Impala Plus

Mityau

Новачок
Являюсь с недавнего времени обладателем Impala Plus, и вот о чем хочу предупредить будущих и настоящих владельцев данного оружия, т.к. на форумах не нашел чтобы кто-то поднимал этот вопрос. Если надумаете регулировать приклад проставочными пластинами, либо просто решите снять/поставить его, то очень аккуратно(!) и дозировано(!) притягивайте прижимную гайку, т.к. внутри приклада очень хрупкая вставка из композитного материала, которую очень легко расколоть при затягивании. Это собственно у меня и произошло. Обратился в магазин где покупал ,они посоветовали связаться с сервисным центром магазина Ствол в Одессе. Позвонив туда ,мне рассказали что это далеко не единичный случай и они знают об этой проблеме, говорят, что уже обратились на завод с рекомендациями решать этот вопрос. Гарантийным случаем они это не признают, поэтому специально с завода заказали отдельно эти вставки в приклад, т.к. ремонту они не подлежат. Собственно, пришлось купить эту вставку.
Доброго дня така сама ситуація у знайомого, і не можемо знайти цю вставку Підкажіть у який сервісний центр звертались
 

Fonex

Снайпер
Вообщем, как видится...Проблема данных ружей - только в этом...
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
Здоров. Власники Імпала, хто знімав підствольний магазин? Як правильно його розібрати?

І ще цікаво, яка сверловка в даних ружиків? В неті пишуть 18.75, але офіційних джерел не знайшов
 

Taras123

Новачок
Здоров. Власники Імпала, хто знімав підствольний магазин? Як правильно його розібрати?

І ще цікаво, яка сверловка в даних ружиків? В неті пишуть 18.75, але офіційних джерел не знайшов
Що саме Ви маєте на увазі - зняти підствольний магазин?
Якщо розібрати для обслуговування, то я це робив. Щоб відкрутити гайку потрібно закріпити ствольну коробку в лещатах використовуючи проставки з м'якого дерева, щоб не пошкодити покриття і легенько відкручувати добрим ключем на 22. Потрібно бути дуже обережним тому, що підствольний магазин і гайка спереду виконанні з алюмінію та зафіксовані фіксатором різьби. Різьба на гайці специфічна - прямокутної форми.
Якщо ж викрутити магазин з ствольної коробки то ні, навіть не знаю для чого це потрібно, хіба при якихось серйозних пошкодженнях.
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
От власне
Що саме Ви маєте на увазі - зняти підствольний магазин?
Якщо розібрати для обслуговування, то я це робив. Щоб відкрутити гайку потрібно закріпити ствольну коробку в лещатах використовуючи проставки з м'якого дерева, щоб не пошкодити покриття і легенько відкручувати добрим ключем на 22. Потрібно бути дуже обережним тому, що підствольний магазин і гайка спереду виконанні з алюмінію та зафіксовані фіксатором різьби. Різьба на гайці специфічна - прямокутної форми.
Якщо ж викрутити магазин з ствольної коробки то ні, навіть не знаю для чого це потрібно, хіба при якихось серйозних пошкодженнях.
От власне, я незнаю що в нас має відкрутитись! Чи та гайка на кінці цівки, чи труба з ствольної коробки! Якби ви при можливості зробили фото, був би дуже вдячний! А щоб перший раз гайку зірвати, нагрівали трохи?
 

Taras123

Новачок
От власне

От власне, я незнаю що в нас має відкрутитись! Чи та гайка на кінці цівки, чи труба з ствольної коробки! Якби ви при можливості зробили фото, був би дуже вдячний! А щоб перший раз гайку зірвати, нагрівали трохи?
Має відкрутитись частина обведена червоним квадратом. Перед відкручуванням нічого не підігрівав, просто з чуттям плавно відкручував.
 

Вкладення

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
Доречі відносно діаметру каналу, знайшов на сайті інстамбула сілах інформацію, що вона 18.7 мм!
І знаючи це переміряв реальні звуження дульних насадок!
Ось що виходить:
І - 18 мм
ІІ - 18.3
ІІІ - 18.5
ІІІІ - 18.6
ІІІІІ - 18.7
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
Доречі відносно діаметру каналу, знайшов на сайті інстамбула сілах інформацію, що вона 18.7 мм!
І знаючи це переміряв реальні звуження дульних насадок!
Ось що виходить:
І - 18 мм
ІІ - 18.3
ІІІ - 18.5
ІІІІ - 18.6
ІІІІІ - 18.7
Хтось ще переміряв? Бо сучасні штангелі діло таке...))
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
Тут ще є власники Імпала? Хтось міряв дульні звуження? Чи всім всеодно, що там і як
 

Fonex

Снайпер
В знайомого було теж, що купивши і поїхавши відстріляти, не міг зрозуміти, чому від зміни звужень - не змінюється картинка на мішені по осипу...Не знаю чи міряв він їх, але купив шось з імплантів, тіпа Джеміні чи Кікса і стріляє норм
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
В знайомого було теж, що купивши і поїхавши відстріляти, не міг зрозуміти, чому від зміни звужень - не змінюється картинка на мішені по осипу...Не знаю чи міряв він їх, але купив шось з імплантів, тіпа Джеміні чи Кікса і стріляє норм
А де проживає ваш знайомий?
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
Хтось пробував відкрутити рідну мушку? Пробував через тряпку, щоб не зробити вмятин, не зміг відкрутити
 

Салган

Мисливець
Заинтересовала меня случайно тема импалы. Увидел в магазине, повертел в руках, сделано очень даже неплохо. Зашёл на сайт посмотреть модели и тут запутался немного. Собственно вопрос кто разбирается. В чём отличие между моделями, ну кроме цены.
https://stvol.ua/catalog/poluavtomaticheskoe/403478/
https://stvol.ua/catalog/poluavtomaticheskoe/365526/
https://stvol.ua/catalog/poluavtomaticheskoe/365524/
 

Fonex

Снайпер
Заинтересовала меня случайно тема импалы. Увидел в магазине, повертел в руках, сделано очень даже неплохо. Зашёл на сайт посмотреть модели и тут запутался немного. Собственно вопрос кто разбирается. В чём отличие между моделями, ну кроме цены.
Отличия в дереве немного и в затворе: хром или черный, на сколько я понимаю
 

ONe

Мисливець
Отличия в дереве немного и в затворе: хром или черный, на сколько я понимаю
Ще наче десь писали, що у перших Імпал (з почерком, як від руки) УСМ наче алюмінієвий, а у Імпал де написано Імпала Плюс друкованими, то він наче вже пластиковий. Десь чув...
 

ONe

Мисливець
Вечір добрий панове.
Скажіть, будь ласка, як я зрозумів з описів, то змінні дульні звуження там Інвектор Плюс, чи підійдуть туди ДЗ Інвектор Плюс з Браунінга, чи треба усе штангелем міряти?
 
Зверху