Допомога єгерям, головам первинних колективів, головам утмр

crime830

Мисливець
Добрий день адміністрація форуму, чому не має розділу, який би надавав практичну та методичну допомогу під час роботи єгерям, головам первинних колективів, головам утмр, і чи можливо взагалі її створити
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Доброго часу! На жаль, раніше не бачив цю тему. Що можна з цього приводу сказати?
По-перше, форум у багатьох випадках цим і займається: ті, хто з названих вами людей, хоче щось знати, тут, на форумі, звертаються із необхідними питаннями до форумчан, адміністрації форуму, сподіваюся, отримують на них відповіді. Можу сказати, що мені на телефон або в особисте листування звертається багато колег з первинних організацій (клубів), районів, областей. Що можу - відповідаю.
Одночасно із працівниками Товариства працюють на місцях (якщо не курси відкривають, то під час роботи все одно навчають справі.
Щодо організації якихось курсів, то іх час від часу на місцях влаштовують. Складніше таке організувати, наприклад, у Києві: це вимагає багато коштів на відрядження. А пересічні члени весь час проти підвищення членських внесків...
А стосовно запитань у томі режимі, що я озвучив - будь ласка! Назвати ще раз мої телефони?..
 

crime830

Мисливець
Дякую за відповідь.
Якщо можно то Ваш телефон не завадив би.
Завчасно дякую.
 
Зверху