Результати пошуку

  1. Небраконьер

    Звіти з риболовлі 2023/24

    Суровий МДЖ, мікроджиг, в спільноті рибаків "мормодрочь"). Гірчаки пішли в природній акваріум, інші залишилися у своїй водоймі.
  2. Небраконьер

    Пічки "щепочниці".

    Досить кидати скріни, це все є тут в темі і для Вас особисто я все процитував. Відповідь була надана, коли була змога, чи Ви думаєте ми постійно на форумі "висимо", є ще інші певні задачі. "Якщо отриманий товар не відповідає дійсності, продавець зобов"язаний повернути кошти, також взяти всі...
  3. Небраконьер

    Весна іде, красу несе

    Нажаль батьки до тих малишів зайценять носять...
  4. Небраконьер

    Ехолот Діпер Про+

    В резерві.
  5. Небраконьер

    Пічки "щепочниці".

    Раз Два Кому що треба ткнути....!? Три, і в останнє: Чекаю в приватні номер карти, поверну кошти за пічку 300 грн. та за пересил + 70 грн. Всі Вами витрачені кошти будуть повернуті. Пічка не потрібна? - то викиньте. Якщо щось не зрозуміло, то я Вам не доХтор.
  6. Небраконьер

    Пічки "щепочниці".

    Вам написав згідно правил і врешті решт згідно Закону, давайте поверну гроші, пічку залиште собі за моральні збитки. В чому моя невідповідність???
  7. Небраконьер

    Великдень 2021-24...

    Христос Воскрес...
  8. Небраконьер

    Звіти з риболовлі 2023/24

    Вчора ввечері годину погуляв.
  9. Небраконьер

    Ехолот Діпер Про+

    Абсолютно новий, працює відмінно. Подарували, але я такими девайсами не користуюсь. Знаходиться Харківська обл., м. Валки. Поїде НП за рахунок покупця. 7500 грн.
  10. Небраконьер

    Бельгієць?

    Так тільки гугль в поміч:
  11. Небраконьер

    З Вербною неділею!

    Зі Святом!!!
  12. Небраконьер

    Звіти з риболовлі 2023/24

    Тріхо було, попла-попер. За перелов не ругайте, по крупніше було трохи відібрано на засол, всі інші попливли в свою стихію.
  13. Небраконьер

    Пічки "щепочниці".

    Приношу вибачення, помилково не ту піч відправили, готовий повернути кошти. Пічка за доставлені неудобства в подарунок. Я такой користуюсь десь близько року, нічого там не крутить, все добре.
  14. Небраконьер

    Прохання підтримати петицію.

    Міцного здоров'я, Перемоги! Розумію що загиблих захисників не мало, нажаль, але прохання підтримати петицію. Наш колега мисливець з перших днів став на захист рідної Неньки. В останньому бою, ціною власного життя з під обстрілів дістав загиблих побратимів та поранених, але сам так і залишився на...
  15. Небраконьер

    Звіти з риболовлі 2023/24

    Вечером прогулявся на чергову партію "кільки".
  16. Небраконьер

    Соління та маринування риби

    Зріє потихесеньку).
  17. Небраконьер

    Смачні еноти?

    Флуд почистив, наступним флудерам видаємо по вінику і в БАНьку...
  18. Небраконьер

    Допоможіть визначити.

    Дякую. Тут згоден, я тільки цитату вкинув:oops:
  19. Небраконьер

    Пічки "щепочниці".

    Ще трохи є.
  20. Небраконьер

    Допоможіть визначити.

    Доброго здоров"я. Просять допомогти з визначенням. На цівкі чи цив"ї, цивйові))) поворотнйй кран. Австро-венгр? Рік 1905?
Зверху