Одежда охотника - какой же ей быть?

В чем лучше ходить на охоту

  • Военный камуфляж - все так ходят

    Голосів: 36 14,0%
  • Специальная однотонная одежда - олива/хаки

    Голосів: 121 46,9%
  • Классический охотничий костюм в европейском стиле

    Голосів: 55 21,3%
  • В чем встал - в том и пошел

    Голосів: 2 0,8%
  • Не вижу разницы - личное дело каждого

    Голосів: 69 26,7%
  • Только маскировочный костюм

    Голосів: 14 5,4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    258

andremon

Мисливець
Напоминает Фенимора Куппера... как там "кожанный чулок" или "длинный карабин" ;) в веке 18 и даже наверное в 19 было очень неплохо, но история в купе с прогрессом как никак, уже немного продвинулись вперед.
 
  • Like
Reactions: baz

Аким

Мисливець
это экскурс, канеш. Хотя "оражневая шапочка" вполне современный охотничег. In_the_Cornfield.jpg Pause_For_A_Sip.jpg
хоть и не без нафталина.
 

andremon

Мисливець
Уявляю якщо собачка чогось злякається і втічє, потім як зустрінеш таого у фуражці і з ружом за спиною... от тоді вже точно пити покинеш! :D :D :D
 

baz

Мисливець
В шапці з кокардою точно засміють....
Вам егерские кокарды не по нраву?:)

кстати пользуясь случаем спрошу, в чем фича этих фетровых шляпок? видел в таких бродили легашатники весной на выставке собак, с какими то значками прилеплеными, в чем прикол? я не стебаюсь просто из любопытства, у нас это типа диковинка все больше комки да кокарды ...в моде:cool:
 

Вік71

Снайпер
На мою думку,просто гарно! Потрохи потрiбно вiдходити вiд вiйськовоi форми , фетровий капелюх на полюваннi-класика! А ще,коли з лягавою,та з старенькою двохстволкою-просто"песня"! Та й фото набагато краще виглядають в капелюсi, нiж в шапцi-вушанцi!
 

tyrist 1945

Тигр
Вам егерские кокарды не по нраву?:)

кстати пользуясь случаем спрошу, в чем фича этих фетровых шляпок? видел в таких бродили легашатники весной на выставке собак, с какими то значками прилеплеными, в чем прикол? я не стебаюсь просто из любопытства, у нас это типа диковинка все больше комки да кокарды ...в моде:cool:
Мисливець в фетровому капелюсі, в шкіряних черевиках і в сорочці з хустинкою має більш естетичний вигляд (на мою думку) чим людина в кирзаках, ватнику і будьоновці з кокардою.... Все таки полювання це більш відпочинок і хоббі чим добування м"яса. З повагою.
 

baz

Мисливець
...має більш естетичний вигляд (на мою думку) чим людина в кирзаках, ватнику і будьоновці з кокардою.... Все таки полювання це більш відпочинок і хоббі чим добування м"яса. З повагою.
ну буденовки у нас уже лет 80 как никто не носит...

а в целом Вы извините меня за мой французкий но кому нужна Ваша эстетика на болоте, или в поле, перед кем там эстетировать, перед жабами да колхозницами?... а та же утка рубашку в клеточку засечет за пол км, не говоря уже про чет более серьезное, потому не могу с Вами согласится, на правах ИМХО
 

Вкладення

tyrist 1945

Тигр
ну буденовки у нас уже лет 80 как никто не носит...

а в целом Вы извините меня за мой французкий но кому нужна Ваша эстетика на болоте, или в поле, перед кем там эстетировать, перед жабами да колхозницами?... а та же утка рубашку в клеточку засечет за пол км, не говоря уже про чет более серьезное, потому не могу с Вами согласится, на правах ИМХО
Ну я нічого не казав про болота... для болота є зовсім друга екіпіровка. А будьоновками я називаю всі військові шапки на полюванні:). А мисливців у військовому камуфляжі- оточенцями:) Без образ звичайно, бо прекрасно розумію теперішні покупні можливості наших мисливців.
 

baz

Мисливець
да не в покупных можливостях дело, а в практичности, + у нас эти самые оточенци и прочие зверки чучуть южнее бегают 3 года как, туды сюды, еще с 2014 "тревожный чемоданчик запылился в углу (с)" посему охота воспринимается уже не только как хобби но и, как возможность отработать в команде тактику и т.п. в наше смутное время, ведь кто его знает седня на охоту ходим,а завтра... как гласят таблички берегите лес (с)...негде будет партизанить:)
 

tyrist 1945

Тигр
да не в покупных можливостях дело, а в практичности, + у нас эти самые оточенци и прочие зверки чучуть южнее бегают 3 года как, туды сюды, еще с 2014 "тревожный чемоданчик запылился в углу (с)" посему охота воспринимается уже не только как хобби но и, как возможность отработать в команде тактику и т.п. в наше смутное время, ведь кто его знает седня на охоту ходим,а завтра... как гласят таблички берегите лес (с)...негде будет партизанить:)
Ну хіба так:)
 

KFoR

Зброяр
ну буденовки у нас уже лет 80 как никто не носит...

а в целом Вы извините меня за мой французкий но кому нужна Ваша эстетика на болоте, или в поле, перед кем там эстетировать, перед жабами да колхозницами?... а та же утка рубашку в клеточку засечет за пол км, не говоря уже про чет более серьезное, потому не могу с Вами согласится, на правах ИМХО
В практичності якраз і справа, звичайно що в болото так як на фото вище я не піду, а піду в камуфляжі (але не піксель). А от в поле з собакою:rolleyes: гарно... і знову ж таки якщо в поле не з засідки на голуба
 
Зверху