Retay Masai Mara

Bogdan2203

Мисливець
Всім доброго дня. Цікавить одна річ, може хтось знає відповідь.
В магазині є декілька версій рушниці, наприкдад "Masai Mara Bronze Ligh" 17100 грн. і "Masai Mara Adventure" 23230 грн. Модель наче одна, а ціна відрізняється суттєво.
Можливо хтось знає, чи бачив, яка між ними різниця в якості виготовлення? Чи варто переплачувати?
 
  • Like
Reactions: crp

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Намедни-сь статья была в "Полювання та риболовля" об ней, дык пишут, что сталь евойная "Бёллер"...
У меня пока претензий нет: на море не ржавеет, утей молотит, случались уже и "трайки" по крыжням...
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Да, прекрасная идея хранить УСМ отдельно от ружья... И замка не нужно...
 

harley 85

Мисливець
Да, прекрасная идея хранить УСМ отдельно от ружья... И замка не нужно...
Коли вже 3D малюваки навчаться правильно показувати момент виходу набою з магазину на лоток?.... :D

А тепер питання по-суті - у Ретая чоки такі ж як і у Бенеллі чи ні? Візуально, по фото, то дуже схожі на "кріо плюс" чоки, але знаючи турків....
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
як і у Бенеллі чи ні?
Якщо Ваше запитання адресоване мені, відповідаю: не знаю, адже "Бенеллі" - то для мене недосяжний рівень (Кесарю - кесареве, слюсару - слюсареве...), я його не те, що в руках не тримав - в радіусі 5 м з ним не знаходився поряд жодного разу... Чув, що у багатьох колективах заведено при появі мисливця з "Бенеллі" шапку з голови зривати і на коліна долі падати, і не дай Боже дивитися на нього! Очі до землі!!
схожі на "кріо плюс"
Так, взаємозамінні...
 
Останнє редагування:

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
По поводу живучести евойного затыльника. Держу под слоем "Баллистола" постоянно, ибо беру исключительно на море, а условия там, прямо скажем, не "тепличные"...
20210101_185910.jpg
 

Вкладення

crp

Мисливець
Який настріл на сьогодні? Чим стріляли? Були якісь косяки? :)
 

crp

Мисливець
Крутил сегодня в руках "черную", "серую" и "камо". Чеки соосны только у одной. Что еще не понравилось: очень блестят затворы у черной и серой, поменять местами с черным затвором от макс 5 мальчик- менагер не решился. Краска на черной очень плоха, царапается ногтем, на камо покрытии видны стыки и в "мостиках" планки висят не смытые лохмотья пленки. Воронение ствола на сером без замечаний - огонь. В результате был готов оплатить солянку: пластик и ресивер от черного, ствол от серого, затвор от камо. Не договорились... Кста, при стартовой цене черного 21190 отдавали за 19040. Херсон. "Зброя" на Потемкинской. Ствол 710 везти не хотят даже за дорого. Механизм быстрого извлечения УСМ для чистки меня, как адепта старого "Крука", "торкнул". Гляну еще в Николаеве - там можно выбрать из нескольких. Отакэ...
Ну якось ваші перші згадування Ретай не дуже втішні, а потім бац і купили та й компліментів купа )
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
По поводу живучести евойного затыльника. Держу под слоем "Баллистола" постоянно, ибо беру исключительно на море, а условия там, прямо скажем, не "тепличные"... Переглянути вкладення 630837
Пан
Якщо Ваше запитання адресоване мені, відповідаю: не знаю, адже "Бенеллі" - то для мене недосяжний рівень (Кесарю - кесареве, слюсару - слюсареве...), я його не те, що в руках не тримав - в радіусі 5 м з ним не знаходився поряд жодного разу... Чув, що у багатьох колективах заведено при появі мисливця з "Бенеллі" шапку з голови зривати і на коліна долі падати, і не дай Боже дивитися на нього! Очі до землі!!

Так, взаємозамінні...
Пан фандоринъ поділіться будь ласка враженням від експлуатації цієї рушниці, дуже зацікавила вона мене, а компетентних відгуків по ній практично не має.
Дякую.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю. Нічого особливого. Без сюрпризів.
Недоліки:
- ствол тільки 760. В теорії, якщо завезуть 660 під змінні чоки, перший буде у мене. Чекаю...
- щоб відібрати ідеальну, тре "перемацати" 2-3
- ствол+шмат ствольної коробки вимагає довгого шомполу
Позитив:
- швидкоз'ємний УСМ (стріляю "Круком", то для мене актуально)
- не іржавіє від слова "взагалі"... Та в мене не фарбований ствол...
- дуже вдала геометрія ложа і загальні лінії, прекрасна насічка, якісний пластик
- АБСОЛЮТНА ДО СОТИХ відповідність діаметрів чоків заявленому номіналу. А я за правду...
- ну, і турки не просто запозичили розробку пана Чіволані, а вдосконалили, додавши від себе систему "анти Бенелі-клік"... А я за технічний прогрес і розвиток.
Що зробив:
- вклеїв намертво лапку затвору, оскільки для виймання останнього з ствольної її не треба виймати
- в шахту прикладу вставив балансир 98 г. 3 2 патронами в магазині висить на спинці стільця на передній кромці скоби УСМ.
Перезаряжає 32 і фабричні і свої. Інші наважки не практикую, то ж навіть не експериментував. Не цікаво...
Стосовно потенційного ресурсу - знову ж таки не цікаво... В будь-якому разі, вона набагато раніше мені набридне, ніж я виявлю в ній якісь недоліки або проблеми. Стосовно морського полювання на гуску та качку, то я міняю п/а кожні 2-3 сезони, і не тому, що вони технічно недосконалі.
 
Останнє редагування:

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Собственно название ружья уже вызывает - дрожь.
Почему-то ассоциация:
Ви собі рушниці вибираєте тільки ті назва яких у вас викликає приємні асоціації, цікавий підхід до оцінки зброї, я з таким ще не стикався)
 

Винтик

Мисливець
Ви собі рушниці вибираєте тільки ті назва яких у вас викликає приємні асоціації, цікавий підхід до оцінки зброї, я з таким ще не стикався)
Та також за вимогою: щоб сяяло.
Мавпа я.
І доречі: мені дуже подобається традиційний танок маорі перед: "ты меня уважаешь?"
)))
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Степане, ваша правда і воно так буде сто відсотків...
:D
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
:) Африка, стає ближче
Вітаю Вас, мабуть допливаєте вже.
Тільки до чого ці і подібні коменти в розділі який людина створила для обговорення конкретної рушниці?
Створіть собі окрему гілку і спілкуйтеся там собі на здоров'я з тими хто вже бачить Африку та мавпами під танок маорі, іншими словами не засирайте будь ласка тему.
 

Винтик

Мисливець
Вітаю Вас, мабуть допливаєте вже.
Тільки до чого ці і подібні коменти в розділі який людина створила для обговорення конкретної рушниці?
Створіть собі окрему гілку і спілкуйтеся там собі на здоров'я з тими хто вже бачить Африку та мавпами під танок маорі, іншими словами не засирайте будь ласка тему.
Вы настолько серьезны, что аж страшно скучно становится)
Ок, по-теме: что обозначает название данного ружья? Есть смысловой подтекст? Гугл дает ссылку на заповедник в Кении. Вам не интересно знать это?)
Например - "фабарм элос", "элос" не обозначает ничего, просто "элос", хотя напоминает "фаллос"))). А походу ружье, стреляет и даже не плохо, прошу заметить.
С Уважением)
 
Зверху