Результати пошуку

  1. pagandrey

    Продам помпову рушницю Safari ПН-001.

    Доброго дня всім! Товариш продає свою рушницю. По технічним причинам подати об"яву сам не може, тому спробую допомогти. Рушниця зареєстрована, фото дозволу на зброю можу розмістити тут. І так: Продам помповое ружье Safari ПН-001, 12/76, 710+470 мм, 5+1, КОМБО (Орех). Состояние отличное. Первый...
  2. pagandrey

    Куплю стільчик-триногу

    Куплю стільчик-триногу, такий, щоб витримав мою вагу в 125 кг висотою 70 см і вище. Може в кого стоїть без діла. Ось такий:
  3. pagandrey

    Приклади до ТОЗ -34

    Продам приклад до ТОЗ-34 б/в, стояв на моєму "ТОЗику". Довжина по верху 390 мм, по низу 410 мм. Приклад виготовлявся на замовлення, деревина - горіх, протонований і тричі просочений "данішем". Ціна 400 грн. Також продам заготовку на приклад із горіха, з дуже красивою текстурою. Розміри такі...
  4. pagandrey

    Продам жорсткий тубус для "переломки".

    Після продажу ТОЗика лишився жорсткий тубус. Річ незамінна при далеких (і не дуже) поїздках на полювання. За рушницю можна бути спокійним, навіть якщо тубус з нею теліпається по колдобинам у багажнику авто. Хоч тубус ще совдеповський, але зроблений добротно, тож служитеме ще довго. Єдине, що я в...
  5. pagandrey

    Продам Тоз-34

    Продам свою рушницю Тоз -34, 12 кал. 1987 р.в. Відмінний бій кулею та шротом. Рушниця в хорошому технічному стані - раковин, сипу немає, стволи дзеркало. Зареєстрована і знаходиться в м. Кременчук. При потребі можу сфотографувати дозвіл. Причина продажу - не використовується, ще маю...
  6. pagandrey

    Продам станок Lee Load All 2 12 кал.

    Продам новий станок Lee Load All 2 для 12 калібру. Станок купляв для себе минулого року. Для перевірки працездатності було споряджено з десяток патронів. Для глибшого продавлювання в п"яту станцію вклеєна обточена монетка. При потребі можна видалити. Додам бонусом приспособу для формування...
Зверху