Target 15-87 Classic 12/76

ATIS

Снайпер
Так рушниця дешева, але з нею бiльше добувають анiж з (береттами та бенеллями)
Ага, як не осічка, то не перезаряд.....
А достаток у кожного свiй. I не вам судити хто в скiльки рокiв на що заробив
Не в достатку діло... Купити було за ці кошти іжака чи Тоза, і спокійно полювати.... Мисливця з курківкою ніхто ж не п....є....
Дехто з моїх мав і має такі апарати, то в них як не срачка то болячка.... Постійно щось вилазить....
Навiщо писати, якщо по сутi в проблемi не можеш достойно порадити
А що ж тут можна порадити, як сама рушниця проблема... Не в обіду....
Ви знаєте що їх навіть майстерні на ремонт не беруть....
 

alex4513

Новачок
Ага, як не осічка, то не перезаряд.....

Не в достатку діло... Купити було за ці кошти іжака чи Тоза, і спокійно полювати.... Мисливця з курківкою ніхто ж не п....є....
Дехто з моїх мав і має такі апарати, то в них як не срачка то болячка.... Постійно щось вилазить....

А що ж тут можна порадити, як сама рушниця проблема... Не в обіду....
Ви знаєте що їх навіть майстерні на ремонт не беруть....
Є у мене і іж і тоз34, не лежить до душі, а проблем за три роки не було, покине купив 28гр, і в майстерню звонив, сказали привозь зробим
 

ATIS

Снайпер
Є у мене і іж і тоз34, не лежить до душі, а проблем за три роки не було, покине купив 28гр, і в майстерню звонив, сказали привозь зробим
Ну так завезіть в майстерню... Для чого кулібнічать....
І навіщо вам ті 28 гр..? Перезаряджає 32 от і добре.... Стріляйте наздоровля...
 
Всем доброго времени суток. Не сочтите за глупости, но у меня интересует такой вопрос, - кто нибудь имеет опыт обращения с импортными дульными сужениями ну типа джемени там или кикс, ( прошу прощения если не верно написал ). И вообще они могут подойти к Таргету, конкретно к 15-87, ну если в этом конечно же имеется хоть какой то смысл. Спасибо.
 

alex4513

Новачок
Всем доброго времени суток. Не сочтите за глупости, но у меня интересует такой вопрос, - кто нибудь имеет опыт обращения с импортными дульными сужениями ну типа джемени там или кикс, ( прошу прощения если не верно написал ). И вообще они могут подойти к Таргету, конкретно к 15-87, ну если в этом конечно же имеется хоть какой то смысл. Спасибо.
У меня джемени 0,63, лутше чем заводские, подходят все мобилчоки
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...почему начал вылетать флажок затвора...
По тому,что идёт износ (истирание) и в итоге прослабление...
Вот фото...Сделайте и потом посмотрите...
Если не хотите заморачиваться с такими тело движениями,то на сайте ствола есть все запчасти...
https://stvol.ua/catalog/zapchasti_...s-dc6a382e-43c1-11e4-8d6a-1cc1de282c58/apply/
1fe816258e0b53d325c10115fc972419.jpeg


Пы.Сы. Когда на Таргет ещё была проблема с ЗиПом, то товарищ знакомый заказывал самодельную у мастера из Днепра вот такую...
фз1.PNG
фз2.PNG
 
Останнє редагування:

Mazaj 2018

Слідопит
По тому,что идёт износ (истирание) и в итоге прослабление...
Вот фото...Сделайте и потом посмотрите...
Если не хотите заморачиваться с такими тело движениями,то на сайте ствола есть все запчасти...
https://stvol.ua/catalog/zapchasti_...s-dc6a382e-43c1-11e4-8d6a-1cc1de282c58/apply/
Переглянути вкладення 620897

Пы.Сы. Когда на Таргет ещё была проблема с ЗиПом, то товарищ знакомый заказывал самодельную у мастера из Днепра вот такую...
Переглянути вкладення 620898 Переглянути вкладення 620899
Я со сверла выточил маленькой болгаркой в тисках.
 

