Вільний продаж зброї.Висловлюємо свої думки!

Ваша думка щодо вільного продажу зброї

  • Так я за вільний продаж.

    Голосів: 46 73,0%
  • Ні я проти

    Голосів: 17 27,0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    63

KFoR

Зброяр
чи буде вільний продаж зброї - НІ!
Саме в такому трактуванні я згідний. Що вільного продажу не треба, але обмеження які діють по типу зброї інакше як маразматичними не назвеш.
Чесно кажучи, не зовсім зрозумів...
Тобто завтра я "стаю" журналістом чи хто зна ким з правом придбання травмата і абсолютно легально його купую. Скажіть мені хто буде мати фінансову вигоду крім продавця зброю який ПЛАТИТЬ ПОДАТКИ з мого природного прагнення придбати хоч якийсь засіб для свого захисту?
 

andremon

Мисливець
Так, звісно все прогнило, цілком згоден з тим що і ми в якійсь мірі винні в цьому, але не слід забувати і про те що риба гниє з голови, і я певен, як тільки в прессі з"являться новини про массові посадки чиновників - хабарників, автоматично і попит на їх послуги значно знизиться. Щодо продажу зброї, питання дуже слизьке для будь-якої влади, боротьба двох взаємовиключних бажань, показати свою демократичність за відносно недорогий кошт і банальний страх перед своїми ж громадянами, які до речі (;) нажаль нема смайла "рука-лице) є єдиним джерелом влади.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Мне кажется что когда мы говорим мол народ то есть мы сами пистолетами перестреляем друг друга.....то это по меньшей мере не серьезно.Из карабинов и гладкоствола не перестреляли а с пистолетов начнем,что за .......???Регистрация и разрешение должно быть однозначно ,перерегистрация каждые три года вашего оружия однозначно нет,потому что это только выкачка денег.И я думаю что если вам уже давали разрешение на приобретение гладкого то повторно брать его уже не нужно.....так же и с нарезным.Про холодное оружие я уже просто молчу.
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Саме в такому трактуванні я згідний. Що вільного продажу не треба, але обмеження які діють по типу зброї інакше як маразматичними не назвеш.
Какие у тебя конкретные предложения по регуляции? У нас сейчас немногое требуют для получения разрешения. В Америке доже претендент проходит процедуру проверки.

Тобто завтра я "стаю" журналістом чи хто зна ким з правом придбання травмата і абсолютно легально його купую. Скажіть мені хто буде мати фінансову вигоду крім продавця зброю який ПЛАТИТЬ ПОДАТКИ з мого природного прагнення придбати хоч якийсь засіб для свого захисту?
Да, пока так определено нормативно-правовыми актами (думаю, нечто подобное будет и в законе в случае его принятия. Ну, допустим, еще врачей скорой помощи добавят - на них много нападений пациентов, так они пока отбиваються кислородными баллонами или нечто подобное используют). А выгоду... Ну, если все "по чесному", то выгоды никакой тут нет или она минимальна. Часть твоих расходов вообще идет на разные структуры: медиков, банки и т.п.) Однако, те деньги, что идут за услуги, думаю, покрывают расходы на содержание аппарата системы, бумагу, чернила, свет, тепло и. т.д.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Так, звісно все прогнило, цілком згоден з тим що і ми в якійсь мірі винні в цьому, але не слід забувати і про те що риба гниє з голови, і я певен, як тільки в прессі з"являться новини про массові посадки чиновників - хабарників, автоматично і попит на їх послуги значно знизиться. Щодо продажу зброї, питання дуже слизьке для будь-якої влади, боротьба двох взаємовиключних бажань, показати свою демократичність за відносно недорогий кошт і банальний страх перед своїми ж громадянами, які до речі (;) нажаль нема смайла "рука-лице) є єдиним джерелом влади.
У чомусь - згоден. Але, на жаль, частіше ми забуваємо, що за нашою Конституцією, Голова - це ми з вами... І що ця голова навіть тут пропонує: запитує, скільки треба дати хабара?..
 

KFoR

Зброяр
Какие у тебя конкретные предложения по регуляции? У нас сейчас немногое требуют для получения разрешения. В Америке доже претендент проходит процедуру проверки.

Да, пока так определено нормативно-правовыми актами (думаю, нечто подобное будет и в законе в случае его принятия. Ну, допустим, еще врачей скорой помощи добавят - на них много нападений пациентов, так они пока отбиваються кислородными баллонами или нечто подобное используют). А выгоду... Ну, если все "по чесному", то выгоды никакой тут нет или она минимальна. Часть твоих расходов вообще идет на разные структуры: медиков, банки и т.п.) Однако, те деньги, что идут за услуги, думаю, покрывают расходы на содержание аппарата системы, бумагу, чернила, свет, тепло и. т.д.
Ви не відповіли на моє питання, хто отримує фінансову вигоду від мого ж права на захист. А відповідь на це питання і дає пояснення чому в нас немає цивілізованого ринку зброї.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
В Америке пришел с правами и купил любое гражданское оружие.По крайней мере в большинстве штатов.
Честно говоря, меня пока интересуют другие отличия США от нашего Отечества...
Мои бывшие коллеги впервые приехали в США, увидели ухоженных женщин на шикарных кабриолетах, и давай ей наше сало предлагать (как-то ж провезли!) с водкой, залезли к ней в машинку через борта, что-то лопочут ей на своем... деревенском... Американка в шоке!!! Переводчик-сопровождающий - в ужасе, еле-еле ее уговорил, чтобы она полицию не вызвала за сексуальные домогательства и прочие нарушения. Видимо, объяснил, что они из ..., где "много-много обезьян, которые только что слезли с дерева (правда - не все...)" и их каким-то образом пропустили в США, прикрыв для приличия штанами!.. Наши придурки поняли глубину произошедшего только по прибытии на Родину предков, когда до них дошло, на сколько лет они могли задержаться в развитой стране, где пистолет можно купить по правам. Правда - американским...
ПыСы. А может, им повезло, что американская тетка их тем самым пистолетом не пристрелила?..
 

