Иж 54 на визначення та оцінку

Статус
Закрита.

Hunter 79

Слідопит
На мою думку рівень виконання ,,не дотягує ,, до ІЖ-54 модель ,,Спорт,,.
Хоча ,,труби,, потужні .
 

Вкладення

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Та не там ви шукаєте))) Ну хоч один догадається, чому ця модель не Спорт?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Антабки, запобіжник. Цього всього нема на спеціалізованих спортивних ружжах. ІЖ-54 "спорт" десь використовувався в спорті, є такі відомості?
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Антабки, запобіжник. Цього всього нема на спеціалізованих спортивних ружжах. ІЖ-54 "спорт" десь використовувався в спорті, є такі відомості?
Пробували! Тоді в СРСР була велика нехватка спортивних рушниць, навіть кращим спортсменам доводилося стріляти з імпортної зброї!
 

север

ветеран форуму
надійна команда

север

ветеран форуму
надійна команда
А може то просто вухатий штучник, а не СПОРТ? Які в нього відмінності, окрім вух від тих же штучників? Чи пачпорт мається? П.С.Можливо, отак і народжують "легенд", які потім кочують по форумах?
 

mulyavchik

Снайпер
У класичного СПОРТа кнопка запобіжника була геть інакшою. А тут як у звичайних штучників, у всіх однакова. Переглянути вкладення 869057 Переглянути вкладення 869058
І все жтаки відмінність СПОРТА полягає у фестончатій колодці.Десь читав я таке.Ме й правда,спорити не буду
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
1708722290042.png


1708722318415.png


1708722340643.png


1708722368816.png


1708725623469.png


Ну і "вишенка на торте" це рушниця ІЖ-54 "Спорт" з паспортом,

1708723209380.png







1708722802037.png
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Думаю, що спір по цій рушниці може продовжуватись вічно з одної причини, що ця модель немає ідентичності, крім основних які вже перераховані та те що в перших моделях Грінер відводився зліва вправо, а в останніх моделях справа вліво.Виконувалась вона в дуже малих кількостях і майстер-майстри вкладали в неї, а власне в її художні замисли, кожен свої теми, свої думки і нарешті свою майстерність.Шукати щось однакове в цих рушницях марна справа!! Всі рушниці,а їх було випущено 73,в художньому виконанні різні!!Додам, що номери рушниці на всіх моделях ІЖ-54"Спорт" різні та не мають ніякого уточнювального значення.Головне в них-ПАСПОРТ!!
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху