ATA ARMS NEO12 STREAM или FRANCHI AFFINITY ONE

barabaka

Слідопит
Вот. Если есть проблема, ее должен решать производитель а не пользователь.

Там и уметь то нечего. Проблема она есть и будет пока не решит вопрос производитель. Чем меньше проблем тем выше качество.
Я ж написал. Качества не будет, потому что это холдинг.
 

миклован

Снайпер
По поводу ствольного покрытия,то да.
Думаю что покрытие для охоты , не имеет никакого значения ,некоторые владельцы просто красят ствол на новом ружье краской для автомобильных дисков ,и навсегда забывают о рыжиках ,дёшево и сердито и ни к кому ходить не надо ,подвесил на нитку крутанул , и покрасил из баллончика . А тут развели спор ни о чем.
 

Skriptonit_

Новачок
Якщо така тема то і я свої 5 копійок вставлю)))
Перед купівлею Франкі не один раз полював з НЕО 12 товариша і я вам скажу що мені вона сподобалась, але всеж таки купив Франкі.
Після купівлі також полював з НЕО 12 я і товариш з моєї Франкі так він мені сказав, що з задоволенням змінив на франкі якщоб були зайві кошти)))
Покриття ствола не дуже, я думав що довго не проживе але на диво тримається, є пару подряпин для мене це не критично.
Взагалі планую якщо покриття буде в поганому стані то повністю перефарбую рушницю власноруч в Хакі.
Зрівняння Франкі з АТА це як в автомобільному сегменті Хавал і Тойота по цінам нібі і не на багато дорожче, але тойота це тойота навіть в мінімальній комплектації.
 

Roman1310

Мисливець
Якщо така тема то і я свої 5 копійок вставлю)))
Перед купівлею Франкі не один раз полював з НЕО 12 товариша і я вам скажу що мені вона сподобалась, але всеж таки купив Франкі.
Після купівлі також полював з НЕО 12 я і товариш з моєї Франкі так він мені сказав, що з задоволенням змінив на франкі якщоб були зайві кошти)))
Покриття ствола не дуже, я думав що довго не проживе але на диво тримається, є пару подряпин для мене це не критично.
Взагалі планую якщо покриття буде в поганому стані то повністю перефарбую рушницю власноруч в Хакі.
Зрівняння Франкі з АТА це як в автомобільному сегменті Хавал і Тойота по цінам нібі і не на багато дорожче, але тойота це тойота навіть в мінімальній комплектації.
А скажіть ,будь ласка ,чим полювання з Франкі більше сподобалось від полювання з Атою?От реально цікаво
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
А скажіть ,будь ласка ,чим полювання з Франкі більше сподобалось від полювання з Атою?От реально цікаво
Якщо ствол не намазаний вазеліном, або балістолом, він бистро ржавіє, зайці біжать, думають, що ржава труба торчить, а хрен там - це Франчі :D :D :D
 

Skriptonit_

Новачок
А скажіть ,будь ласка ,чим полювання з Франкі більше сподобалось від полювання з Атою?От реально цікаво
Звук металу в середіні (підчас перезарядження рушниці), комфорт пострілу (не так підкидає ствола) спорідження магазину більш плавне та "тихе" у Франкі. Таке відчуття що Франкі легше стріляється ніж АТІ)))
 
Зверху