Фабарм l4s

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
может в посудомойке попроюовать помыть?
 
Що стосується цього клейма - конкретної інформації не знайшов. Є припущення що це країна-виробник та рік випуску.
20200826_103812.jpg
 
Порада для тих, хто планує купівлю. На власні очі бачив Fabarm L4S з кривою планкою. Тому фабарм фабармом, а перевіряти зброю в магазині треба, хоч бенеллі, хоч беретта.
 

Motorist

Новачок
Вітаю! Я також являюсь власником l4s Grey Hunter. Брав в 2019, при чому не планував купувати, просто зайшов в магазин скоротати час і не зміг випустити з рук. Його характеристики та особливості на той момент не цікавили. Гарна рушниця, не може погано стріляти.
За два сезони пристрілявся, підібрав патрони. Вона ідеальна для полювання на фазана та зайця.
 

becas84

Новачок
якими патронами користуєтеся? якщо споряджаєте самі ,то будь-ласка поділіться рецептами спорядження, під вашу рушницю? Дякую
 

becas84

Новачок
Зі своєї сторони можу сказати, що в мене найкращі патрони на зайця в минулому році:
1. Clever Mirage T2 Xpert Game 32 грами, №3
2. Свій набій - гільза зі стенду, капсюль NS 686, порох А0, обтюратор, пиж діана, зірка та докрутка, дріб 36 грам, №1
На качку та фазана, тільки самокрут
3. Гільза зі стенду, дріб 28 грам на поросі 206V та пиж Gualandi H23, капсюль CX2000
4. Гільза зі стенду, дріб 32 грам на поросі CSB1, PSB1, обтюратор, пиж діана
5. Гільза зі стенду, дріб 32 грам на поросі А1, обтюратор, пиж діана
 

Motorist

Новачок
якими патронами користуєтеся? якщо споряджаєте самі ,то будь-ласка поділіться рецептами спорядження, під вашу рушницю? Дякую
Раніше споряджав, навіть Лі 2 купив, але при нинішній густоті дичини перейшов на магазинні. Перепробував все що було в магазинах. До ріо душа не лежить, хоч і поганого не скажу, міражі взагалі не пішли, ще мабуть штук 60 залишилось, тільки перекладаюсь. B&p-шки класні, але не можу ними поцілити. Цього сезону спробував Буран #2 + 9/10 звуження і був з трофеями. В один день добув три косих, кожного на різній дистанції і з першого пострілу, весь колектив був в шоці.
До речі, з нашого ствола дуже класно летять б/к заряди.
 

Motorist

Новачок
Зі своєї сторони можу сказати, що в мене найкращі патрони на зайця в минулому році:
1. Clever Mirage T2 Xpert Game 32 грами, №3
2. Свій набій - гільза зі стенду, капсюль NS 686, порох А0, обтюратор, пиж діана, зірка та докрутка, дріб 36 грам, №1
На качку та фазана, тільки самокрут
3. Гільза зі стенду, дріб 28 грам на поросі 206V та пиж Gualandi H23, капсюль CX2000
4. Гільза зі стенду, дріб 32 грам на поросі CSB1, PSB1, обтюратор, пиж діана
5. Гільза зі стенду, дріб 32 грам на поросі А1, обтюратор, пиж діана
Минулий рік фазанам сподобались мої самокрути на Нобелі під 28гр, дріб #6. Падали і від мого Фабарма і від батькового 27го Іжа.
 

Motorist

Новачок
Для себе зробив висновок, що не потрібно метатись між видами набоїв, навіть номерів дробу, просто вивчити як працює потрібний патрон на різних дистанціях та за різних умов, тобто звикнути до нього і все.
Я Бураном #2 перекриваю косого від 14 до 80 кроків. Не думаю що варто ще щось винаходити.
 

deta

Мисливець
Доброго здоровья. Хотел поинтересоваться у владельцев данного ружья:газовый поршень при взведённом затворе стучит? Присматриваюсь к данному ружью , но останавливает возможность такого явления. С уважением, deta.
 
Доброго здоровья. Хотел поинтересоваться у владельцев данного ружья:газовый поршень при взведённом затворе стучит? Присматриваюсь к данному ружью , но останавливает возможность такого явления. С уважением, deta.
Между газоотводным кольцом и поршнем есть свободный ход поршня в 1 мм при закрытом затворе. Если преднамеренно дергать ружьё в осевом направлении то звук слышен. В процессе обычной эксплуатации ни разу не замечал. Если затвор открыт, то поршень ходит свободно по магазину, т.к. к затворной раме он не прикреплён. Не думаю что стоит обращать на это внимание при выборе ружья. А вот на счёт дерева - вопрос...
 
А что с деревом не так ?
Капризное к атмосферным явлениям. После дождя цевьё начинает "крутить". Появляется зазор между цевьём и стволом. Цевьё конечно не люфтит, но щель заметна. И это при постоянном уходе за деревом.
 
Зверху