alex4513

Новачок
По тому,что идёт износ (истирание) и в итоге прослабление...
Вот фото...Сделайте и потом посмотрите...
Если не хотите заморачиваться с такими тело движениями,то на сайте ствола есть все запчасти...
https://stvol.ua/catalog/zapchasti_...s-dc6a382e-43c1-11e4-8d6a-1cc1de282c58/apply/
Переглянути вкладення 620897

Пы.Сы. Когда на Таргет ещё была проблема с ЗиПом, то товарищ знакомый заказывал самодельную у мастера из Днепра вот такую...
Переглянути вкладення 620898 Переглянути вкладення 620899
Дома посмотрю, но мне кажется у меня износилось там где шариком фиксируется, впадинка
 

zavgosp75

Мисливець
Дома посмотрю, но мне кажется у меня износилось там где шариком фиксируется, впадинка
А Вы точно уверены что до конца флажок вставляете? В своё время тоже терял, куплял новые, находил старые металоискателем, оказывается недовставлял..... Сейчас настрел хз какой а вынимаю с трудом при помощи плоскогубцев, вставляю с молоточком)))
что старые что новые.....
 

alex4513

Новачок
А Вы точно уверены что до конца флажок вставляете? В своё время тоже терял, куплял новые, находил старые металоискателем, оказывается недовставлял..... Сейчас настрел хз какой а вынимаю с трудом при помощи плоскогубцев, вставляю с молоточком)))
что старые что новые.....
Та до конца, слышно как шарик щёлкает, и это происходит с патронами 36 гр
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Та до конца, слышно как шарик щёлкает, и это происходит с патронами 36 гр
Тогда как вариант,на капроновую тонкую плетёнку привязать и весь х...й до копейки,пока не устраните причину выпадания...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
вынимаю с трудом при помощи плоскогубцев, вставляю с молоточком)))
на капроновую тонкую плетёнку привязать и весь х...й до копейки
добре ружжо.... :) :) :)
" Ох, і сильно б'є. Одного разу я націлив чирьонка, добре націлив, як гахнув, а воно мені повз праве вухо тільки — дззззз! — як свисне, — так куди сильнєй, як Штаньків паровик! А то воно курка вирвало, так він мені ото повз ухо тільки — дззз! Лапнув рукою, — вухо на місці, тільки з того часу трохи недочувати став. Дуже сильно ружжо б'є. " (Остап Вишня)

чогось навіяло
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
добре ружжо.... :) :) :)
" Ох, і сильно б'є. Одного разу я націлив чирьонка, добре націлив, як гахнув, а воно мені повз праве вухо тільки — дззззз! — як свисне, — так куди сильнєй, як Штаньків паровик! А то воно курка вирвало, так він мені ото повз ухо тільки — дззз! Лапнув рукою, — вухо на місці, тільки з того часу трохи недочувати став. Дуже сильно ружжо б'є. " (Остап Вишня)

чогось навіяло
А якби ше сталевого дроту, шоб його вкріпить..
 

Сергій СС

Новачок
День добрый.Нужны отзывы владельцев.
Придбав дану зброю. Це мій перший полуавтомат. Поки що 6 полювань. Десь 70-80 патронів. Жодних проблем. Один раз не викинуло самокрут (спробував для експерименту) А так як сам не кручу, то нормально. Під прицільною планкою після першого ж полювання побачив іржу. Тряпочка + балістол. Хоча, коли тер, то в тих місцях краска пропала. Наче далі не йде. Так як це моя перша зброя, то в захваті. Бувалі мисливці кажуть ,,куди цілишся туди й попадає,,
 

Сергій СС

Новачок
Ще хотів запитати. В комплекті був ще один поршень. Магнум. Варто його ставити при навісці дробу 34 грн. (Патрони Ремінгтон 0), чи стріляти тим що був уже в рушниці?
 
Зверху