ПИВО!!!

хитрый лис

клон забаненого
кто какое предпочитает?А так же кто практикует домашнее пивоваренье
 

хитрый лис

клон забаненого
сам люблю нефильтрованые сорта из Украинских: білє і біла ніч
 

хитрый лис

клон забаненого
да да пробка норм сам из харькова
 

Вкладення

хитрый лис

клон забаненого
тандем и пивобанк как вам?
 

хитрый лис

клон забаненого
все хочу испытать такие пивные наборы но все никак руки не доходят говорят пиво очень даже ни чего и множество разных сортов даже сидр
 

Вкладення

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Може хтось скаже що "кожна жаба свое болото хвалить" але я не можу не сказа ти за рідне Бердичівське пиво

И ще хотілось би виділити Микулинецьке "Медове"


Обидві марки випускають виключно живі сорти!
 

хитрый лис

клон забаненого
было бы вкусное а там Бердычев либо Харьков не столь важно... а как показывает практика большинство пивоварень не пиво а ослик написял
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Може хтось скаже що "кожна жаба свое болото хвалить" але я не можу не сказа ти за рідне Бердичівське пиво
От що пиво то пиво!Сам тільки і його шукаю. Бачу, в нас не всі сорти продають!Пив лагер,жигулівське, хмільне, пшеничне, кармеліт і все. А що за сорти на фото зліва на право 2, 4, 5 та 9?
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
2-Оригінальне
4-Гетьманьське напів-темне (не випускають, замість нього №9)
5- Старий Бердичів (давно не бачив,мабуть теж зняли з виробництва)
9- Вечірній бульвар напів-темне
А було ще й ось таке
 

mulyavchik

Снайпер
Да шан. пане Пінчук бердичівське було, е, і будем сподіватися. що буде одним з найкращих сортів у нашому регіоні.Раніше я його частенько попивав.І тільки його.бо остальне то все помиі.Моя думка,якоі я нікому ненавязую.Раніше до мене як дядько з Москви приіздив то пив саме тільки Бердичівське.І брав завжди з собою коли іхав назад пляшок 10-15.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда

стрелок60

Слідопит
Помню ПИВО по 22-ве копейки Жигулевское и 50 коп. чешское.То что сейчас предлагают язык не поворачивается обозвать пивом.Все взрослые люди,на охоте бываете на полях и скажите-кто где видел на полях исходный продукт пива.Я ячменя не встречал ой как давно.Из чего же сделан хваленный продукт?Химики растолкуйте!!!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Я ячменя не встречал ой как давно
ячмінь то є. але пивоварний ячмінь відрізняється низьким вмістом білку, тобто його не можна підживлювати азотними добривами, отже урожай мінімальний - 14-20 ц/га, якщо вище то навіть не беруть до уваги. тому якщо підживити - вродить 40-45 ц/га. якщо не підживиш - вродить мало, але може не пройти як пивоварний, тоді й не здасиш як нормальний - бо нема що.
закуповуються за кордоном сухі солодо-хмельові суміші гранульовані, далі по технології.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

стрелок60

Слідопит
Вот вот и я о том же.Если даже в винодельческом институте им.Таирова та же порошковая технология.
PS/Ни коим образом не пропагандирую трезвый образ жизни.Сам предпочитаю благородный напиток Samgene.Всем приятного пивопития.
 
Останнє редагування:
Зверху