Помогите определить стоимость

Статус
Закрита.

Katerina88

Новачок
Доброго времени суток! Подскажите, пожалуйста, по стоимости и характеристикам ружья Sauer, 12 калибр. Для продажи просят больше информации, а я не владею. Спасибо
IMG_0547.jpeg
IMG_0548.jpeg
IMG_0549.jpeg
IMG_0550.jpeg
IMG_0551.jpeg
IMG_0553.jpeg
IMG_0555.jpeg
IMG_0556.jpeg
IMG_0557.jpeg
 

gaudi

Слідопит
враховуючи що метал в непоганому стані але самі стволи виготовлені з радянськоі сталі.що не додае в ціні.ну пошкодження прикладу також мінус.моя думка 600...700. про те це тільки моя думка.
 

Altay1972

Снайпер
враховуючи що метал в непоганому стані але самі стволи виготовлені з радянськоі сталі.що не додае в ціні.ну пошкодження прикладу також мінус.моя думка 600...700. про те це тільки моя думка.
Я тоже так думаю и согласен с оценкой примерно в 25000 грн, но покупатель может попасться разный и предложения соответственно будут разные...
А курки во взведенном состоянии последние лет ... сколько?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А курки во взведенном состоянии последние лет ... сколько?
Десь зустрічав інформацію, що бойові пружини сідають за перші 3-5 діб, а потім - вже без різниці: хоч, місяць, хоч 10 років.
 

Trigal

Снайпер
Ви б не поспішали продавати цю рушницю. Зараз зброя гладкоствольна не дуже продається. Ну якщо не "горить", звичайно.
Я свою рушницю думав продати, але не через форум, а в своєму місті. Не на часі. Полювання закрите, багато потенційних покупців на війні, багато хто просто не має бажання зайвий раз кудись їхати, та й з грошима у людей не дуже... Продовжив дозвіл і хай лежить до кращих часів.
Щодо вартості... Тут такий собі нюанс: на цьому ж форумі ІЖ-54 оцінюють у 800-850 доларів, і Ваш Зауер приблизно так. Це якось не адекватно виглядає. Це все одно, що продавати старі Жигулі і такого ж віку Мерседес за однакові гроші. Та й загальна тенденція чомусь на форумі: збити ціну, навіть якщо і купувати ніхто не збирається.
ПС. Якщо все ж таки продаєте - зберіть інформацію. У любому місті є люди, які в змозі адекватно оцінити рушницю. Або просто вирішіть для себе особисто, за яку суму Ви готові розпрощатися з цією річчю і віддайте першому, хто запропонує Вашу ціну.
 
Останнє редагування:

Katerina88

Новачок
Ви б не поспішали продавати цю рушницю. Зараз зброя гладкоствольна не дуже продається. Ну якщо не "горить", звичайно.
Я свою рушницю думав продати, але не через форум, а в своєму місті. Не на часі. Полювання закрите, багато потенційних покупців на війні, багато хто просто не має бажання зайвий раз кудись їхати, та й з грошима у людей не дуже... Продовжив дозвіл і хай лежить до кращих часів.
Щодо вартості... Тут такий собі нюанс: на цьому ж форумі ІЖ-54 оцінюють у 800-850 доларів, і Ваш Зауер приблизно так. Це якось не адекватно виглядає. Це все одно, що продавати старі Жигулі і такого ж віку Мерседес за однакові гроші. Та й загальна тенденція чомусь на форумі: збити ціну, навіть якщо і купувати ніхто не збирається.
ПС. Якщо все ж таки продаєте - зберіть інформацію. У любому місті є люди, які в змозі адекватно оцінити рушницю. Або просто вирішіть для себе особисто, за яку суму Ви готові розпрощатися з цією річчю і віддайте першому, хто запропонує Вашу ціну.
Дякую.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Нічого нікому не хочу нав'язувати, але як показала практика і з власного досвіду - цінність мають ті речі, які ви можете покласти в дві-три сумки або загрузити в багажник автомобіля. Якщо є щось те, що непотрібне або просто зайве - продайте, не тягніться. Всім миру!
 
Статус
Закрита.
Зверху