Что я сделал для увеличения численности и поголовья дичи в угодьях?

Корнилов

Снайпер

Radler88

Новачок
Доброго всiм Здоров'я! Ось i ми зробили свiй внесок для збiльшення чисельностi дичини в угiддях. Заготовили близько 500 вiникiв. Переглянути вкладення 684267 Переглянути вкладення 684268
Скажіть будь - ласка з чого робили віники (яких дерев), дякую!
 

Sergiy_Kopach

Мисливець
Доброго Здоров'я Товариство!
Продовжуємо, як кажуть - вода камінь точить.
В минулому році ми почали заселяти частину території наших угідь фазанами і випустили в природу близько 70 голів молодняку, а також і дорослих особин.
Скептиків було багато і хто що б не казав - не приживуться, їх поїдять хижаки і тд., але протягом року мисливці, звичайні люди в різних місцях бачили фазанів і це надихало робити це далі.
Дякуючи Небайдужим Мисливцям що відгукнулися на збір коштів, а також за підтримці голови районного УТМР, Головного мисливствознавця району які сповіщали про це мисливців і самі приймали приймали участь в організації, нам в цьому році вдалось зібрати кошти і випустити в природу 200 голів фазанів.
Дякую Всім хто приймав активну участь, Разом Ми Сила!
 

Вкладення

Рпг22

Мисливець
Добра справа,молодці,успіхів Вам.
Ми теж цього року вперше випустили,зовсім не багато.Правда у нас підтримки від утмр ми так і недочекались,навпаки тільки посміялися там з нашої справи.Головне щоб не заважали,а все інше то таке.
 

huntumy

Зброяр
Добра справа,молодці,успіхів Вам.
Ми теж цього року вперше випустили,зовсім не багато.Правда у нас підтримки від утмр ми так і недочекались,навпаки тільки посміялися там з нашої справи.Головне щоб не заважали,а все інше то таке.
В Бурыни угодья шикарные для фазана. Но не так просто придержать фазана на месте. Бежит зараза куда подальше. Пообщайтесь с Гученко П.В. он уже профи в этом деле.
Удачи хлопцы!
 

Dedushka

Снайпер
В Бурыни угодья шикарные для фазана. Но не так просто придержать фазана на месте. Бежит зараза куда подальше. Пообщайтесь с Гученко П.В. он уже профи в этом деле.
Удачи хлопцы!
Я знаю что Павло Васильевич по перепелу любит охотиться. За фазанов нужно будет у его спросить.
 

Іванко

Новачок
Підкажіть будь-ласка на даних фото скільки їм місяців.
Маємо бажання також купить і випустить, але нам пропонують 3-х місячних.
Дякую! З повагою.
 

Sergiy_Kopach

Мисливець
Підкажіть будь-ласка на даних фото скільки їм місяців.
Маємо бажання також купить і випустить, але нам пропонують 3-х місячних.
Дякую! З повагою.
Доброго ранку, цим фазанчикам від 2,5 - 3 місяців.
 

MAPODEP

Мисливець
В Бурыни угодья шикарные для фазана. Но не так просто придержать фазана на месте. Бежит зараза куда подальше. Пообщайтесь с Гученко П.В. он уже профи в этом деле.
Удачи хлопцы!
ну видно для фазана не дуже шикарні, або сильно їх там багато на ту кормову базу і площу угідь. Їм теж треба якийсь простір для проживання, це ж не курятник)
 

VS1975

Снайпер
ну видно для фазана не дуже шикарні, або сильно їх там багато на ту кормову базу і площу угідь. Їм теж треба якийсь простір для проживання, це ж не курятник)
У Бурині не може бути багато фазана. Так як дикого його там немає. Спроби акліматизації завжди мають " підводні камені ". Думаю, що ці спроби будуть вдалими. Треба мати велике бажання і зробити немалу роботу.
 

huntumy

Зброяр
Я знаю что Павло Васильевич по перепелу любит охотиться. За фазанов нужно будет у его спросить.
Он фазанов запускал в угодья. Там не все так просто. Возле чернетчины тоже лесхоз запустил. Так и в н.Песчаном видели. Разбежались по всему району.
Их нужно придержать правильно. У Гученко это получилось. Иначе побегут. Вернее уже побежали.... к сожалению
 

Dedushka

Снайпер
Он фазанов запускал в угодья. Там не все так просто. Возле чернетчины тоже лесхоз запустил. Так и в н.Песчаном видели. Разбежались по всему району.
Их нужно придержать правильно. У Гученко это получилось. Иначе побегут. Вернее уже побежали.... к сожалению
Так их же этих фазанов не привяжешь))). Куда им вдумалось туда и полетели. ))).
 
Зверху