Ножі.

Руслан77

Мисливець
Дякую Вам за огляд, виникли декілька питань, запобіжник можна ставити тільки з однієї сторони ? Дивлюсь там проріз на накладці з іншого боку руківья, і яка товщина лайнерів.
Дякую.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Дякую Вам за огляд, виникли декілька питань, запобіжник можна ставити тільки з однієї сторони ? Дивлюсь там проріз на накладці з іншого боку руківья, і яка товщина лайнерів.
Дякую.
Руслан запобіжник односторонній,так як це Linerlock,а запобіжник боковий,то знаходиться він з тієї сторони де складається замок.Запобіжник фіксуює лайнер в відкритому положенні.
Товщина лайнера а він в цій моделі один зараз не маю змоги заміряти.
 

Руслан77

Мисливець
Там паз на накладці увів мене в оману, на лінійці ножів з бек локом запобіжник з правильної сторони, а на моделях з лайнер локом на мій погляд не зручно а інакше нажаль і не зробиш(
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Козаки, всім привіт. може не в профільну тему, але цікавлять такі питання:
1. чого за доволі непогані гроші купують ножі МОИР (чи як там його), навіть б/в, якщо шо по формі, що по функціоналу, що по естетиці (тут імхо) вони на рівні зек-пром, сталька теж так собі.
2. чого зараз попит на складні срср? мав кілька сам в дитинстві, мали діди та батько, мені дарували. коштували копійки, заточку тримали недуже, руків'я не дуже зручне. деякі поціновувачі там ще встановлюють який завод випускав і всякі інші приколи.

просвітіть в чому тут суть? всім дякую.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Дав техзавдання Майстру. Є в планах мааалесенька серія із ##01-09 для своїх "коршуняк"... Спробуємо...
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Мода зараз на такі дизайнерські трансформери пішла.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
А дід за модою пильнує...
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Плашки хочемо не з латуні, а Д16Т. І анод блакитний+жовтий.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
я дивився це відео, дивився і кількох антикварів-барахольщиків, і пам'ятаю своє дитинство завжди з ножиком і гру в "ножика", пам'ятаю ножики своїх дідів, і батька. і мені перший подарований власний. можу з того всього сказати - якість така собі, як сталі так і збірки. зробити свисток з верби весною, відрізати сала на риболовлі, підстругати патичок з гльодини, щоб то сало піджарити, відремонтувати вудка на риболовлі, відрізати лишню волосінь - то ніби й спраляються, а якщо в колекцію - то треба щоб мав стан нового, а от на ОЛХ дивлюсь ножик москва продають за 700 зі сточеним лезом, а ножик горький неточений майже новий - 450. от і цікавлюсь шо таке...
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Хлопці впринципі цілком зрозуміло коли людина збирає колекцію таких ножів по рокам виготовлення,в ідеальному стані і ці ножі не працюють,а знаходиться тільки на полиці для краси.А іньша справа коли людина до хрипоти доказує що це ножі сссровської "якості" і жоден сучасний виріб з ними не зрівняється.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
шановне Панство! звертаюсь з таким питанням - хто користується чи користувався таким ножем?
1682092802264.png

Нож Victorinox Military OneHand 0.8461.MW4DE

ціквить саме як себе поводить лезо з серейтором? як за ним доглядати та точити? чи функціональні додаткові функції - типу викруток, пилки і т.д.
надивився оглядів, але то просто показова демонстрація. цікавить реальний досвід довготривалого користування та саме практичний функціонал предмета. дякую.
 
Зверху