Повнозамковий Англік невідомого майстра

Статус
Закрита.

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю!
Купив такого ,,сера,,а надписів,хто виробник,ані на ресивері,ані на стволах зверху немає
Стволи ,,sleeved,,(наново зроблені),на стару колодку,або ж тим самим майстром,мануфактурою,або ж іншою англійською фірмою,по причині,скоріш за все,непридатності або втрати оригінальних стволів
Замок на 5 шпильок-пінів
Патронник 12/65(2-1/2 інча)
Стволи 67см
Звуження 0,5 і 0,75
Екстрактор
Авто запобіжник
Стволи нові ідеальні,я віддав товаришу-зброяру щоб розібрав колодку і почистив механізми,а також глянув чи,часом,там немає якихось надписів,немає,а ще він в кінці поворонив ресивер,щоб був в колір з стволами,трохи мені ,,не зайшло,,але вже що є,то є
Може хтось з форумчан має якісь думки по цьому поводу?
Дякую
17EAA53C-E54F-4D0C-80FF-6EF7DD2331A3.jpeg
B4BF5E4D-B147-493E-A304-3D977FCAD5E1.jpeg
07942E58-0545-4A14-B934-31FD599221FE.jpeg
396DBC7A-E1C4-4279-9FDD-641C555A598A.jpeg
12AE9A2A-B232-4E36-8637-78CFFED87A94.jpeg
1A45A092-7EAE-4559-A3CD-6800BAEA3ADD.jpeg
3EDC165E-8DE0-420D-B562-B750FC56A2E4.jpeg
D5010630-31F4-4C1B-8605-D4AC6217342D.jpeg
295B7697-D7C8-4F74-93C5-9B5F437FFB6B.jpeg
41334727-CCA0-4D26-B611-ACDCBA304F8C.jpeg
9446A065-4F37-4966-B59D-75C5ED89BE03.jpeg
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Пане Арго,вітаю!
Я знаю,що Ви добре розумієтеся на Англіках
Що скажете?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Пане Арго,вітаю!
Я знаю,що Ви добре розумієтеся на Англіках
Що скажете?
Костя привіт!!Що сказати по даній рушниці?Виготовлена вона в 1904 році В1954 році проведені ремонтні роботи з ствольною парою По факту ремонту рушниця повторно повірена і проклеймована і в Бірмінгемі.Перевірки проводились в місцевому профхаусі.Хто автор сказати тяжко,так як знищений іменний зброярський "ексклібрис" разом зі стволами.Як на мене,то рушниця не представляє зараз ніякої цінності.Крім того ще і теперішній "майстер"заблистив і зачорнив її до страшного циганського блиску,а це ніяк не личить зброї таких років.Думаю,що вона тобі не потрібна ні під ніяким соусом.
 
Останнє редагування:

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю Пане Євген!
Дякую за такий прогноз і вичерпну відповідь
Мене більш цікавило визначення виробника,бо сам руж дуже навіть непоганий,у плані виконання,та й ціни,яку я за нього заплатив…Хочу постріляти з нього на вихідних і глянути на бій,осип і тд
Те,що товариш ,,зациганив,,ресивер,мене зовсім не бентежить,на бій,це абсолютно не впливає,а ціна,так то навіть смішно сказати,цей руж в Укр не поїде,а в Канаді,свої стрільові функції.я впевнений,буде виконувати
Були домисли,що це-Веблі/Скотт,надто вже подібні ,,риси,,вимальовувалися на суцільній картині,але якщо немає точного визначення,то хай вже буде безіменний повнозамковий ,,сер,, в нижній збройовій касті
Механізми і виготовлення в ньому відповідні,зроблений досить якісно,якщо стрільбо-тест пройде достойно,то тоді ще має право на життя
Дякую за допомогу у визначенні цих нюансів
Результати відстрілу виставлю тут
Дякую!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Костя,до Webley вона не тягне!Не та рука і простий замок.Як тобі стволи 670?
 
Останнє редагування:

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
В руках лежить гарно,має хороший баланс,не важка
Якщо покаже,в чому не сумніваюся,хороший бій/осип,то на пташку,комусь буде файна рушничка
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Коротиш не для птахів!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Костя,зроби ще нормальне збільшене фото клейм колодки!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Мене цікавить власне колодка!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Нічого нового виставлені фото на дали.Брак оригінальної ствольної пари відчувається на англійській зброї суттєво!!Англійське збройове братство нічого лишнього і в неположених місцях не клеймували,а лише нумерували всі операції,навіть цілком мізерні по часу і трудоємкості.Всі ці операції з нанесеними технологічними клеймами-номерами заносились в технологічну карту рушниці з якої при потребі можна було дізнатись все про неї.Пару разів бачив таку карту і відразу скажу,що це в ті часи було як чудо і це чудо називалось-англійський педантизм.
 

kef

Зброяр
Нічого нового виставлені фото на дали.Втрата оригінальності ствольної пари відчувається на англійській зброї суттєво!!Англійське збройове братство нічого лишнього і в неположених місцях не клеймували,а лише нумерували всі операції,навіть цілком мізерні по часу і трудоємкості.Всі ці операції з нанесеними технологічними клеймами-номерами заносились в технологічну карту рушниці з якої при потребі можна було дізнатись все про неї.Пару разів бачив таку карту і відразу скажу,що це в ті часи було як чудо і це чудо називалось-англійський педантизм.
Прошу вибачення,що не по темі моделі даної рушниці . Була рушниця системи /лефоше/ під шпилькові набої .ствольна пара була з дамаської сталі з гарним візерунком в 16 к. Але я про інше. Усі деталі були пронумеровані та основні мали ще ініціали з двох букв і клейма були на /колодці та подушці/ -'англійські'.
 
Останнє редагування модератором:

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Нічого нового виставлені фото на дали.Втрата оригінальності ствольної пари відчувається на англійській зброї суттєво!!Англійське збройове братство нічого лишнього і в неположених місцях не клеймували,а лише нумерували всі операції,навіть цілком мізерні по часу і трудоємкості.Всі ці операції з нанесеними технологічними клеймами-номерами заносились в технологічну карту рушниці з якої при потребі можна було дізнатись все про неї.Пару разів бачив таку карту і відразу скажу,що це в ті часи було як чудо і це чудо називалось-англійський педантизм.
Сердечно дякую,Пане Євген,за інформацію!
З Повагою!
 
Останнє редагування модератором:
Статус
Закрита.
Зверху