Допоможіть визначити та зложити ціну рушниці

север

ветеран форуму
надійна команда
Підсумки по ціні робити зарано, дочекаємось думок знавців даного типу зброї. З врахуванням нововиявлених, але значущих, обставин. І чи тягне ця рушниця, 1932 р.в., з роздутим стволом, сипом, прогарами та сумнівними спусковими гачками і самопальним деревом, після реставрацій, на 37 000 грн? П., С. Передбачаючи реакцію опонентів зазначу, що я ціну не збиваю. Дана рушниця мені не цікава апріорі. Незважаючи на її шляхетну " родословну". Бо окрім неї, там мало, що залишилось. Можливо, клейма... Тільки не треба роздувати версії про" закатування" роздутих стволів і нафарбовування губ, "..." по типу гебельса....
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Підсумки по ціні робити зарано, дочекаємось думок знавців даного типу зброї. З врахуванням нововиявлених, але значущих, обставин. І чи тягне ця рушниця, 1932 р.в., з роздутим стволом, сипом, прогарами та сумнівними спусковими гачками і самопальним деревом, після реставрацій, на 37 000 грн? П., С. Передбачаючи реакцію опонентів зазначу, що я ціну не збиваю. Дана рушниця мені не цікава апріорі. Незважаючи на її шляхетну " родословну". Бо окрім неї, там мало, що залишилось. Можливо, клейма... Тільки не треба роздувати версії про" закатування" роздутих стволів і нафарбовування губ, "..." по типу гебельса....
Вадиме це не іж 54 ! .
 

Василь Д

Новачок
Дякую. Але цю інформацію Ви просто були зобов'язані зразу викласти у стартовому повідомленні, щоб не було подібних уточнюючих запитань. Тим більше, стан оригінального дерева теж дуже суттєво впливає на рівень оцінки рушниці. П.С. Таким чином, від славетного оригінального Юнга, все менше залишається оригінальної рушниці... Тим більше - в належному стані. І тим більше - на вже озвучені 37 000 грн. Можливо, не треба було взагалі її виставляти на оцінку? Бо ще невідомо, які "підводні камені" випливуть на поверхню, в результаті обговорення? Та і як це, взагалі, вплине на первинну озвучену ТС ціну? Дерево не рідне, метал, прошу, під величезним питанням.... До речі, так що по спускам- оригінальні чи після реставрації " кривими руками"?
Спускові гачки такі були на момент коли купляв
 
Зверху