Результати пошуку

  1. В

    Дозвіл на зброю та Мисливський квиток

    А що значить ваша фраза що в УТМР то взагалі? Взагалі дохлий номер?
  2. В

    Дозвіл на зброю та Мисливський квиток

    Дякую за відповідь.
  3. В

    Дозвіл на зброю та Мисливський квиток

    Дякую за допомогу.
  4. В

    Дозвіл на зброю та Мисливський квиток

    Так ніхто і не каже що товариш хоче обійти систему,я просто уточнив чи можливо зробити дозвіл в Києві, якщо людина з іншої області.
  5. В

    Дозвіл на зброю та Мисливський квиток

    Шановне товариство,скажіть чи можливо зараз моєму товаришу зробити дозвіл на зброю та мисливський квиток в місті Києві. Мій товариш з Луганської області місто Сватове. Його призвали на строкову службу в 2021р. зараз він уже контрактник на даний момент несе службу в м. Києві. Його плани з...
  6. В

    Garmin Alpha 50+T5

    В комплект входить: -База-Alpha 50. -Нашийник- Т5. -Антена коротка. -Антена довго. -Шнур "usb" для під'єднання бази та нашийника якщо це потрібно до компютера, також він слугує як шнур зарядки. -Шнур кліпса який одягаються для зарядки нашийника. -Блок зарядки. -Зарядний пристрій від...
  7. В

    Garmin Alpha 50+T5

    Всім привіт,пропоную на продаж систему стеження за мисливськими собаками Garmin Alpha 50+T5, це Європейська версія Garmin Astro 430. В Європейській версії працює "датчик лая" що як показує практика дуже допомагає на полюваннях, також Європейська версія працює на території України без додаткових...
  8. В

    Garmin захист ошийників

    Доброго та мирного часу всім власникам систем стеження за мисливськими собаками Garmin Alpha/Astro, а саме цікавить хтось користується даними девайсами для захисту ошийника від прокусів чи пошкоджень при полюванні? Також хочу почути ваші думки чи потрібен такий захист? Чи виникали поломки кабеля...
  9. В

    GPS трекер

    Доброго та мирного часу всім, підніму трішки тему,а саме цікавить хтось користується даними девайсами для захисту ошийника від прокусів чи пошкоджень при полюванні? Також хочу почути ваші думки чи потрібен такий захист. 1-варіант. Тримач VHF антени нашийника T5/TT15/DC50, надійно захищає...
  10. В

    Укр.пошта Потрібна допомога

    Доброго вечора,хто з форумчан працює на Укр.пошті допоможіть знайти важливі посилки. Ситуація дуже заплутана, відповідь ніхто точно не дає де знаходяться посилки на даний момент.Повині прийти 24 лютого,але не доїхали буквально 50км.і зникли.
  11. В

    Костюм Бундесфер Флектарн

    Продано.
  12. В

    Костюм Бундесфер Флектарн

    Цена вниз 740грн.
  13. В

    Костюм Бундесфер Флектарн

    Цена вниз 750грн.
  14. В

    Костюм Бундесфер Флектарн

    Цена вниз 760грн.
  15. В

    Флиска GONGTEX

    Продано.
  16. В

    Термофлис Британской Армии

    В состоянии склад продано, остались только в состоянии б/у.
  17. В

    Костюм Бундесфер Флектарн

    Цена вниз 770грн.
  18. В

    Термофлис Британской Армии

    Есть ещё в состоянии складское хранение цена 350грн.
  19. В

    Костюм Бундесфер Флектарн

    Цена вниз 780грн.
Зверху