Полювання на голуба

fichhanter

Мисливець
Привіт....
Ось вдалося добути і сьогодні трофей. Дуже трудовий здобуток. Голуб сильно розсредоточаний по угіддях до певного місця кормьошки не привязаний...Сьогодні тут завтра там..... Бачив трьох один налетів на вірний постріл. Досі на соняшнику не кормиться хоть і є ділянки гарно підсохшого. Перевіряв зоб...пшениця та ячмінь. Вечірка попереду....
Ні пуху ні пера.
20170823_073854.jpg
 

fichhanter

Мисливець
Доброго вечора.
В 15:20 вже був на місці. Розтановка чучалок...махокрили завертіли крилами від вітру ....РОМАНТИКА.... Замаскувавшись під високовольтною опорою став чекати. З 16 год. льот починав набирати обороти. Величенькими стайками пішла горличка. Але ж Матінка Природа підкинула дощику ,таке посунуло на небі.....
20170823_193656.jpg

Довелося по дощу спішно збиратися.Дороги польові, а всюдихіда немаю.Тепер до суботи. До речі горличка місцями почала присідати на соняшник....Вяхиря не бачив. Всім вдалого.
 

Копатыч

Зброяр

HOMICH

Мисливець
Підкажіть яка мінімальна кількість муляжів в'яхіря повина бути для полюваня.
 

MAPODEP

Мисливець
с полем) с профилями охотились?
профіля саморобні були, але думаю вони не дуже допомогли. Голуб рано сідав сохнути на високовольтну лінію і я в нього стріляв сидячого або в льот. Ті що вижили, втекли на іншу частину поля і там вже їли соняшник. Профіля були близько до високовольтної лінії. Після того як голуби поснідали, вони полетіли на водопой, при цьому деякі сідали на високовольтну лінію, думаю для не голодного голуба місце відпочинку в пріоритеті високовольтна лінія, а не соняшник..
 

Влад1

Мисливець
профіля саморобні були, але думаю вони не дуже допомогли. Голуб рано сідав сохнути на високовольтну лінію і я в нього стріляв сидячого або в льот. Ті що вижили, втекли на іншу частину поля і там вже їли соняшник. Профіля були близько до високовольтної лінії. Після того як голуби поснідали, вони полетіли на водопой, при цьому деякі сідали на високовольтну лінію, думаю для не голодного голуба місце відпочинку в пріоритеті високовольтна лінія, а не соняшник..
а каким номером дроби стреляли?
 

huntumy

Зброяр
вопрос не в номере дроби а в начальной скорости дроби. сегодня стрелял №7 30гр. падали до 40м . дальше перья летят.
 

fichhanter

Мисливець
Всім Привіт.
Ось парні вигуляв сьогодні "Класику" по голубу.
Курковочка.....
Пряме Ложе.....
Латуньки.....
Ягдташ.....
Ходив і кайфував...
Результат 6 шт. Вся горлиця на соняшнику. Вяхиря небуло.
Ні пуху ні пера......
20170827_181401.jpg
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Очень красивое фото!
 
Зверху