Полювання на голуба

Faka.

Мисливець
Минулої п'ятниці ми ( мисливці ) ініціювали збори колективу, які нині діючий голова не збирав уже більше 10 років. Запросили представника користувача мисливських угідь на нашій території, таке собі ТОВ. Приїхав мисливствознавець. Молодий, начебто розумний, вихвалявся вищою освітою :cool:. Коли йому пояснили що вища освіта є у всіх тут присутніх, він трохи охолов. На наші, рядових мисливців, запитання він відверто " гнав пургу ". Чого варте тільки одне те, що він сказав одному мисливцю: я твою собаку ( лайка без документів ) взагалі маю право застрелить в угіддях o_O. Довелось йому розказать що він має право робить, а про що і казать не треба. ЗУ " Про мисливське господарство та полювання " теж почав трактувать на свій лад. І тут також довелось змусить його уважно прочитать відповідну статтю цього Закону. Загальне враження від такого спеца, який працює на цій посаді 10 років - гнітюче. На ті питання, які нас цікавили, ми відповіді не отримали. Будемо писать письмовий колективний запит на ім'я директора господарства. Тільки відповідь буде, мабуть, така ж сама : " НІЗЗЯ ... ". А чому, вони пояснить не можуть. Але - " хто стукає, тому відкривають " . Будемо надіяться ;):).
А, дворняг(собаки без документов) и нефиг тягать по угодьям!
 

VS1975

Снайпер

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
А, дворняг(собаки без документов) и нефиг тягать по угодьям!
Якби там не було, на мою думку мисливець мисливського собаку не назове дворнягою. ІМХО.
Іще в мене до Вас декілька запитань:
1. У Вас є мисливська собака, якщо є, то гадаю і паспорт є, а в паспорті всі/які відмітки є...?
2. Після досягнення собакою якого віку видається паспорт?
3. Чи можна знаходитись в угіддях з собакою, яка не досягла віку видачі паспорта?
Дякую.
 

Panters

Снайпер
А це не дворняга, це лайка. І таких собак ( без документів ) у наших ( українських ) мисливців ще багато.
А як наші діди-прадіди полювали з собаками?,
які в ті часи доки, рушниці взагалі продавались
в магазинах як звичайний товар, я звичайно не
агітую що собаки мають бути в угіддях без доків,
але й застрелити її ніхто не має права, штраф це
зрозуміло, сам було діло платив, а то виходить
крадуть мільярди в верхах та витворяють що
хочуть, корупція зашкалює а простолюдинів дожимають
за кожну дрібницю.
 

василь довжик

Слідопит
А, дворняг(собаки без документов) и нефиг тягать по угодьям!
Доки повині в першу чергу для правильної крові собак.Щоб не плодились чорнобильці. А все далі це кошти для тих вилупків дуплотатиків щоб можна було шкур на Мальдиви возить.
 

VS1975

Снайпер
Якби там не було, на мою думку мисливець мисливського собаку не назове дворнягою. ІМХО.
Іще в мене до Вас декілька запитань:
1. У Вас є мисливська собака, якщо є, то гадаю і паспорт є, а в паспорті всі/які відмітки є...?
2. Після досягнення собакою якого віку видається паспорт?
3. Чи можна знаходитись в угіддях з собакою, яка не досягла віку видачі паспорта?
Дякую.
Я думаю, що Ваші запитання залишаться без відповіді :( , на жаль. А хотілося б почути " кваліфіковану відповідь ".
 

Fonex

Снайпер
А, дворняг(собаки без документов) и нефиг тягать по угодьям!
Не ожидал, признаюсь, удивили...Не думал, что такое прочитаю на данном форуме...Еще многое хотел написать, но воздержусь, пожалуй...
 

Виталий 2.

Слідопит
Опять, двадцать пять!
Нахождение в охот.угодьях с собаками охотничьих пород приравнивается к охоте!
Охота с собаками без документов (паспорт охотничьей собаки) не вет. книжка, а именно паспорт выданный на основании документов о происхождении -Запрещена! и приравнивается к браконьерству.
Какие вопросы?
Давайте не в этой теме!
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Опять, двадцать пять!
Нахождение в охот.угодьях с собаками охотничьих пород приравнивается к охоте!
Охота с собаками без документов (паспорт охотничьей собаки) не вет. книжка, а именно паспорт выданный на основании документов о происхождении -Запрещена! и приравнивается к браконьерству.
Какие вопросы?
Давайте не в этой теме!
Це все зрозуміло, я хочу отримати відповіді на мої запитання, а потім трохи внести деякі неясності. Мої питання зовсім не про те. Почекаємо. З ПОВ.
 

Fonex

Снайпер
Опять, двадцать пять!
Нахождение в охот.угодьях с собаками охотничьих пород приравнивается к охоте!
Охота с собаками без документов (паспорт охотничьей собаки) не вет. книжка, а именно паспорт выданный на основании документов о происхождении -Запрещена! и приравнивается к браконьерству.
Какие вопросы?
Давайте не в этой теме!
То все понятно..., НО!!!С каких пор ЛАЙКА!!!(пусть и без доков) - стала дворнягой???
И по какому Закону вышеупомянутый "охотовед" - имеет право ее пристрелить???
 

