Як бути товариству у воєнний час, щоб залишитись цілими після перемоги?

HOWA

Слідопит
А що чи хто вам заважає подивитись шановний Степанович 2 ? До речі, не знаю, не чув про першого віцепрезидента асоціації В.Червоного. Знаю президента асоціації А. Шостака, але чомусь підписав листа не він. Чи він вже не президент, підкажіть будь ласка пане директор ТОВ НВП "Укрмисливрибпроект".
 
Останнє редагування:

Степанович 2

Снайпер
Та, в принципі, нічого. Просто спитав Вас, бо подібне питання Ви проглядали на предмет достовірності.
Ніякого підвоха в моєму питаню не було, не переймайтесь.
 

HOWA

Слідопит
Та, в принципі, нічого. Просто спитав Вас, бо подібне питання Ви проглядали на предмет достовірності.
Ніякого підвоха в моєму питаню не було, не переймайтесь.
Дякую. От і мені дивно що на сайті нічого немає. Ще дивно що якщо то таке є звернення асоціації чому немає звернення президії УТМР.
 

Степанович 2

Снайпер
Судячи з того, що зібрали у нас, то внески вже виглядають "ріденькі", їх не вистачає і на мінімалки, не кажучи про якусь біотехнію.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Тому що УТМР нажаль води в рота набрав, але внески перед тим зібрав :)
Всі нормальні і адекватні люди понімають, що полювання, як розвага - в цей час не потрібно!!! А є полювання, чи немає , мисливським господарствам, всіх форм , все рівно треба фінансування!
 
А що чи хто вам заважає подивитись шановний Степанович 2 ? До речі, не знаю, не чув про першого віцепрезидента асоціації В.Червоного. Знаю президента асоціації А. Шостака, але чомусь підписав листа не він. Чи він вже не президент, підкажіть будь ласка пане директор ТОВ НВП "Укрмисливрибпроект".
Віктор Олександрович Червоний так дійсно перший віцепрезидент Асоціації. Щодо пана Шостака у мене інформації не має.
А те що підписав Червоний листа, не бачу ніяких питань. Може Шостака в той час не було на місці, чи ще з якихось причин...
В Асоціації я займаюсь суто науково-технічеими питаннями на громадських засадах.
За "пана директора" дякую...Але на форумі можна простостіше, це на роботі я директор, а тут пересічний мисливець, член УТМР.
 

Степанович 2

Снайпер
Для запобігання сказу диких тварин обласні ветеринари проводять розкидання препарату від сказу. Раніше це робилось щорічно авіацією - кукурудзяник або вертоліт. Тепер все вручну і ми в своїх угіддях допомагаємо, бо хто краще знає стежки лиса і місця їхнього проживання, як не мисливець. Сьогодні теж допрацьовували.
Кожен мав свій маршрут, близько 10-12 км, отримував препарат і вперед... При проходжені радували око і фазани, і зайці, в одному місці три штуки зразу-гуляють видно.
 

Вкладення

Зверху