Помповое ружье на охоте.

Мишко К36

Слідопит
Меньше подводных камней ввиду простой и надежной конструкции...
Про конституцію зрозумів,цим я сам і керувався купуючи, доречі анітрохи не пожалкував.
Чому власне "з рук купувати безпечніше" ніж через магазин? Принаймні я так ваш попередній пост ,саме його останнє речення зрозумів.
 
Останнє редагування:

Fonex

Снайпер
Чому власне "з рук купувати безпечніше" ніж через магазин? Принаймні я так ваш попередній пост ,саме його останнє речення зрозумів.
Аааа, понял!Нет, вы меня неверно поняли...Я имел ввиду, что помпу с рук покупать безопаснее, чем ружье другой системы так же с рук. Не имелось ввиду, что с рук надежнее, чем с магазина.
 

web2r

Мисливець
Про конституцію зрозумів,цим я сам і керувався купуючи, доречі анітрохи не пожалкував.
Чому власне "з рук купувати безпечніше" ніж через магазин? Принаймні я так ваш попередній пост ,саме його останнє речення зрозумів.
Порядний продавець сам розповість про всі "підводні камені ", в той час як в багатьох магазинах продавці навіть не вміють розібрати рушницю.
 

Мишко К36

Слідопит
Аааа, понял!Нет, вы меня неверно поняли...Я имел ввиду, что помпу с рук покупать безопаснее, чем ружье другой системы так же с рук. Не имелось ввиду, что с рук надежнее, чем с магазина.
Ясно. Навіть соромно що не допетрав....
 

Мишко К36

Слідопит
Порядний продавець сам розповість про всі "підводні камені ", в той час як в багатьох магазинах продавці навіть не вміють розібрати рушницю.
Не сперечаюсь,ба більше згоден на 100.
Суть моєї цікавості була в іншому.
 

Alex hanter

Новачок
Доброго времени суток всем коллегам по увлечению. Сам владелец помпы Rem 870 combo. С ним и хожу на охоты. В основном по перу но и на зверовых принимал не раз участие.
На мой взгляд , что помпа на охоте это что-то непонятное это всё стереотипы. Как говорилось уже в теме то ко всему можно привыкнуть.
Из личного опыта могу с уверенностью сказать, что никаких проблем или затруднений в охоте с этим ружъем не наблюдаю. Ну а если по конкретике, то могу сказать следующее:
Из минусов ( по рему) это конечно вес, но оговорюсь сразу с дробовым стволом.
С пулевым полегче будет)).
Далее это покрытие и плюс не хромированные стволы, требует естественно более тщательного ухода. Ну и конечно эргономика самого ружъя, скажу сразу подойдёт не каждому. В том смысле, что возможно нужно будет менять приклад( угол наклона по вертикали и горизонтали). У меня он в дереве. Да и пожалуй на этом всё и минусов.
Теперь о положительных сторонах.
Это конечно всеядность данного агрегата.
Стрелять из этого оружия можно практически чем угодно.( Если не жалко)))).
А в реалиях из своего рема стрелял и магнумами и практически любыми навесками не переживая за стволы или уж тем более за ствольную коробку. Так как толщина самих стволов, особенно пулевого, поверьте с запасом. Да и к тому же сам кручу не редко патроны, под те или иные охоты с учётом уже имеющегося опыта именно, что называется под своё оружие.
По самому механизму перезарядки, ну как по мне трудностей или проблем не вызывает, дело навыка и привычки, кстати по времени прицельной стрельбы ( если человек,охотник будет тренироваться) то не ниже полуавтомата будет а то и быстрее, дело тренировок.
Да и пожалуй основное это запас прочности, если только охотится с ним, то думаю и правнукам перейдет. Так как ломаться практически нечему, простое, надёжное и безотказной, как зимой так и летом.
Ну и конечно эстетически ( как для меня лично) очень красивое.
Вот в кратце мое мнение о помпе на охоте.
С УВ.
 

faw

Мисливець
Поділюсь і я досвідом з помпою, маю помпу ATA ARMS Combo з двома стволами + тактичний приклад та ИЖ 59 Спутник. По помпі брав спочатку під перепела (короткий ствол). Зараз використовую майже на всіх видах полювання окрім гуся, та засідки на кабана.
Про плюси:
1) Їсть все, в тому числі малограмовий самокрут (на перепела), в кума Бінелі перетворюється в однозарядне на моїх навісках
2)Рушниця має зворотню пружину (при перезаряджанні тягнеш на себе та відпускаєш після викиду гільзи, під дією пружини патрон сам досилається в патронник та рушниця стає в бойове положення). Дуже цікаве конструктивне рішення яке я так думаю можна впровадити в будь яку помпову рушницю. Головне майже наймає не збиває приціл при повторному пострілі.
3) За рахунок змінних стволів стає універсальною рушницею
4) Тактичний приклад (ну це можна застосувати не тільки для помпи), хват просто супер, рідний приклад в сейфі вже не один рік пилиться.
5) Легка вага при застосуванні короткого ствола у ходовому полюванні
6) Відсутність клина при використанні патронів без завальцовки конусом
7) Вартість купівлі.
Про забобони використання помпи на полюванні
1) збивається приціл при другому пострілі. Не відповідає дійсності принаймі при використанні пружини з зворотнім ходом
2) Рушниця розбалансована за рахунок великого магазину. Не правда, в мене магазин 4+1 баланс відмінний. Якщо почепити подовжувач магазину то можливо, але як на мене потреби не має. 4+1 повністю мене задовольняє, в більшості використовую навіть 4.
3) З помпою полюють тільки не досвідчені мисливці та охоронці складських приміщень (про охоронців це лексикону мого кума) Не відповідає дійсності, в Штатах помпа дуже популярна зброя на полюванні. По своєму досвіду, то на перепела кращої рушниці ніж помпа з коротким стволом "циліндр" просто не існує. Що до охорони складів))) то помпа також з коротким стволом повинна бути в кожній хаті на готові)))) краще для захисту свого помешкання не придумаєш. Спорядив рушницю гумовими кулями і без затримок хоч весь магазин вистрелюй, напівавтомат може резинкою і подавитись)))), а гумова куля чи гумова картеч 12к це набагато ефективніше ніж 9мм травматичний пістолет.
 

