помогите практическим советом по выбору "турка"

Статус
Закрита.

olezh74

Новачок
Купил перед открытием армсан 612, с коробки прямо на открытие охоты всё супер ни каких проблем ружье бомба
Я вже третю неділю сиджу в інтернеті переглядую все по Армсану 612, був на відкритті з друзями і стріляв з Армсана 612 по качках (ну і так для ознайомлення, по різних цілях), отримав массу позитивних емоцій, і однозначно вирішив для себе брати тільки Армсан 612 за стволом 710 мм. Потрібно дочекатися ьільки "зеленку", а так вибір уже зроблений.
 

olezh74

Новачок
Хороший вибір,користуюсь 612тим три роки,бери в пластику не пошкодуеш.
Так, я стріляв з Armsan a612 S Red Line в пластикові. Дуже сподобався вигляд, пластик м"який і приємний на дотик та не ковзає в руках. Просто "бомба" на свої гроші
 

olezh74

Новачок
Привіт усім. Знайшов я декілька об"яв по продажу б/у Армсана А612 по досить нормальній ціні, ось і хочу запитати у власників, на що особливо потрібно звернути увагу при покупці б/у гвинтівки цієї моделі, можливо є деякі особливості???
Тому, що коли люди виставляють об"яву про продаж і пишуть що за 2-3-4 роки користування настріляли 200-300 набоїв (я згоден що і таке буває, але дуже рідко і не у всіх) то починають виникати сумніви (а при різниці між новим і б/у в 4-5 тис. думаєш що моживо ця економія і не варта буде того, хоча зараз кожна копійка на рахунку). Ось і виникає резонне питання, що потрібно оглянути в першу чергу, як (приблизно) можна визначити можливий настріл, який повинен бути ізнос деталей та механізмів на заявлений настріл (зрозуміло, що це все умовно і приблизно), зовнішній стан зброї і т.п.
Хто який має досвід, поділіться............
 

olezh74

Новачок
Я думаю лучше подкопить деньжат взять новое ружьё
я теж так думаю. Але бувають власники зброї які за нею гарно доглядають (мені здається таких повинно бути чимало). Якшо в такого купити, та можна трохи зекономити і не переживати за стан
 

Черниговский

Слідопит
я теж так думаю. Але бувають власники зброї які за нею гарно доглядають (мені здається таких повинно бути чимало). Якшо в такого купити, та можна трохи зекономити і не переживати за стан
Фото вылаживайте и я думаю подскажут вам ребята стоит оно или нет
 

olezh74

Новачок
Фото выкладывайте и я думаю подскажут вам ребята стоит оно или нет
Дякую. В мене "зеленка" має бути десь на 1 вересня, ось тоді і візьмусь за серйозний пошук (хоча на прикметі вже декілька є), а так морочати голову нікому не хочу.
 

HDC

Мисливець
Дякую. В мене "зеленка" має бути десь на 1 вересня, ось тоді і візьмусь за серйозний пошук (хоча на прикметі вже декілька є), а так морочати голову нікому не хочу.
Добр. день.
Допоможу купити новий армсан по нормальній ціні, дешевше ніж в Стволі чи в Сафарі, правда в Київ прийдеться їхати. Буде зеленка то пишіть, відповім.
P.S. Собі взяв новий Armsan A612 камуфляж, 76 см ствол.
 

huntumy

Зброяр
несколько тысячный настрел покажет где собака зарыта.
инерционки требовательны к качеству патрона особенно если самокрут.
армсан хорошая машинка.
 

olezh74

Новачок
Добр. день.
Допоможу купити новий армсан по нормальній ціні, дешевше ніж в Стволі чи в Сафарі, правда в Київ прийдеться їхати. Буде зеленка то пишіть, відповім.
P.S. Собі взяв новий Armsan A612 камуфляж, 76 см ствол.
Дякую. Обов"язково напишу Вам, коли буде зеленка. Мені до Києва 170 км., це близько 2 год. їзди, по суті дрібниця.
 

