Хакери

fox62

Новачок
Хтось зламав старий форум. Іде розсилка листівок з Новим роком.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
ДА
 

Грищенко

Снайпер
Мне тоже пришло несколько "писем счастья":cool:.Не переживайте,-вопрос решается Администрацией форума.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Я сделал проще,покинул переписку с последующим игнором всех писем.
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Хтось зламав старий форум. Іде розсилка листівок з Новим роком.
Не! Хакеры не причём! К сожалению - кацапы тоже не причём :)
Упал сервак с кешированием, и в результате сбоя создался массовый чат соответственно с массовой рассылкой в лички ( как при обычном чате) и на почту.

Программист в 17:30, разобравшись с причиной , уже всё поправил.
Кстати из-за этого сбоя были проблемы с фотками на аватарках и затруднён доступ под своим логином.

P.S. Так что кипиш откладывается ;)
 

EARL

Слідопит
Мені здається, що нічого він не поправив, так як кілька хвилин тому, отримав на свою електронку і в листування на форумі від Біглемана подяку за те ,що я його привітав з Новим Роком. Таких приколів на старому форумі не було.
 

EARL

Слідопит
В мене з лічки також пропала. Побачимо завтра. Може все і наладилось.
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
Мені здається, що нічого він не поправив, так як кілька хвилин тому, отримав на свою електронку і в листування на форумі від Біглемана подяку за те ,що я його привітав з Новим Роком. Таких приколів на старому форумі не було.
я не посылал.... у меня уже 2 таких
 

EARL

Слідопит
В мене їх було десятка зо два від різних форумчан і в електронці і в листуваннях, але я все поудаляв, а з листувань щезло саме. Значить видно, що щось поправили. І сьогодні зранку на електронку вже нічого не приходило.
 

EARL

Слідопит
Шановні модератори, а по якому часу ви орієнтуєтеся? Я свій останній пост писав о 8:18, а не о 7:18 як написали ви. Чи ви живете в інших вимірах?
 

Грищенко

Снайпер
Разные форумы по разному отсчитывают внутреннее время,и не всегда оно совпадает с временем на часах участникаo_O.Например Реберт живет на час вперед,Уахантер на все два вырвался впереди всех.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
А ще можна у власному профілі вибрати часовий пояс,і звіритись чи не в літньому часі він прописаний.
 

EARL

Слідопит
В налаштуваннях в мене вибраний часовий пояс (UTC+02:00)Київ, та і на зимовий час Україна ще не переходила.
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Шановні модератори, а по якому часу ви орієнтуєтеся? Я свій останній пост писав о 8:18, а не о 7:18 як написали ви. Чи ви живете в інших вимірах?
Судя по последним событиям в Украине - мы все стали жить в другом измерении.
Насчёт времени - попрошу программиста соориентироваться....
 

EARL

Слідопит
ОК. І хай виправить помилку: в українській мові, перед часом пишеться буква "о", а не "у". Наприклад: о 08:02, а не у 08:02
 
Зверху