Латунні матриці для зірки 12 калібр.

Статус
Закрита.

EARL

Слідопит
Продам комплект якісних латунних матриць для закриття патронів 12 калібру "Зіркою".
Ціна комплекту 450 грн. торг. Тел. 0505731419; 0981131454.
 

Вкладення

MEZZ@

Слідопит
чье производство? сколько ими заряжено ? (новые или б\у), под упс 7 подойдут. резерв до уточнения этих деталей?
 

EARL

Слідопит
Доброго дня!
Втулки мале б/у. Заряжено ними патронів з 150. Виробництво Alex 888. Під УПС 7 не знаю чи підійдуть, використовував свій прес. Продаю, бо продав свою рушницю напівавтомат 12 калібру. З Пов.
 

EARL

Слідопит
До комплекту матриць на зірку добавлю дві втулки для гільз з малим цоколем і для гільз з висотою цоколя до 16 мм. та два регулювальних кільця товщиною 3,2 мм. і 4,2 мм (товщина кілець підібрана експериментальним шляхом, так як всі гільзи мають різну довжину). Цим комплектом матриць, втулок і кілець, я закривав практично всі типи гільз 12х70 з висотою цоколя до 16 мм. Зірка получалась відмінною навіть без доводки закруткою. Ціна комплекту матриць, втулок та кілець 500 грн.
 

Вкладення

Вітаю.
Зацікавив Ваш комплект.
А прес, яким Ви користувалися, зберігся у Вас? Який він є?
 

EARL

Слідопит
Доброго дня!
Прес в мене і зараз є. В принципі це не прес, а модернізована (зміцнена) свердлильна стійка. Коли треба, я її використовую як свердлильний станок, або як прес. Змонтував її на важку дубову колодку.
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху