Помповое ружье на охоте.

faw

Мисливець
Здається мені, що лінія прицілювання все одно зміщується, хоч би й напівавтомат був. Бо віддача.
100% згідний в усіх рушницях вона порушується в більшу чи меншу сторону, але ці забобони чомусь застосовують саме виключно до помпи))).
 

Махони

Новачок
А можна питання для чого їх продувати
Да пожалуйста.
Аргументы:
1. Пыж-контейнер в стволе. Из личного опыта, правда не помпа, а п/а.
2. Я не противник помп, но никогда не соглашусь, что помпа или п/а удобнее или рациональнее применять на классической охоте.
3. Субъективно.
 

faw

Мисливець
Да пожалуйста.
Аргументы:
1. Пыж-контейнер в стволе. Из личного опыта, правда не помпа, а п/а.
2. Я не противник помп, но никогда не соглашусь, что помпа или п/а удобнее или рациональнее применять на классической охоте.
3. Субъективно.
Щоб не було пижа в стволі, я застосовую тільки перевірених виробників комплектующих, і не парюсь, щоб щось залишилось в стволі тут навіть думки не виникало.
Що Ви називаєте класичне полювання, розкрийте тему
 

Корнилов

Снайпер
Щоб не було пижа в стволі, я застосовую тільки перевірених виробників комплектующих, і не парюсь, щоб щось залишилось в стволі тут навіть думки не виникало.
Що Ви називаєте класичне полювання, розкрийте тему
Тут справа не в пижах))) А, в неповноцінності пострілу.
 

faw

Мисливець
Використовую комплектуючі нобель, порох і капсуля питань не виникало ніколи, да і неповноцінний постріл навіть якщо стріляти старим порохом і капсулями то його і виявити зразу можна
 
Останнє редагування:

Махони

Новачок
Щоб не було пижа в стволі, я застосовую тільки перевірених виробників комплектующих, і не парюсь, щоб щось залишилось в стволі тут навіть думки не виникало.
Що Ви називаєте класичне полювання, розкрийте тему
Класичне полювання в моєму розумінні, це:
Максимальний контроль рушниці. Півавтомати та помпи цьому не відповідають.
Уявимо! Ви в чагарниках, очереті робите загонку, десь пів-кілометра. Що в стволі, ресивері?
Це риторичне запитання.
 

Fonex

Снайпер
Класичне полювання в моєму розумінні, це:
Максимальний контроль рушниці. Півавтомати та помпи цьому не відповідають.
Уявимо! Ви в чагарниках, очереті робите загонку, десь пів-кілометра. Що в стволі, ресивері?
Це риторичне запитання.
Та дуйте, як хочеться, ніхто ж не забороняє...У Вас такі вподобання і роздуми на цю тему, у інших - свої...

Уявимо! Ви в чагарниках, очереті робите загонку, десь пів-кілометра. Що в стволі, ресивері?
Те ж саме може бути і в стволі переломки...
 

faw

Мисливець
Ну тут я завжди використовую заглушку на ствол, якщо і без то контрольно витряжнув зі ствола можливий мотлох і все, да і якщо в буєраки це малі дистанції, або пульова, а це з коротким стволом вісить він та тобі вниз стволом і що туди втрапить))). Що до контролю над рушницею... то як її контролювати у переломки є куча своїх нюансів які зразу і не проконтролюєш під час полювання. А якщо взагалі, то як на мене класика, це виключно з дульно зарядною зброєю, є в цьому своя романтика (повторюсь це як для мене)
 

nadhob09

Новачок
[QUOTE = "Корнилов, post: 1063169, member: 26149"]
А 4, нельзя, только 3)))
[/ QUOTE]
Точнее в магазине помповика в условиях охоты разрешается 2 патрона+один в патроннике.)
 

faw

Мисливець
Пропоную не загострюватись на кількості патронів в магазині, я не думаю, що хтось дотримується даного правила, хоча всі наші біди від того що ніхто їх в тій чи інший мірі правил не дотримується((
 

Махони

Новачок
Помпа не самозарядное ружье, хоть ленту пулеметную... Можна, только зачем на охоте?))
 
Зверху