Перекурчик

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
то шось страшне.
Купи того таргета на завісах,і не мороч дупи)))
нема... я вже хтів Хатсана оптіма, але ніякий х... з магазинів не сказав мені який там чок, а коли сказав - привезіть, турки їх перестали сюди постачати, навіть на Ібісі на складі дивились мені кілька, але тільки перебірки зостались
 

Vov-1

Зброяр
колись я 02 січня нормальної морозної зими булькнув по пояс... то відчуття були - бомба!
Гідрика тре було одягти))) Скільки раз ,,шурхав" зимою,відчуття завжди незабутні)))
 

Vov-1

Зброяр
то шось страшне.

нема... я вже хтів Хатсана оптіма, але ніякий х... з магазинів не сказав мені який там чок, а коли сказав - привезіть, турки їх перестали сюди постачати, навіть на Ібісі на складі дивились мені кілька, але тільки перебірки зостались
https://stvol.ua/ua/catalog/odnostvolnoe_perelomnoe/341506/Він якщо не помиляюсь з змінними чоками)
 

kef

Зброяр
то шось страшне.

нема... я вже хтів Хатсана оптіма, але ніякий х... з магазинів не сказав мені який там чок, а коли сказав - привезіть, турки їх перестали сюди постачати, навіть на Ібісі на складі дивились мені кілька, але тільки перебірки зостались
Купи іжа якогось . Назбирай пластмаси - порожніх пляшок.каністр.і.т д переплав то все. Вкинь у ту пластмасу розплавлену..залізо і зроби собі іжа у пластику. Буде таке лиш у одного тебе. Можеш не дкувати :D :D :D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Купи іжа якогось . Назбирай пластмаси - порожніх пляшок.каністр.і.т д переплав то все. Вкинь у ту пластмасу розплавлену..залізо і зроби собі іжа у пластику. Буде таке лиш у одного тебе. Можеш не дкувати :D :D :D
та нє, спасіба... :D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Вова!!! ти нашо Аселкон в руки брав???
чого ви там про нього сваритесь? в назві бренду вже зашифровано назву потенційних покупців, їх 2 - Асел і Кон (осел та кінь - якшо без кавказького акценту, Вуася!)
пісі: там одностволочки не було в пластику?

всім привіт та Щедрого вечора!
 

kef

Зброяр
Вова!!! ти нашо Аселкон в руки брав???
чого ви там про нього сваритесь? в назві бренду вже зашифровано назву потенційних покупців, їх 2 - Асел і Кон (осел та кінь - якшо без кавказького акценту, Вуася!)
пісі: там одностволочки не було в пластику?

всім привіт та Щедрого вечора!
FB_IMG_16109677285975734~2.jpg
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Вова!!! ти нашо Аселкон в руки брав???
чого ви там про нього сваритесь? в назві бренду вже зашифровано назву потенційних покупців, їх 2 - Асел і Кон (осел та кінь - якшо без кавказького акценту, Вуася!)
пісі: там одностволочки не було в пластику?

всім привіт та Щедрого вечора!
Помитися хотілося.. А в нас тут воду дають тільки ото якщо турка в руки брав, щоб ту скверну нескрєпну людина змила.
Якби мр155-ту дивився, то так до травня і ходив би немитий поки в річці б вода не потепліла..
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Якби мр155-ту дивився
а ше є??? я таке бачив десь у році так 2012... коли в магазин зброю завезли, я був присутній при збиранні... перший раз бачив, кои газова камера налазить на магазин - хвостовик ствола не маже сісти в коробку, криво припаяна газова камера
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
а ше є??? я таке бачив десь у році так 2012... коли в магазин зброю завезли, я був присутній при збиранні... перший раз бачив, кои газова камера налазить на магазин - хвостовик ствола не маже сісти в коробку, криво припаяна газова камера
То я так, для порівняння. Не має звісно.
І я ні з ким ні за що не сварився. Зайшов у магазін, ткнув рукою в перший ліпший патик - кажу покажіть ото.
Дістали, показали, навіть пофотати дозволили.
А це виявилось "Воно"!
А тут пів-форуму, до речі, розказували, що то все брехні і такого ружжа в світі не існує..
Про вола і барана - фірма має досить пристойну назву - InterArms.
 
Статус
Закрита.
Зверху