KFoR

Зброяр
У чомусь - згоден. Але, на жаль, частіше ми забуваємо, що за нашою Конституцією, Голова - це ми з вами... І що ця голова навіть тут пропонує: запитує, скільки треба дати хабара?..
Дві сторони однієї медалі, попит і пропозиція.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ви не відповіли на моє питання, хто отримує фінансову вигоду від мого ж права на захист. А відповідь на це питання і дає пояснення чому в нас немає цивілізованого ринку зброї.
Ні, друже, я відповів! А якщо ти про хабар, який, наприклад, дав комусь, так це вже твої проблеми. Сам винен!!! Це вже не кінцева вигода, а неправомірна, яка злочинно отримана одним суб'єктом через злочинну мовчазну діяльність іншої (того, хто давав).
ПіСі. Хлопці, цей по...ток можливий нескінченно. Ми його самі й зарождуємо, й мідтримуємо (ну, не Петро, так Василь). В мене ще жінка захворіла, зараз я, як особа, що видужує, повинен її годувати. А вдома - все майже з'їдено....
 

KFoR

Зброяр
Та ні, то вже третя - злочинна, яку ми або породжуємо, або підтримуємо. Ну, може, ще попі.деть... Але висновків законних - ніяких.
Ні сторони таки дві. Закони економіки ніхто не відміняв. Якщо хтось починає торгувати "елітними" дозволами на КНЗ і "особливими" на травмати. То клієнти знайдуться. Але ж ні хто захоче таку кормушку втрачати. Тому й і наша вже поліція так противиться прийняттю закону про цивільну зброю і боєприпаси. Не легальної якої хочеш мільйони вже є. А тут перестріляють одні одних...дивно таке чути
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ні сторони таки дві. Закони економіки ніхто не відміняв. Якщо хтось починає торгувати "елітними" дозволами на КНЗ і "особливими" на травмати. То клієнти знайдуться. Але ж ні хто захоче таку кормушку втрачати.
Є докази?.. Надати адресу Гаранта?..
Тому й і наша вже поліція так противиться прийняттю закону про цивільну зброю і боєприпаси. Не легальної якої хочеш мільйони вже є. А тут перестріляють одні одних...дивно таке чути
Та там більше не поліціянські начальники, а вище... Тим більше, що структура дозвільної перестроюється. Може, понти будуть не до чого... І один одного хай стріляють, а вот себе, коханого, шкода!
 

KFoR

Зброяр
Прем'єр міністр України нагороджений ФОРТ 221 5.65*45. На який ляд вона йому незнаю, водію маршрутки вручили форт-17. Я розумію мужик герой, але закон повинен бути один для всіх. Хто його перевіряв, де він вчився курсам поводження зі зброєю... дика в нас країна змінювати і себе і її треба.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Прем'єр міністр України нагороджений ФОРТ 221 5.65*45. На який ляд вона йому незнаю, водію маршрутки вручили форт-17. Я розумію мужик герой, але закон повинен бути один для всіх. Хто його перевіряв, де він вчився курсам поводження зі зброєю... дика в нас країна змінювати і себе і її треба.
Це, дещо, із іншої площани. Регламентується:
http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/1549-14?nreg=1549-14&find=1&text=%E7%E1%F0%EE&x=6&y=4#w12
Є бажання - прочитай. Взагалі, ми про інше
 

tyrist 1945

Тигр
Я по темі... Я за! Вільного продажу зброї, але при умові НОРМАЛЬНОЇ країни! І НОРМАЛЬНИХ ЗАКОНІВ!. На даний час на руках в Україні сотні тисяч одиниць різноманітної нелегальної зброї...і це не може не насторожувати. А зброя як відомо стріляє. Слава Богу більшість наших людей законопослушні.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Я по темі... Я за! Вільного продажу зброї, але при умові НОРМАЛЬНОЇ країни! І НОРМАЛЬНИХ ЗАКОНІВ!. На даний час на руках в Україні сотні тисяч одиниць різноманітної нелегальної зброї...і це не може не насторожувати. А зброя як відомо стріляє. Слава Богу більшість наших людей законопослушні.
не понял Вашего мнения.
Т. Е. Нелегально оружие можно любое и в любой стране и без всякого закона, а легально, только в хорошей стране и с хорошим законом?
 
Зверху