Які навєски можна використовувать на ТОЗ-34

Tankist99

Мисливець
Співвідношення дробі та пороху тахо (csb2). Поділіться досвідом, на банці з пороху і сам прочитаю але б хотів почути і ваші пропозиції)
32г це максимум це можна підвищити навєску до 36г?
 

zlody

Мисливець
Якщо ви уважно подивитесь на свою зброю то побачите, що виробник зазначив максимальний розрахунковий тиск допустимий при використанні рушниці.
 

Степанович 2

Снайпер
З 34 краще підвищеними навісами не стріляти.
Так і є. Це вже писано - переписано з десяток раз і не на одному форумі.
Читаючи це і знаючи, що система запирання зброї не ахні надійна нічого вигадувати, якщо хочеш, щоб рушниця служила довго і надійно.
Сам, інколи, максимум даю 33 грама, а так більше 90% - 32 максимум. Крім того, потрібно дивитись, який порох застосовуєте, бо можна і дати 32 грами снаряду, а тиск перевищити (більше 650).
 
Останнє редагування:

han

Мисливець
Не насилуйте свой тоз-34 большими навесками-32грамма хватает . Ну и подберите оптимальный боеприпас для Вашего ружья, который понравится Вам и будет давать оптимальную кучность при выстреле. Информации хватает.......
 

Tankist99

Мисливець
Так і є. Це вже писано - переписано з десяток раз і не на одному форумі.
Читаючи це і знаючи, що система запирання зброї не ахні надійна нічого вигадувати, якщо хочеш, щоб рушниця служила довго і надійно.
Сам, інколи, максимум даю 33 грама, а так більше 90% - 32 максимум. Крім того, потрібно дивитись, який порох застосовуєте, бо можна і дати 32 грами снаряду, а тиск перевищити (більше 650).
Під кажіть будь ласка який порох підходе на 32 г?
 
На 32 грами.
Нобель Спорт D20, С7, А1, Ао
Це базові.
Можна ще С7L, 206S
Це ті, які реально придбати в Україні.
Тахо. Там кілька варіантів теж.
Крук. Важко придбати.
 

Tankist99

Мисливець
Так і є. Це вже писано - переписано з десяток раз і не на одному форумі.
Читаючи це і знаючи, що система запирання зброї не ахні надійна нічого вигадувати, якщо хочеш, щоб рушниця служила довго і надійно.
Сам, інколи, максимум даю 33 грама, а так більше 90% - 32 максимум. Крім того, потрібно дивитись, який порох застосовуєте, бо можна і дати 32 грами снаряду, а тиск перевищити (більше 650).
 

Вкладення

Waldi2000

Мисливець
в мене є ТОЗ 34 1990р. володію ним 6 років, мій настріл +- 600 набоїв, навісками 28-32грама, вже зявився шат стволів, лоб колодки завжди був чистий ледве помітні круги були від капсулів, а зараз появились вертикальні полоски блок стволів через шат бє в колодку, треба нести в майстерню щоб поставити проставку, якщо хочете щоб ружик служив довго то більшк 32 інколи 34гр. я не раджу
 

Homa

Снайпер
в мене є ТОЗ 34 1990р. володію ним 6 років, мій настріл +- 600 набоїв, навісками 28-32грама, вже зявився шат стволів, лоб колодки завжди був чистий ледве помітні круги були від капсулів, а зараз появились вертикальні полоски блок стволів через шат бє в колодку, треба нести в майстерню щоб поставити проставку, якщо хочете щоб ружик служив довго то більшк 32 інколи 34гр. я не раджу
Взагалі рушниці радянського зразка не пристосовані до сучасних боєприпасів і комплектуючих до них і рушниці в дуже хорошому стані після 1-2 років інтенсивної експлуатації починають сипатися. Так, що 28 грам і бажано не з сучасними порохами.
 

Homa

Снайпер
Був в мене ІЖ 27 в практично "нецілованому" стані. Використовував протягом 2 сезонів і стріляв виключно 28-32 гр. і номер дробу не більше одиниці. Вже наприкінці другого сезону з'явився ледь помітний поперечний шат стволів. Після того, ніхто не переконає мене, що радянське "ружжо, яке пробиває рейсу:)" краще за сучасні рушниці. 34 до речі як на мене ще вутліший.
 

Корнилов

Снайпер
Взагалі рушниці радянського зразка не пристосовані до сучасних боєприпасів і комплектуючих до них і рушниці в дуже хорошому стані після 1-2 років інтенсивної експлуатації починають сипатися. Так, що 28 грам і бажано не з сучасними порохами.
В мене Тоз34 1977року,в мене 10 років, стріляа в основному 32г.(Тахо,Сокіл,Сілвер,Крук,NS),два роки, як використовую NS 206V на 28 ніякого шату нема, зовсім.
 
Моєму ТОЗ 34 близько 25 років.
І використовую постійно - але бережу та не навантажую понад 32 грами. І зрідка куля - теж до 32 грам.
Теж шату нема.
Тому, вважаю, що теза про "шкідливість" сучасних порохів для радянських рушниць - не має сенсу!
Скоріше, сам власник з "кривими руками" становить загрозу для своєї зброї.
Сучасна ж зброя, особливо іноземного виробництва та з сучасних матеріалів більш "дуракостійка"!
 

Степанович 2

Снайпер
Таким розрахунком можна користуватись, правда, якщо бути точнішим, то по моєму, для 12 кал. потрібно ділити (3200/98 )
 
Зверху