KFoR

Зброяр
несколько тысячный настрел покажет где собака зарыта.
инерционки требовательны к качеству патрона особенно если самокрут.
армсан хорошая машинка.
Нео12, настріл загальний близько 1000, своїм самокрутом десь біля 700. По рушниці нічого не пиляв, не підшаманював. Як з коробки дістав почистив і понеслось:). Я стріляю наважками 32-34 грами. проблеми з подачею були тільки на гільзах ПП Мельничук, було в мене десяток таких гільз з під тоз-34, обжимка була без виїмки під рант, а метал там як фольга і гільза була стріляна і обжата троєкратно. З однострільними гільзами навіть мельничука проблем немає.
 

huntumy

Зброяр
у знакомых тоже сначало все было превосходно. после настрела около 3000 тыщ два ружья скоро пойдут на списание.
не каждое разваливается. когда покупали товарищу нео-12 обратил внимание на миниатюрную коробку. не уж то алюминиевый сплав выдержит? поверил отзывам на форумах. оказалось зря. в принципе 3-4 тыщи для обычного охотника на всю жизнь.
 

olezh74

Новачок
у знакомых тоже сначало все было превосходно. после настрела около 3000 тыщ два ружья скоро пойдут на списание.
не каждое разваливается. когда покупали товарищу нео-12 обратил внимание на миниатюрную коробку. не уж то алюминиевый сплав выдержит? поверил отзывам на форумах. оказалось зря. в принципе 3-4 тыщи для обычного охотника на всю жизнь.
Я вибачаюсь, а Ви про яку саме модель пишете, вкажіть конкретно. Якщо нео-12, то в мене і в планах не було таке купляти.
 

FISH.OD

Новачок
Добрый день. Скажу и я пару слов! В 2015 появился у меня турок Uzkon Z13 (газоотвод). С того момента настрелял около 500 штук, навесками от 24 до 36 г. ( 90% самокруты на Lee). Пока "полёт нормальный", ни разу не подвело, всё перезаряжает!
 

olezh74

Новачок
Я вибачаюсь, а Ви про яку саме модель пишете, вкажіть конкретно. Якщо нео-12, то в мене і в планах не було таке купляти.
Да і по поводу інерційних мене відговорили вже давно. Обговорюється Армсан a-612 S (газоотвод). А в багатьох відгуках "стендовиків" які на стріляли з нього вже по 10 тис., відгуки тільки схвальні.
 

olezh74

Новачок
А відговорювали власники інерційний п/а? Якщо ні, то не ведіться ;)
В основному власники газовідвідних відмовляли від інерційних, серед яких є такі що змінили на газовідвідну з інерційної. Хоча декілька власників інерційних відгукувалися не дуже схвально, але говорили, що на моє життя і інерційної з головою хватить.
Просто я сам вже визначився на користь газовідвідної Армсан а612 S, після перегляду тисяч відгуків, сотень відеороликів порівняльних тестувань "газо" і "інерції". Купляти щось якісне від Італійців чи Англічан, то я не готовий витратити стільки грошей на зброю (на авто що завгодно, без обмежень, а ось зброя ......). А тут мене повністю влаштовує і ціна і якість. Новий Армсан а612 коштує з магазину 16500, для мене це приємлима ціна.
 

HDC

Мисливець
у знакомых тоже сначало все было превосходно. после настрела около 3000 тыщ два ружья скоро пойдут на списание.
не каждое разваливается. когда покупали товарищу нео-12 обратил внимание на миниатюрную коробку. не уж то алюминиевый сплав выдержит? поверил отзывам на форумах. оказалось зря. в принципе 3-4 тыщи для обычного охотника на всю жизнь.
І як не крутіть та неперезаряди у газовідвіду це набагато рідкісніший випадок ніж неперезаряд у інерції, кажу як власник 2 газовідвідних п.а. ( 20 калібр Хацан, 12 калібр Армсан).
А з приводу того що 3-4 тисячі для звичайного мисливця на все життя якось сумніваюсь в цьому. Якщо полювати чисто на зайця і копита то це дійсно так. А якщо на перо то явно не вистачить. Можна за 1 день полювання на качку 2 пачки патронів вистрелювати.
 
Статус
Закрита.
Зверху