Mechanik

Снайпер
Питання наявності родовідних документів на собаку на полюванні, однозначно - за, обома руками.
Якщо такі документи відсутні на собаку мисливської породи, будь ласка тримайте таку собаку собі - вдома.
Тому що популяція цього "зоопарку мисливських собак" на угіддях, збільшується з кожним роком все більше і більше, серед мисливців.
Полюють вже деякі мисливці з німецькими вівчарками на зайця, і за такі "ноу-хау" треба не тваринку карати пострілом в неї, а власника собаки, круглою сумою штрафа та позбавленням права полювання на декілька років.
А коли виписують штраф у сумі 51 грн, то це все, до одного місця - дверцята.
 

Виталий 2.

Слідопит
То все понятно..., НО!!!С каких пор ЛАЙКА!!!(пусть и без доков) - стала дворнягой???
И по какому Закону вышеупомянутый "охотовед" - имеет право ее пристрелить???
Я писал, конкретно за собак без документов.
Охотоведов и их компетенция то отдельная тема.
 

Panters

Снайпер
Питання наявності родовідних документів на собаку на полюванні, однозначно - за, обома руками.
Якщо такі документи відсутні на собаку мисливської породи, будь ласка тримайте таку собаку собі - вдома.
Тому що популяція цього "зоопарку мисливських собак" на угіддях, збільшується з кожним роком все більше і більше, серед мисливців.
Полюють вже деякі мисливці з німецькими вівчарками на зайця, і за такі "ноу-хау" треба не тваринку карати пострілом в неї, а власника собаки, круглою сумою штрафа та позбавленням права полювання на декілька років.
А коли виписують штраф у сумі 51 грн, то це все, до одного місця - дверцята.
Кілька років тому було 120грн., як зараз не в курсі.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Fonex

Снайпер
Питання наявності родовідних документів на собаку на полюванні, однозначно - за, обома руками.
Якщо такі документи відсутні на собаку мисливської породи, будь ласка тримайте таку собаку собі - вдома.
Тому що популяція цього "зоопарку мисливських собак" на угіддях, збільшується з кожним роком все більше і більше, серед мисливців.
Полюють вже деякі мисливці з німецькими вівчарками на зайця, і за такі "ноу-хау" треба не тваринку карати пострілом в неї, а власника собаки, круглою сумою штрафа та позбавленням права полювання на декілька років.
А коли виписують штраф у сумі 51 грн, то це все, до одного місця - дверцята.
И это все понятно и Вы правы, не спорю!
Но прочитав выше о "дворняге" и "пристрелить" - первое, что пришло на ум - мне выпала честь и я знаком с людьми, которые занимались промыслом. Вы - человек умный и понимаете, что это и как. И их условия охоты, по сравнению с нашими...Так вот не все собаки там с документами, но от них зависит многое...Без документов и потому, что многие из них полукровки, но с отличными рабочими качествами...Думаю, мысль понятна.А так Вы правы и Закон - есть Закон, но это не дворняга и даже по тому же Закону - пристрелить ее не имеют права.ИМХО
 

VS1975

Снайпер
Питання наявності родовідних документів на собаку на полюванні, однозначно - за, обома руками.
Якщо такі документи відсутні на собаку мисливської породи, будь ласка тримайте таку собаку собі - вдома.
Тому що популяція цього "зоопарку мисливських собак" на угіддях, збільшується з кожним роком все більше і більше, серед мисливців.
Полюють вже деякі мисливці з німецькими вівчарками на зайця, і за такі "ноу-хау" треба не тваринку карати пострілом в неї, а власника собаки, круглою сумою штрафа та позбавленням права полювання на декілька років.
А коли виписують штраф у сумі 51 грн, то це все, до одного місця - дверцята.
А мисливствознавець каже: застрелить !!! Так я про це писав. Хай ніхто не порушує Закон.
 

Faka.

Мисливець
Якби там не було, на мою думку мисливець мисливського собаку не назове дворнягою. ІМХО.
Іще в мене до Вас декілька запитань:
1. У Вас є мисливська собака, якщо є, то гадаю і паспорт є, а в паспорті всі/які відмітки є...?
2. Після досягнення собакою якого віку видається паспорт?
3. Чи можна знаходитись в угіддях з собакою, яка не досягла віку видачі паспорта?
Дякую.
Ответил в личку, что бы не засорять тему про охоту на голубя!
 

Trigal

Снайпер
Господа, а может Вы плавно переместитесь в профильную тему с обсуждением проблем охотничьего собаководства? :)
Ну реально, есть же куча тем о собаках)
Как по мне - собака без документов в угодиях - это = бродячая собака, подлежащая отстрелу.
У нас по городу бегает куча собак, внешне похожих на лаек, сеттеров, фокстерьеров и представителей прочих охотничьих пород. Тем не менее это бродячие собаки. Что надо делать с ними, если они будут бродить по угодьям?
ПС. Хотя есть у знакомого дворняга, которая по фазану работает просто супер. Многим с родословной фору даст.
 
Зверху