Перекурчик

Статус
Закрита.

Вік71

Снайпер
Сива голова і чорна борода! Тобі би,Артуре в кіно зніматись-капітан Катані курить далеко в туалеті за унітазом(без підй...ки)!
Доброго всім вечора! А я шурпу по -італійськи готую!
 

Роман ЗСЛ

Снайпер
Сива голова і чорна борода! Тобі би,Артуре в кіно зніматись-капітан Катані курить далеко в туалеті за унітазом(без підй...ки)!
Доброго всім вечора! А я шурпу по -італійськи готую!
Киньте трішки нам,немає чим закусити;):D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Сива голова і чорна борода! Тобі би,Артуре в кіно зніматись-капітан Катані курить далеко в туалеті за унітазом(без підй...ки)!
Доброго всім вечора! А я шурпу по -італійськи готую!
Привет Витя!!!Рецепт ...очень тебя прошу.:)
 

Вік71

Снайпер
А то у Віті теща теж в Італії живе)
Та ні,Олексій! Моя теща на тому світі вже 6 років,мушу сам гроші заробляти:) То шутка!!!
А шурпу по-італійськи навчив готувати старий товариш(сам не мисливець і не рибак,але готувати вміє так,що " можна пальці відкусити". Якраз сидимо за столом!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Та ні,Олексій! Моя теща на тому світі вже 6 років,мушу сам гроші заробляти:) То шутка!!!
А шурпу по-італійськи навчив готувати старий товариш(сам не мисливець і не рибак,але готувати вміє так,що " можна пальці відкусити". Якраз сидимо за столом!
Ну и я тогда присоединяюсь к Вам и опять пошел на кухню выпью вина с Вами за компанию!!!
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Та ні,Олексій! Моя теща на тому світі вже 6 років,мушу сам гроші заробляти:) То шутка!!!
А шурпу по-італійськи навчив готувати старий товариш(сам не мисливець і не рибак,але готувати вміє так,що " можна пальці відкусити". Якраз сидимо за столом!
Смачного!!! Вибач за тещу, якось незручно вийшло
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Здоров,Діма! Якщо зможу,скину сьогодні в твоій темі(поки готували шурпу-пішло 1.5 л домашньоі на 4-х,і 2л вина для жінок(потім вони кажуть,що п'ють менше):)
Спасибо Витя!!!Пейте на здоровье!!!Хорошая и теплая компания...Что еще нужно.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму


Всім вечір добрий!!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго дня Парни!!!У нас все таит и пасмурно...
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Артур ты просил фото моей винтовки.
20170122_112548.jpg
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Ездил сегодня пострелять...Но удовольствия от этого не получил.Новый и не пристрелянный прицел, винтовка бьет на сантиметров 25-30 ниже точки прицеливания.А я не взял ни стола,ни стула,короче говоря стрелял я с рук. В общем возьму пристрелочный станок,пристреляю оптику и напишу результат.
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Фото0505.jpg
Ездил сегодня пострелять...Но удовольствия от этого не получил.Новый и не пристрелянный прицел, винтовка бьет на сантиметров 25-30 ниже точки прицеливания.А я не взял ни стола,ни стула,короче говоря стрелял я с рук. В общем возьму пристрелочный станок,пристреляю оптику и напишу результат.
дякую Діма. вінтовка класна, то все пристріляється. я закрився сьогодні. ще можливі вовки та може на лиса буде щось
 
Статус
Закрита.
Зверху