отак у нас поюють а потім ще й виставляють. чекай зараз буде оправдання типу як той що по 2 зайці б"є, а потім вигороджується, що за 2 дні.
 

Копатыч

Зброяр
ліхтар. фоткано в ночі, бо лисиця щойно добута - не перевожилась та не переносилась (не вимазана в кров та шерсть не зім"ята. отак у нас поюють а потім ще й виставляють. чекай зараз буде оправдання
Я полный "профан" в нарезном и примочках к ним, вот и возник "вопрос", дождемся "ответа".....
Артур, тебе верю!!!!, но давай не спешить, с "выводами".
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
но давай не спешить, с "выводами".
то не висновок - припущення... скромне... а вдруг то далекомір.... а лис щойно добутий - факт. а фотовспишка працює так яскраво в день - бо я профан в фото техніці?;)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Копатыч

Зброяр
Це лазерний цілевказувач і на вулиці темно!!!!!
За "лазер",прочитал еще вчера, в "курилке":). А на счет времени суток, я ничего не писал. Но о том, что там "ночь", спорить не буду:D.
 

север

ветеран форуму
надійна команда

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
У нас можна. І не тільки на лиса.
Но о том, что там "ночь", спорить не буду:D.
Так, це пізно ввечері. Десь 22.30
Місячна ніч, мороз, сніг - найкращий час для полювання з манком на лиса. Якщо б вийшов кабан, то і його можна полювати. Що поробиш - Європа... :)
 
Останнє редагування:

Hovarf

Слідопит
Минулої неділі полювали на лисицю колективом 8 чоловік. В трьох нагінках підняли чотири лисиці. Але взяли, на жаль, тільки одну. Лисячих слідів на полі - уйма. Таке враження, що чим більше її стріляєш, тим більше її є.
 

Вкладення

Кайзер

Мисливець
У лисів гін розпочинається.Вони зараз вештаються в пошуках самки.Ось через неділі дві,з нори можна буде по декілька лисів брати.
В моїй практиці,найбільше вдалося сім лисів з однієї нори вигнати. Не встигав перезаряджатися.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Останнє редагування:
Зверху