Порох NobelSPORT

Інтер

Мисливець
Який порох буде кращим для 20 калібру під 26гр.,C7L чи PSB+2SP?
Відстрілював порох C7L по 16 дольній мішені тоз 34-20 звуження 0,9 навіски пороху брав 1,37;1,35;1,32;1,3 на 26 гр. Дріб номер 3 Капсуль 686 НС контейнер сільвер закатка зірка. Сподобалась кучність 1,32 на 26 гр. В круг попало 70 дробин .1,3 на 26 гр. 80 дробин (занадто кучно) 1,35 на 26 гр. 70 дробин але її якось порозкидало по всій мішені
 

Інтер

Мисливець
А як рушниця взагалі по бою? Бій фабричними набоями влаштовує? В мене ІЖик 20 к. показує задовільні результаи тільки з танцями з бубном на заячих номерах шроту.
Фабричних набоїв перепробував багато мені сподобались фірми нобель спорт , але все залежить від звуження стволів спорядження ,пороха , капсуля . Набої споряджаю сам кожен номер дробу споряжаю на різних порохах на різних контейнерах підбираю навіски 24,26,28 отстрілюю по 16 дольній мішені на 35 м вибираю що сподобалось по кучності
 

Інтер

Мисливець
Фабричних набоїв перепробував багато мені сподобались фірми нобель спорт , але все залежить від звуження стволів спорядження ,пороха , капсуля . Набої споряджаю сам кожен номер дробу споряжаю на різних порохах на різних контейнерах підбираю навіски 24,26,28 отстрілюю по 16 дольній мішені на 35 м вибираю що сподобалось по кучності
А як рушниця взагалі по бою? Бій фабричними набоями влаштовує? В мене ІЖик 20 к. показує задовільні результаи тільки з танцями з бубном на заячих номерах шроту.
В мене до номера 2 кучность гарна , номер 2 і до 4 нулів прийшлось погратись багато . 3 нулі взагалі не получилось пристрілять
 
Чому питаю, придбав вчора банку С7, там такі рекомендації
16кал. - 1,3 на 28гр., 20кал. - 1,37 на 21гр.:oops:, в мене 12кал.
тож заради інфи хотів запитати знатоків по 16-20кал. як розуміти
такі рекомендації?
Я верю только официальнолму сайту и беру инфу оттуда а там другая инфа чем у Вас
1612345552503.png
 
Но опытные релоудеры немного играються с навесками добиваясь хорошей кучности и они находяться на этом форуме. Может и на вашей банке кто то уже свой патрон подобрал - это тут уже сотню раз обсуждалось. Вы если же не знаете следуйте заводским рекомендациям. На пулю по 12 калибре чуть больше всегда дают с7 для того же лимана для кучного боя. А сейчас меня интересует 16 для бренеке.... вот и ищу совета опытных
 
Зверху