ТОЗ 25-12к

Статус
Закрита.

DanGri

Новачок
север;109131 сказав(ла):
Опять с темы топикстартера постепенно сползаем на все, что угодно...но только не в тему. Где уважение друг к другу?! Зачем флудить в чужой теме?! Создайте свою-это не так сложно и не мешайте отслеживать другим интересующий материал по сути поднятой проблематики! С уважением ко всем
Може краще нехай модератор, або топікстартер, рішить хто з нас більше "флудить в чужой теме"!Наскільки мені відомо, модератори проти створення двух подібних тем.
Як по мені, то відповіді на мої запитання, доповнюють запитання топікстартера. Да й тема вмерла ще півроку назад.
Надіюсь на розуміння, і взаємоповагу!
 

FERMER2011

Новачок
Володів рушницею ТОЗ-25 16 кал. Після продажу залишився рідний приклад(практично новий).Рушниця була відмінна,але я полюбляю 12 калібр.Охоче придбав би дану модель в 12 калібрі.
 

shtan

Слідопит
FERMER2011;114144 сказав(ла):
Володів рушницею ТОЗ-25 16 кал. Після продажу залишився рідний приклад(практично новий).Рушниця була відмінна,але я полюбляю 12 калібр.Охоче придбав би дану модель в 12 калібрі.
после сезона охот не поменяю ни на что.может быть на иномарку в 12к.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Знайшов дану тему і хочу поділитись своєю радістю, так як нещодавно придбав тоз-25 штучну в 16 кал у відмінному стані.
Скажу що до цього була 12кал., але тепер 16 калібром дуже задоволений.
Мій тоз-25 на подушках стволів має маркування півчок/чок, але по факту якщо проміряти штангелем є два чоки 15.6мм, у мене таке питання до власників тоз-25 чи в когось є подібна сверловка стволів.
 

"Hanter"

Мисливець
Gutsul;212196 сказав(ла):
Знайшов дану тему і хочу поділитись своєю радістю, так як нещодавно придбав тоз-25 штучну в 16 кал у відмінному стані.
Скажу що до цього була 12кал., але тепер 16 калібром дуже задоволений.
Мій тоз-25 на подушках стволів має маркування півчок/чок, але по факту якщо проміряти штангелем є два чоки 15.6мм, у мене таке питання до власників тоз-25 чи в когось є подібна сверловка стволів.
Поздравляю с приобретением! Удачных охот и метких выстрелов! На моем , рядовом, ТОЗ-25 стволы 720 мм. Сверловка ствола 17 мм. Сужения: правый 1мм., левый 1.2 мм. Осыпь ровная, бой резкий. Находил имформ. о том, что на 25 ТОЗах стволы сверлили 17мм. плюс, минус 0.2 мм. Вероятно ваша сверловка 16.8мм. тогда вы имеете два чека по 1.2 мм. Ствол не промеряли? Каков бой?
 

sla_69

Новачок
У меня ТОЗ 25 в 16 калибре. Проблема, после выстрела перелом стволов только ударом об колено. После взвода стволы отпираются легко. Не подскажут знатоки куда копать?
 

трудяга2

Мисливець
У меня ТОЗ 25 в 16 калибре. Проблема, после выстрела перелом стволов только ударом об колено. После взвода стволы отпираются легко. Не подскажут знатоки куда копать?
Может поддутые патронники -после выстрела действительно трудно открыть ружье
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Поздравляю с приобретением! Удачных охот и метких выстрелов! На моем , рядовом, ТОЗ-25 стволы 720 мм. Сверловка ствола 17 мм. Сужения: правый 1мм., левый 1.2 мм. Осыпь ровная, бой резкий. Находил имформ. о том, что на 25 ТОЗах стволы сверлили 17мм. плюс, минус 0.2 мм. Вероятно ваша сверловка 16.8мм. тогда вы имеете два чека по 1.2 мм. Ствол не промеряли? Каков бой?
В середині канал ствола не міряв бо не маю чим, а на виході штангелем обидва по 15.6 мм.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
после выстрела перелом стволов только ударом об колено
подутість гільз визначається пропусканням їх через калібровку, проходить - добре, не проходить навіть внатяг - дує. на денці гільзи немає канавок від бойків? може відбій бойків не спрацьовує. але це все гадання - покажіть майстру - може щось загризає, бо зіпсуєте рідкісну рушницю.
 

