Воронение ТОЗ Б и МР153 (Ржавый лак)

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Всем привет. Друзья по охоте и не только глянули на мои результаты по воронению и предложили поворонить и им. Собственно для чего открыл еще одну тему по воронению. Так же очень хочется услышать советы и замечания Мастеров этого дела, т.к. до этого делал только себе и особо не волновался за результат, а в данном случае не хочется "краснеть" перед хлопцами. Пока подготовительный этап: снятие старого покрытия, устранение по возможности следов коррозии и т.д.
Первый вопрос: кто, каким составом и способом обезжиривает детали?
Пока все, далі буде...:)
DSC04572.JPG
DSC04573.JPG
 

ToxaRat

Мисливець
присоединюсь, у меня после того как вентилируемую планку на Мурке подпояли - ржаветь в месте пайки начало
 

Oleghunt

Мисливець
В часи СССР брав рідину для обезжирки в гальванічному цеху (був тоді такий в місці мого проживання), зараз користуюсь методами "народної творчості", наносити даний продукт на губку , попередньо її змочивши , протираю всі частини металу (промитого) при потребі повторюю 1-2 рази, контроль водою- вода повинна рівномірно покривати всю поверхню металу , діє не гірше крутих обезжирок (зачем платить больше?), можна ще в кінці легке декапірування ( легка концентрація соляної кислоти) протерти всю поверхню металу даним розчином з послідуючою нейтралізацією розчином харчової соди 50г\л , хоча як правило до декапірування діло не доходить ,потім знову ж таки водяний контроль , в процесі та після обезжирки всі роботи проводити в рукавичках, недопускаючи контакту пальців з металом , в стволи засунути деревяні держалки ,за які їх підтримується , ну і почали! ніби-то все поки що , УДАЧІ!
 

Вкладення

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
протираю всі частини металу (промитого) при потребі повторюю 1-2 рази, контроль водою- вода повинна рівномірно покривати всю поверхню металу , діє не гірше крутих обезжирок (зачем платить больше?),
Дякую Вам, та є питання: що таке (промитого)? Та щє: після обезжируваня, як позбутись зайвої влаги:confused:, бо кроме сушки феном нічо в голову не лізе.
можна ще в кінці легке декапірування ( легка концентрація соляної кислоти) протерти всю поверхню металу даним розчином з послідуючою нейтралізацією розчином харчової соди 50г\л
Перекладіть, будь ласка, бо з хімії пам"ятаю тіко Н2SO4 соляна кажись.:oops:
Ось сохне:
DSC04577.JPG
 

Oleghunt

Мисливець
Промитого -це промитого в бензині, ацетоні (якого тяжко знайти) уайт-спіриті та ін.,після обезжирки просушка (феном теж добре),протирка салфетками,чистими тряпками, розчин для декапірування - соляна кислота розведена 1\10 .
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Промитого -це промитого в бензині, ацетоні (якого тяжко знайти) уайт-спіриті та ін.,після обезжирки просушка (феном теж добре),протирка салфетками,чистими тряпками, розчин для декапірування - соляна кислота розведена 1\10 .
А скажіть бутіл ацетат підійде???????
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Промитого -це промитого в бензині, ацетоні (якого тяжко знайти) уайт-спіриті та ін
На жаль мені таке не підходе, бо все в квартирі. я роблю розчин з миючого засобу та соди і в цьому обезжирюю. Як вважаєте..?
для чого воно?
 

Oleghunt

Мисливець
:D:D:D ! З самокритикою у Вас все в нормі!:) Я теж в хіміїї не Гуру ,просто користуюсь мінімальним багажом знань , необхідним для даної роботи ,адже вивчення базової хімії в мене закінчилось в 1978р (закінчив школу)
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Щє питання:D, наприклад обезжирив та все таке, перше покриття, та потім.. я крацую щіткою для посуду. Колись взяв дремель з жовтими щетинками:mad::mad::mad::mad:. Олег, як Ви це робите?
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
:D:D:D ! З самокритикою у Вас все в нормі!:) Я теж в хіміїї не Гуру ,просто користуюсь мінімальним багажом знань , необхідним для даної роботи ,адже вивчення базової хімії в мене закінчилось в 1978р (закінчив школу)
Мене зі школи чуть не вигнали:D:D:D хімічка криса:oops:, в моєму домі ( 14-ть поверхів) живе:). Батя заставив пробачання просити:mad::D:D... Здороваємсь, балакаєм - життя:D:D:D.
 

Oleghunt

Мисливець
Декапірування знімає окисні плівки (жири та ін) які не вдалось зняти обезжиркою, але до нього часто не доходить (про це я писав вище), яж написа Вам чим користуюсь для обезжирки(фото по ссилці) ,воно для умов квартири -саме то!
 

Oleghunt

Мисливець
Щітка для посуду десь до 4-5 циклу , дальше дреммель (у Вашому випадку) щітка не повинна бути сильно жорсткою, з жовтим покриттям саме те, правда вона скоро стає сірою, тільки не чіпати щітку руками (в рукавичках можна),для труднодоступних місць (на ствольній коробці) використовую обрізки стального тросика(мотоциклетного) заклепаного в тонку трубку, а так в основному все робите правильно, основне правило -якісно обезжиритп!
 
Зверху