Штучная курковая тулка, помогите оределить и оценить.

Тема у розділі 'Допоможіть визначити і оцінити', створена користувачем Черныш, 22 тра 2015.

1. Черныш

Черныш Мисливець

Товарищ хочет выставить на продажу штучную курковую тулку, говорит что ТОЗ-БМ, но год выпуска и зеркальные стволы наталкивают на мысль, что возможно это и ТОЗ-63, родной паспорт потерялся, обещал найти. Калибр 16, длина стволов 72 см, если бы не потертости лака на дереве и пару царапин, то можно было бы говорить что оно новое, никаких изъянов по ружью нет вообще, оно как с магазина. Товарищ с ружья не стрелял, до него, вроде, тоже. Вся информация видна на фото.
    Помогите определить точную модель ружья и его примерную цену.
    Хозяин хочет за него 18000 грн. (800у.е.), но готов торговаться. Ружье зарегистрировано и находится в Киеве, интересующимся телефон владельца могу предоставить.

Andrey 777, Maximus1983, sens1 та 4 іншим подобається це.
  2. Safari
  3. NORD_10

NORD_10 ветеран форуму надійна команда

дуже просто - в ТОЗ-63 на стволах написано ТОЗ-63 от і все. а по року випуску може бути і БМ з хромованими стволами. сфоткали гарно окрім того що треба - верхню частину патронників

Andrey 777 подобається це.
  4. NORD_10

штучний тоз-бм тут взимку продавався за 600 у.е. - забрали, але за скільки невідомо. ставити можна, а за що віддасте - Ваша справа

5. Черныш

Черныш Мисливець

На стволах, кроме тозовского клейма, никаких надписей нету.

6. NORD_10

значить чистої води БМ з хромованими стволами.

7. Роман Мельниченко

Роман Мельниченко ветеран форуму надійна команда

Краса.
    Для поціновувачів курківок - знахідка.
    Я думаю і ціна адекватна.

8. Maximus1983

Maximus1983 Мисливець

Був би я трiшки багатший забрав би без вагань. Власнику пощастило мати таку, рядових моделей вистачаэ а таких ще пошукай.
    Вдачних продажей.

9. woodcarver

woodcarver Новачок

З вернув увагу на ідеальну підгонку дерева, жаль що ложе букове, їй би горіха. Річ безумовно хороша і в такому стані думаю залишились одиниці.

10. Саша30

Саша30 Слідопит

Своих 700 дол. стоит.

11. Andrey 777

Andrey 777 Мисливець

дерево міняеться без проблем.2 -2.5тисячі гривень і новий комплект дерева підігнаний під вас по вашим параметрам.А рушничка непогано власнику удачі в продажі

12. Andrey 777

Andrey 777 Мисливець

наверное уже продали .4 месяча уже прошло

Поділитися цією сторінкою

Графф