Корнилов

Снайпер
Поділюсь і я досвідом з помпою, маю помпу ATA ARMS Combo з двома стволами + тактичний приклад та ИЖ 59 Спутник. По помпі брав спочатку під перепела (короткий ствол). Зараз використовую майже на всіх видах полювання окрім гуся, та засідки на кабана.
Про плюси:
1) Їсть все, в тому числі малограмовий самокрут (на перепела), в кума Бінелі перетворюється в однозарядне на моїх навісках
2)Рушниця має зворотню пружину (при перезаряджанні тягнеш на себе та відпускаєш після викиду гільзи, під дією пружини патрон сам досилається в патронник та рушниця стає в бойове положення). Дуже цікаве конструктивне рішення яке я так думаю можна впровадити в будь яку помпову рушницю. Головне майже наймає не збиває приціл при повторному пострілі.
3) За рахунок змінних стволів стає універсальною рушницею
4) Тактичний приклад (ну це можна застосувати не тільки для помпи), хват просто супер, рідний приклад в сейфі вже не один рік пилиться.
5) Легка вага при застосуванні короткого ствола у ходовому полюванні
6) Відсутність клина при використанні патронів без завальцовки конусом
7) Вартість купівлі.
Про забобони використання помпи на полюванні
1) збивається приціл при другому пострілі. Не відповідає дійсності принаймі при використанні пружини з зворотнім ходом
2) Рушниця розбалансована за рахунок великого магазину. Не правда, в мене магазин 4+1 баланс відмінний. Якщо почепити подовжувач магазину то можливо, але як на мене потреби не має. 4+1 повністю мене задовольняє, в більшості використовую навіть 4.
3) З помпою полюють тільки не досвідчені мисливці та охоронці складських приміщень (про охоронців це лексикону мого кума) Не відповідає дійсності, в Штатах помпа дуже популярна зброя на полюванні. По своєму досвіду, то на перепела кращої рушниці ніж помпа з коротким стволом "циліндр" просто не існує. Що до охорони складів))) то помпа також з коротким стволом повинна бути в кожній хаті на готові)))) краще для захисту свого помешкання не придумаєш. Спорядив рушницю гумовими кулями і без затримок хоч весь магазин вистрелюй, напівавтомат може резинкою і подавитись)))), а гумова куля чи гумова картеч 12к це набагато ефективніше ніж 9мм травматичний пістолет.
А 4,нельзя,только 3)))
 

Androsh

Слідопит
Про недоліки взагалі не дуже зрозумів вашу думку... Якщо приціл збивається, не витримує 12к, то до чого тут помпа це, чи не помпа? Придбайте нормальний приціл, та й годі. Хоч я зняв коліматор для полювання, не вважаю, що він так прямо потрібен. Коли походиш, то відчувааєш, що ружо обтяжує... ІМХО.
 

faw

Мисливець
Про недоліки взагалі не дуже зрозумів вашу думку... Якщо приціл збивається, не витримує 12к, то до чого тут помпа це, чи не помпа? Придбайте нормальний приціл, та й годі. Хоч я зняв коліматор для полювання, не вважаю, що він так прямо потрібен. Коли походиш, то відчувааєш, що ружо обтяжує... ІМХО.
Можливо Ви не зрозуміли, не сам приціл збивається "механічна частина", а сам процес прицілювання мисливцем під час перезарядки при спробі зробити другий вистрел. Що до коліматора, то не знімаю вважаю що з ним набагато краще
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
то на перепела кращої рушниці ніж помпа з коротким стволом "циліндр" просто не існує
а красіво то як!!!!
порядив рушницю гумовими кулями і без затримок хоч весь магазин вистрелюй, напівавтомат може резинкою і подавитись)))), а гумова куля чи гумова картеч 12к це набагато ефективніше ніж 9мм травматичний пістолет.
це вже обговорювалось - стаття 100%, бо навмисне спорядили з метою завдання тілесних ушкоджень. і головне стріляйте в закритому просторі. от кімната чи коридор квартири підійде.
А 4,нельзя,только 3)))
в помпі можна хоч 20
 

faw

Мисливець
а красіво то як!!!!

це вже обговорювалось - стаття 100%, бо навмисне спорядили з метою завдання тілесних ушкоджень. і головне стріляйте в закритому просторі. от кімната чи коридор квартири підійде.

в помпі можна хоч 20
не зрозумів хто спорядив... вони у вільному продажу
 
Зверху