иж-12 глазами владельца

Жулик

Мисливець
Я имею ввиду какие проблеми возникали во время эксплуатации
 

amin

Мисливець
У меня ИЖ 12-12, 63 года. Уже долго. Чтоб я был от него в восторге, так нет. Вот когда-то в 90-х у меня ИЖ-54 был, вот то было под меня, прикладистое. А с 12 отношения не сложились. Однако не продам.
 

вовцюгака

Мисливець

Смак

Мисливець
Загорвіся иж 12 хоча зброю маю, начитався інфи і висновок, надійна приємна зброя із офігенним боєм , зробив порівняльний відстріл Бетінсолі де люкс 12 кал ствол 70см канал ствола 18,4 та ИЖ 12 12кал, патрони споряджав сам, гільза нобель нова порох нобель 1,5,прокладка, пиж пробка, стаканчик, дріб 32грм №6, закрутка під зірку, ваги аптечні, хрона не маю стріляв по книжці, чок 1,0, відстань 35 мтр, кількість пробитих листів ИЖ 12 - 169шт, Бетінсолі - 173шт, додам фото про осип, для себе зробив висновок, що по бою вони фактично однакові ( можливо потрібно відстріляти на крупну дріб, але маю те що маю), ИЖ 12 сподобався хороша приємна зброя, правда тільки трішки більше брикається порівняно із Бетенсолі , що скажуть власники іжиків, може щось не так поправте
 

Вкладення

вовцюгака

Мисливець
Загорвіся иж 12 хоч... .що скажуть власники іжиків, може щось не так поправте
Вибір однозначно за Вами.Від себе наступне.Є Беретта SP,яка з Кіксами дає приємний результат.Так ось з Беретти ніяк за 52-54м.,а з ІЖ-54 (іж-12 не маю)русака за 54м і далі декілька раз,як і качву,а з Беретти тільки підранки.Відповідь-х.з.,чому так.)))Беретта за 3.2т$,іжик за ххх$ в свій час...
 

ATIS

Снайпер
Вибір однозначно за Вами.Від себе наступне.Є Беретта SP,яка з Кіксами дає приємний результат.Так ось з Беретти ніяк за 52-54м.,а з ІЖ-54 (іж-12 не маю)русака за 54м і далі декілька раз,як і качву,а з Беретти тільки підранки.Відповідь-х.з.,чому так.)))Беретта за 3.2т$,іжик за ххх$ в свій час...
Викиньте кікси, перейдіть на рідні чоки, думаю стане краще, це поперше.
А по друге, ви не думали що можливо вони в вас по різному лежать, іжом ви попадаєте центром, п беретою лише краєм осипу... Може трохи висить чи низить....
Також потрібно дослідити підранка, як битий, багато чого проясниться. Та і під час пострілу видно як шріт лягає.
 

вовцюгака

Мисливець
Шановний ATIS.,рідним моб.чокам до Кікса,як до місяця.Я кожну свою люшню (з моб.чоками )пристрілюю не одним десятком набоїв і не одним моб.чоком.До речі,найгірші то Джеміні(десь так як і флешки).Найкращі Тіг і Кікс.А по друге,якщо ствол сверлений добре,то сантехника не дотягує до фікса.Це так,особисті спостереження.)))за останні 6 років.
 

Зверобой 60

Мисливець
Владел ИЖ-12,12кал. десять лет.Бой отличнейший.Никаких подранков.Особенно это видно в подобную погоду и время года как сегодня, на Киевском море по водоплавающим особенно по нырковым.
 
Зверху