Покупні патрони

Areess

Снайпер
Вчера дали патрон Рио 36 грамм 0 без конт. Патрон как кукуруза. Докатка никакая для полуавт не пойдёт. Сегодня разобрал. Дробь твердая но в 36 грамм входит Пыж Диана и прокладка. Порох Тахо csb 2. Букварь пишет 1.85 на 36. Переглянути вкладення 633879
Ріо ном. 1 в кон. роботу свою виконує зразково, я задоволений. Я не замовчувався і не розбирав
 

Areess

Снайпер
Брав три роки тому блок, 10пачок до цієї пори нарікань ніяких
 

Vov-1

Зброяр
Сам купованими не стріляю...Ці кум хвалив Казав сподобались більше ніж,, Ріо".
,,Maxam" здається.Полював ними й на перо,й на пух... IMG_20210111_165324.jpg IMG_20210111_165342.jpg
 

huntumy

Зброяр
Похож на Аквилу Л но там другая навеска. К тому же в патроны Рио "наши" сыпят максамовский порох. А может уже шо есть в наличии.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Сам купованими не стріляю...Ці кум хвалив Казав сподобались більше ніж,, Ріо".
,,Maxam" здається.Полював ними й на перо,й на пух... Переглянути вкладення 633924 Переглянути вкладення 633925
То і є фірмові (брендові) набої "МАКСАМ", стріляв такими #7/30, гарні. Тут всі комплектуючі Максам.
 

Vov-1

Зброяр

Вкладення

Виталя

Снайпер
Хорошо себя зарекомендовали мелкими номерами дроби.
Для ходовых охот с собачкой, самое оно.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
В 12-му калібрі(полюю рідко з 12-м) БП. З 16-м РИО, Зубер. В 20-му РИО, ТАХО. В 28-му ТАХО.
 

ATIS

Снайпер
Багато форумчан полюбляють БП ) АЛЕ думаю що Борнагі і Міраж перевершять БП по багатьом параметрам
В нас по магазинах В&Р, лежить "дубом", міраж та борнагі вигрібають....
З моїх знайомих хто полює заводом, то переважно міраж, борнагі, сага і нобель... В&Р не дуже полюбляють.....
 
Зверху