beton2464

Мисливець
Хоч тема дуже с тара і забута,хочу висловити те що я відслідкував наблюдаючи за данню моделью. А саме те,що на ТОЗ-25 в 16 калібрі стояли стволи без муфт як на тоз-63, а на ТОЗ-25 в 12 калібрі на муфтах,як на тоз-66. Думаю,що на данній рушниці стоять муфти теж
 

tyrist 1945

Тигр
Хоч тема дуже с тара і забута,хочу висловити те що я відслідкував наблюдаючи за данню моделью. А саме те,що на ТОЗ-25 в 16 калібрі стояли стволи без муфт як на тоз-63, а на ТОЗ-25 в 12 калібрі на муфтах,як на тоз-66. Думаю,що на данній рушниці стоять муфти теж
стволи 25 і 63-66 практично взаємозамінні. Деякі сідають без підгонки.
 

shpak

Мисливець
Всіх з наступаючим Новим роком! Щоб не створювати нову тему,рішив приєднатися до вже створеної...Зробив сьогодні,собі подарунок на Новий рік :) Тоз-25. Є два питання,до власників данної зброї:1).Стволи в мене якісь зеленуваті,це тільки в мене? 2).В паспорті пише «орнаментне»,дивлячись на колодку-так воно і є! Але прогуглив інтернет нашої Неньки і рашки,я не знайшов «орнаментне» Тоз-25 в чорній колодці,всі в нікелірованій.В заводських характеристиках також пише,що Тоз-25 «орнаментне» йшло в «білій» колодці. Це я один такий власник чи ще хтось таку має?
 

Вкладення

tyrist 1945

Тигр
Всіх з наступаючим Новим роком! Щоб не створювати нову тему,рішив приєднатися до вже створеної...Зробив сьогодні,собі подарунок на Новий рік :) Тоз-25. Є два питання,до власників данної зброї:1).Стволи в мене якісь зеленуваті,це тільки в мене? 2).В паспорті пише «орнаментне»,дивлячись на колодку-так воно і є! Але прогуглив інтернет нашої Неньки і рашки,я не знайшов «орнаментне» Тоз-25 в чорній колодці,всі в нікелірованій.В заводських характеристиках також пише,що Тоз-25 «орнаментне» йшло в «білій» колодці. Це я один такий власник чи ще хтось таку має?
Так має бути. Калібр який?
 

beton2464

Мисливець
З усього видно що в 12 калібрі,цих рушниць, було випущена дуже мізерна кількість.а на наших ресурсах засвтилась лише одна,а саме ця що на початку теми,а на російських зустрічав лише дві обидві штучні і рік 1969. Можливо в когось є інформація іменно по 12 калібру? Дуже цікаво
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
Володів рушницею ТОЗ-25 16 кал. Після продажу залишився рідний приклад(практично новий).Рушниця була відмінна,але я полюбляю 12 калібр.Охоче придбав би дану модель в 12 калібрі.
А вдруг ще є)))
Цікавить приклад на тоз-25?!
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
Всіх з наступаючим Новим роком! Щоб не створювати нову тему,рішив приєднатися до вже створеної...Зробив сьогодні,собі подарунок на Новий рік :) Тоз-25. Є два питання,до власників данної зброї:1).Стволи в мене якісь зеленуваті,це тільки в мене? 2).В паспорті пише «орнаментне»,дивлячись на колодку-так воно і є! Але прогуглив інтернет нашої Неньки і рашки,я не знайшов «орнаментне» Тоз-25 в чорній колодці,всі в нікелірованій.В заводських характеристиках також пише,що Тоз-25 «орнаментне» йшло в «білій» колодці. Це я один такий власник чи ще хтось таку має?
Вітаю. У вас присутній люфт? У мене чуть є на запиранні, коли з гільзами тоді немає
 
Статус
Закрита.
Зверху